© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

עו"ד אלון וולנר
מזה חודשים ששוק הנדל”ן למגורים בישראל חווה טלטלה. לאחר שנים של עלייה חדה ומתמדת במחירי הדירות, כמות העסקאות ירדה, וכך גם מחירי הדירות במרבית האזורים בארץ התייצבו או ירדו קלות.
עו"ד סמדר שטנר
במרבית הפרויקטים נוהגים המשווקים/הקבלנים/היזמים, להחתים את הרוכשים המתעניינים ברכישת דירה בפרויקט, על טופס בקשת רכישה/הצעת הצטרפות. רגע לפני שאתם חותמים, קראו את חמשת הטיפים הבאים.
עו"ד ליאת קיסרי יהלומי
רכישת נכס למגורים בישראל היא הליך מורכב ויקר, במיוחד עבור תושבי חוץ. מומלץ לדעת מראש על ההחלטות שתצטרכו לקבל בדרך.
Adv. Asaf Shalev
בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית  המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.
עו"ד ענת אבן-חן
לאחרונה הורה משרד התקשורת לחברת בזק להתחיל ביישום “השוק הסיטונאי” ולמכור למתחרות שירותי תשתית בטלפוניה הקווית במחיר מפוקח. הנחיה זו נועדה להרחיב את התחרות בשוק הטלפוניה הקווית ולבסס את ההפרדה בין שוק התשתית הקווית לבין שירותי התקשורת הנרכשים על ידי הצרכנים.
עורך דין מיקי ברנע
על אף גודלה של מדינת ישראל והאתגרים הרבים מולם היא מתמודדת, מדינת ישראל נחשבת כמובילה עולמית בחדשנות טכנולוגית. מטבע מקומי חזק, כלכלה משגשגת ותעשיית ייצוא יציבה, הן בין הסיבות שישראל נחשבת ליעד אטרקטיבי לפעילות עסקית בינלאומית.
עו"ד דניאל ישראלי
על מנת ליצור מטבע רווחי ומבוקש, יזמים רבים מנסים לשלב את טכנולוגיית הבלוקצ’יין עם השקעות מסורתיות, וכך נולד זן חדש של מטבעות קריפטוגרפים המגובים בנכסים או סחורות.
עו"ד דני בוגולסבסקי
גם בתחום זה, הנחשב עדיין תחום מסורתי, הטכנולוגיה ורוח היזמות מצאו זו את זו. שחקנים וותיקים וגדולים מתחום הנדל”ן התחברו עם חברות ויזמים צעירים במטרה לפתור את האתגרים הרבים שתחום עסקאות הנדל”ן טומן בחובו.
עו"ד אסף שלו
מאמרם של אסף שלו ודניאל קלינמן על אופן ההתאגדות המתאים לארגונים ללא כוונת רווח (אותם ארגונים הנכללים ב”מגזר השלישי”) – עמותה או חברה לתועלת הציבור.
עו"ד דותן ברוך
GDPR, או ה-Protection Regulation General Data היא הרגולציה החדשה של האיחוד האירופי להגנת הפרטיות, שנכנסה לתוקף ב-25 במאי 2018. הרגולציה חלה גם על חברות המציעות שירותים או מוצרים לאנשים באיחוד האירופי, גם אם אין להן נוכחות באיחוד האירופי. לאי עמידה בהוראות הרגולציה יכולה להיות השפעה רבה עליך ו/או על החברה שלך.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: