© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

icon Video
בישראל קיימים למעלה מ-200 סטרטאפים וחברות אשר עומדים בחזית החדשנות בתחום. צפו בסרטון המלא כדי ללמוד על הטרנדים החמים בתחומים.
עו"ד רון שוחטוביץ
חברה פרטית אשר שוקלת לבצע תהליך הנפקה ראשונה לציבור צריכה לדעת שמדובר התהליך ארוך ומורכב, אשר עלול להציב בפניה קשיים רבים. בשל כך,  כדאי לבצע בחינה מעמיקה של התהליך. 
כשחברה מבקשת לעלות לאינטרנט באמצעות אתר או אפליקציה עליה לוודא שמערכת היחסים בינה לבין הגולשים מוסדרת לא רק מבחינה שיווקית אלא גם מבחינה משפטית בכל הנוגע לדיני האינטרנט שעשויים לחול. רוצים ללמוד עוד? צפו בסרטון המלא.
עו"ד יובל לזי
מספר מונחים חשובים שכל יזם צריך לדעת לפני שייקח על עצמו סבב השקעה ראשון.
עו"ד הדר ישראלי
יתרונותיה הברורים של תרבות אכיפה וציות יסודית באים לידי ביטוי לא רק בעתות שגרה, אלא אף בשעות משבר, באשר יש בהם כדי ליצור הבדל משמעותי בעוצמות האכיפה שיופעלו מצד הרשויות כנגד החברה.
עו"ד ענת אבן-חן
רשות החדשנות מפעילה שורה של תכניות תמיכה ביזמים וחברות בשלבים שונים של חיי המיזם. חשוב להכיר את המגבלות שקבלת מימון מרשות החדשנות מטילה על המיזם ובראש וראשונה – החובה לשמור את הקניין הרוחני, הידע והייצור בישראל.   
עו"ד ליאת קיסרי
אפוטרופסות וייפוי כוח מתמשך הם שני כלים משפטיים, המאפשרים מינוי של אדם לטפל בענייניו של אדם אחר  במצב שאינו מסוגל לדאוג לעצמו ולנהל את חייו באופן עצמאי.
עו"ד אלון ענוה
גיוס כסף בשיטת מימון המונים הפך כבר מזמן לתופעה הולכת ומתרחבת. במאמר הזה ננסה להסביר איך עובד גיוס במודל של מימון המונים ומה חשוב לדעת לפני שפותחים בקמפיין גיוס.
עו"ד קרין קשי
נוכח ההחמרה באכיפת הפרות בתחום הפרטיות בארץ ובעולם, חברות שמבצעות עסקאות מיזוגים ורכישות צריכות לכלול היבטי פרטיות במסגרת בדיקות הנאותות שהן מבצעות.
עו"ד חגית בן משה
הפתרון לאתגרים הרבים בענף החקלאות נעוץ ביכולת להגדיל את שרשרת הערך החקלאית. אולם על השאיפה להגדלת שרשרת הערך החקלאית מעיבה הרגולציה, בדמות מערכת חוקים, תקנות, צווים ומדיניות מחמירים. 
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: