© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

בלוג 

עו"ד ענת אבן-חן
ב-1 ביוני 2018 עומד להיכנס לתוקף נדבך נוסף ומרכזי של חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), העוסק בהוראות החלות על נותני שירות בנכס פיננסי.
עו"ד יובל לזי
נראה כי הלחץ שלפני החלת ה-GDPR גרם לחברות להתמקד רק ביישום רשימת התיוג הרגולטורית. אך לעיתים ההתעסקות ברשימת תיוג באה על חשבון תשומת הלב המתבקשת לעניין השאלה החשובה לא פחות: מה קורה אם אתה מותקף?
עו"ד דותן ברוך
ממשלות בכל רחבי העולם מתחילות להבין שאין להן ברירה אלא ליצור מסגרות רגולטוריות על מנת להכריח את ענקיות הטכנולוגיה לציית לחוקים. הרשת הרגולטורית מתהדקת. סוגי הרגולציה והבקרות צפויים להתפתח במהלך השנים הקרובות, כמו גם יעילותם. 
עו"ד דותן ברוך
נייטרליות הרשת מייצגת הדרך שבה התנהלה הפעילות באינטרנט עד כה. היא העיקרון האוסר על ספקי שירות, כגון Verizon, Comcast ו-ATT, להפלות בשירותים או במחירים בכל הנוגע לגישה לאינטרנט בהתאם לנתונים דוגמת מספר משתמשים, תוכן, פלטפורמה, אפליקציה, הציוד בשימוש או אופן ההתחברות.
עו"ד ענת אבן-חן
התקדמות טכנולוגית מלווה בסיכונים רבים. הדבר נכון במיוחד בתחום הטכנולוגיה הפיננסית (פינטק). אירועים של פריצת נתונים מרחשות כיום בהיקף רחב ובתדירות גוברת. עבור חברות הפינטק, היכולת לעמוד באתגרי אבטחת הנתונים והגנת הפרטיות היא אתגר מרכזי.
עו"ד יובל לזי
כאשר הארגון מצוי תחת מתקפת סייבר, 48 השעות הראשונות הן הקריטיות ביותר. היערכות מוקדמת, הכוללת גיבוש תכנית לטיפול בתקריות סייבר (תכנית Incident Response – IR), מאפשרת לך למזער את המשך הפגיעה, לצמצם את היקף הנזק ולטפל בנקודות התורפה במערך האבטחה בתוך 48 השעות הראשונות.
עו"ד מרי ציון
החלטתם לפטר עובד. הנה 5 כללי אצבע לגבי הליך השימוע שיעזרו לכם לצלוח אותו ביתר קלות ולהקטין את הסיכוי לתביעות ודרישות העובדים לפיצוי כספי בגין פיטורים שלא כדין.
עו"ד דניאל ישראלי
שנת 2017 היתה שנה מהותית עבור תעשיית הבלוקציין (blockchain) באופן כללי ועבור המטבעות הדיגיטליים בפרט. לכן, נראה שגם שנת 2018, צפויה להיות שנה מעניינת עבור תעשייה זו, עם התהוותן של מגמות חדשות וחידודה של הרגולציה שתחול על תחום זה.
עו"ד אסף שלו
העתיד כבר כאן, והטכנולוגיות הישראליות החדשניות של עיר חכמה מתוות את הדרך קדימה עבור העולם כולו. המפתח לטכנולוגיה החיונית הזו הוא שיתוף הפעולה יוצא הדופן בין המגזר הפרטי והממשלה.
עו"ד יובל לזי
החברה הגיעה לצומת דרכים משמעותית ואתם מתחילים לדבר על אסטרטגית אקזיט? לפני שפותחים את השמפניה, כדאי לשקול את הגורמים הבאים כדי להבטיח שאכן החברה מוכנה בצורה הטובה ביותר למכירה.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: