© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

icon Video
בסרטון קצר ד”ר צבי גבאי מסביר את מודל מימון ההמונים, המהווה אפיק מימון אטרקטיבי למשקיעים ולחברות המגייסות ואת הרגולציה הקיימת כיום בישראל.
עו"ד ערן אלהרר
נדרשתם להגיע לחקירה פלילית? מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין לפני?
icon Video
פרויקטים של פינוי בינוי משתנים בהתאם לדרישות הרשויות והחוק. עו”ד אלדר אדטו מסביר בסרטון וידאו קצר על הקשיים שבדרך ומה צריך לבצע כדי שפרויקט פינוי בינוי ייצא לפועל אצלכם בבניין.
בעלי נחלות רבים במושבים מוצאים עצמם תוהים לגבי עתיד המשק המשפחתי לאחר מותם. כדאי לדעת שהורשת משק חקלאי כפופה לחוקים, הסכמים, נהלים ותקנות ייחודיים למגזר החקלאי בכלל ולנחלות בפרט.
icon Video
עו”ד אייל נחשון, שותף במחלקת הליטיגציה המלווה חברות שהוגשו נגדם תובענות ייצוגיות, מציג בסרטון קצר את התנאים להגשת בקשה לאישור תובענה ייצוגיות, הנושאים בגינם אפשר להגיש תובענה ועל איך חברה הנתבעת צריכה לגבש הגנה.
עו"ד חן נדיר
גיוסים בצל הקורונה
30 באפריל, 2020 / מאת חן נדיר
לקום בבוקר, ללכת לעבודה, לשבת בפגישות, להוציא את הילדים מהגן, לעבור בסופר, בחדר הכושר וסתם להיפגש עם חברים או משפחה. קשה להאמין שעד לפני כמה שבועות, היה זה תיאור של סדר יום רגיל ואופייני למרבית האנשים. ברור לכם היום, ולא משנה במה אתם עובדים, מה הגיל שלכם, ואיפה אתם גרים, שמציאות חיינו, האישית והעסקית, השתנתה ללא היכר הודות לשחקן החדש בשוק – נגיף הקורונה.
עו"ד גל ליפשיץ
התקופה שאחרי משבר הקורונה צפויה להיות רצופה בסכסוכים משפטיים רבים, שכן חברות רבות לא תוכלנה לעמוד בהתחייבויות חוזיות-עסקיות שלהן. מומלץ לכן להיערך מראש גם לסכסוכים המשפטיים שהחברה צפויה למצוא עצמה בתוכם למשך תקופה ארוכה. 
עו"ד חן נדיר
נגיף הקורונה מתפשט בקצב מסחרר. לצד הפלישה למרחב האישי, השפעות הנגיף לא חסות על המרחב העסקי, והיכולת של עסקים ויחידים כאחד לעמוד בהתחייבויותיהם החוזיות, מוטלת אף היא בספק.
עו"ד הדר ישראלי
על עבירת השוחד
30 במרץ, 2020 / מאת הדר ישראלי
בשנים האחרונות אנו עדים לשורה של נבחרי ציבור שנחקרו במרוצת השנים בגין עבירה זו, הנתפסת מהחמורות שבעבירות הצווארון הלבן. אז מהי הגדרת השוחד ומהם העונשים המקסימליים?
עו"ד הדר ישראלי
בתי המשפט הפדרליים בארה”ב מאשרים לאחרונה יותר ויותר גביית עדויות מחוץ לתחום השיפוט במסגרת משפטים פליליים המתנהלים בארה”ב. בעוד שגביית עדויות מחוץ לארה”ב בעבור הליכים אזרחיים היא הליך נפוץ, גביית עדות עבור הליכים פליליים היא אירוע נדיר מאוד.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: