© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

יותר ויותר אנשים בוחרים להגיש תביעות בגין הפרת חוק הספאם, ובתי המשפט מצידם, בפסיקותיהם האחרונות, מעבירים מסר מעודד לצרכנים. כך, בתי המשפט פוסקים פיצויים משמעותיים ומאשרים הגשת תובענות ייצוגיות כנגד החברות המפרסמות וגם כנגד נושאי משרה.
עו"ד אריאלה דרייפוס
במהלך השלוש שנים האחרונות, סכום המוערך בכמיליארד דולר הושקע בטכנולוגיות המתמקדות בבריאות האישה, ולפי נתוני חברת מחקר ההון סיכון Pitchbook, תחום הפמטק גייס כ-650 מיליון דולר מקרנות הון סיכון בשנה האחרונה בלבד, וסכום של 241 מיליון דולר עד כה השנה. יחד עם זאת במצב שבו נשים מהוות רק כ-6% מכלל מקבלי ההחלטות בקרנות הון סיכון בארה”ב, אין זה מפתיע שקשה להשיג מימון.
עו"ד דני בוגוסלבסקי
האוטומציה היא הלהיט בכותרות האחרונות. הקווים המפרידים בין משימה מעשה ידי אדם לבין משימה מעשה מכונה מיטשטשים. האם הטכנולוגיה החדשה תחסל משרות או שמא תשפר פריון העבודה?
עו"ד אלון וולנר
להציל את תמ”א 38
1 באפריל, 2019 / מאת אלון וולנר
מצוקת הדיור בישראל ותחום ההתחדשות העירונית אינם יורדים מסדר היום הציבורי. גם בשנה האחרונה דובר רבות על הפעולות הדרושות לייזום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית.
מודל מימון המונים, שאומץ זה מכבר בישראל, מנגיש לציבור הרחב הזדמנויות השקעה שהיו קודם לכן שמורות לרוב רק למשקיעים מתוחכמים או מוסדיים. במאמר זה נבחן את המודלים השונים בישראל ובארה”ב ומדוע כדאי למחוקק הישראלי למצוא דרכים להפוך את אפיק מימון ההמונים לאטרקטיבי יותר, הן עבור המשקיעים והן עבור החברות המגייסות.
עו"ד שגיא גרוס
כל יועץ או מנהל של עסק נתקל במסגרת החלטותיו העסקיות בשאלות של הגבלים עסקיים. על רקע זה, כדאי להכיר מספר מושגים מרכזיים שיכולים לעזור גם לעסק שאין לו השפעה ישירה על השוק.
עו"ד קרין קשי
על מנת שמדיניות הפרטיות תספק לך את ההגנה המשפטית שאתה זקוק לה, היא צריכה להיות מנוסחת בצורה אפקטיבית. להלן מספר עקרונות מרכזיים שיש לקחת בחשבון בכתיבת מדיניות הפרטיות לאתר האינטרנט שלך.
עו"ד סמדר שטנר
חוזה שכירות יכול לכלול לא מעט מלכודות, ועל מנת שתתחילו את השכירות שלכם “ברגל ימין”, להלן מספר נושאים חשובים אשר כדאי להתעכב ולבדוק אותם.
עו"ד דניאל לורבר
חברות סטארט-אפ רבות, מתוך חיפזון להבאת רעיון במהירות לשוק, שוכחות להגן כיאות על הנכס החשוב ביותר של החברה – הקניין הרוחני. עו”ד דניאל לורבר מפרט בפוסט את הצעדים הבסיסיים שחברות טכנולוגיה יכולות וצריכות לנקוט על מנת להגן על קניינן הרוחני.
עו"ד ליאת קיסרי
סכסוכי ירושה, טומנים בחובם פוטנציאל הרסני למרקם היחסים המשפחתי. מטבע הדברים, ככל שעיזבון המנוח גדול יותר, כך גם הופכים קרבות הירושה לקשים ומרים יותר.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: