כל הזכויות שמורות לברנע, ג'פה, לנדה ושות', משרד עורכי דין

Together is powerful

בלוג 

עו"ד יובל לזי
כאשר הארגון מצוי תחת מתקפת סייבר, 48 השעות הראשונות הן הקריטיות ביותר. היערכות מוקדמת, הכוללת גיבוש תכנית לטיפול בתקריות סייבר (תכנית Incident Response – IR), מאפשרת לך למזער את המשך הפגיעה, לצמצם את היקף הנזק ולטפל בנקודות התורפה במערך האבטחה בתוך 48 השעות הראשונות.
עו"ד מרי ציון
החלטתם לפטר עובד. הנה 5 כללי אצבע לגבי הליך השימוע שיעזרו לכם לצלוח אותו ביתר קלות ולהקטין את הסיכוי לתביעות ודרישות העובדים לפיצוי כספי בגין פיטורים שלא כדין.
עו"ד דניאל ישראלי
שנת 2017 היתה שנה מהותית עבור תעשיית הבלוקציין (blockchain) באופן כללי ועבור המטבעות הדיגיטליים בפרט. לכן, נראה שגם שנת 2018, צפויה להיות שנה מעניינת עבור תעשייה זו, עם התהוותן של מגמות חדשות וחידודה של הרגולציה שתחול על תחום זה.
עו"ד אסף שלו
העתיד כבר כאן, והטכנולוגיות הישראליות החדשניות של עיר חכמה מתוות את הדרך קדימה עבור העולם כולו. המפתח לטכנולוגיה החיונית הזו הוא שיתוף הפעולה יוצא הדופן בין המגזר הפרטי והממשלה.
עו"ד יובל לזי
החברה הגיעה לצומת דרכים משמעותית ואתם מתחילים לדבר על אסטרטגית אקזיט? לפני שפותחים את השמפניה, כדאי לשקול את הגורמים הבאים כדי להבטיח שאכן החברה מוכנה בצורה הטובה ביותר למכירה.
עו"ד דני בוגולסבסקי
כל חברת סטארט-אפ צריכה להחזיק בארסנל שלה מגוון של הסכמים משפטיים חיוניים, שיאפשרו לה לסלול לעצמה את הדרך להצלחה. כדאי לדאוג שיהיו ברשותך הסכם מייסדים, הסכם סודיות, מסמך תנאים כלליים, תכנית אופציות לעובדים ותכנית עסקית.
עו"ד איתי גורה
תעשיית הרובוטיקה במאה ה-21 משפיעה כמעט על כל תחום בחיינו – עסקים, בריאות, מסחר, חינוך ואפילו ממשל. על פי הצפי של חברת טרקטיקה (Tractica), תעשייה זו תזנק מ-31 מיליארד דולר בשנת 2016 לכ-237 מיליארד דולר (!) עד לשנת 2022.
עו"ד אריאלה דרייפוס
2017 בהחלט היתה שנה מעניינת בעולם ההייטק הישראלי. בין החידושים הבולטים שהיו השנה  במקרה שפספסתם.
עו"ד דני בוגולסבסקי
בשנים האחרונות חלה התקדמות אדירה בכל הקשור להחדרת ידע וטכנולוגיה לעולם הספורט, אשר נחשב עולם שמרני החושש מכניסה של כוחות חדשים העלולים לפגוע ברוח הספורט.
עו"ד ענת אבן-חן
עוד ענת אבן-חן בהרצאה על הנגשת אתרי אינטרנט ואפליקציות – על מי חלות תקנות ההנגשה, מהן ההנחיות ומה נדרש להנגיש, על מי נופלת האחריות המשפטית, מהן הסנקציות הקבועות בתקנות ואלו דגשים כדאי ליישם.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: