© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

עו"ד יובל לזי
מספר מונחים חשובים שכל יזם צריך לדעת לפני שייקח על עצמו סבב השקעה ראשון.
עו"ד הדר ישראלי
יתרונותיה הברורים של תרבות אכיפה וציות יסודית באים לידי ביטוי לא רק בעתות שגרה, אלא אף בשעות משבר, באשר יש בהם כדי ליצור הבדל משמעותי בעוצמות האכיפה שיופעלו מצד הרשויות כנגד החברה.
עו"ד ענת אבן-חן
רשות החדשנות מפעילה שורה של תכניות תמיכה ביזמים וחברות בשלבים שונים של חיי המיזם. חשוב להכיר את המגבלות שקבלת מימון מרשות החדשנות מטילה על המיזם ובראש וראשונה – החובה לשמור את הקניין הרוחני, הידע והייצור בישראל.   
עו"ד ליאת קיסרי
אפוטרופסות וייפוי כוח מתמשך הם שני כלים משפטיים, המאפשרים מינוי של אדם לטפל בענייניו של אדם אחר  במצב שאינו מסוגל לדאוג לעצמו ולנהל את חייו באופן עצמאי.
עו"ד אלון ענוה
גיוס כסף בשיטת מימון המונים הפך כבר מזמן לתופעה הולכת ומתרחבת. במאמר הזה ננסה להסביר איך עובד גיוס במודל של מימון המונים ומה חשוב לדעת לפני שפותחים בקמפיין גיוס.
עו"ד קרין קשי
נוכח ההחמרה באכיפת הפרות בתחום הפרטיות בארץ ובעולם, חברות שמבצעות עסקאות מיזוגים ורכישות צריכות לכלול היבטי פרטיות במסגרת בדיקות הנאותות שהן מבצעות.
עו"ד חגית בן משה
הפתרון לאתגרים הרבים בענף החקלאות נעוץ ביכולת להגדיל את שרשרת הערך החקלאית. אולם על השאיפה להגדלת שרשרת הערך החקלאית מעיבה הרגולציה, בדמות מערכת חוקים, תקנות, צווים ומדיניות מחמירים. 
עו"ד אלון וולנר
חודש אוגוסט רבים הדיירים העוברים דירה וזו הזדמנות לרענן את הזיכרון על הזכויות והחובות של שני הצדדים המעורבים – הן הצד המשכיר והן הצד השוכר.
עו"ד איתי גורה
גיוס הון הוא עניין מסובך ומלחיץ, ועבור רבים דומה לניווט בשטח זר. קראו את המאמר כדי לקבל אינפורמציה שתעזור לכל אחד ואחת מכם לקבל החלטות בצורה קצת יותר מודעת.
עו"ד ענת אבן-חן
שוק התשלומים בעולם צועד לקראת מהפכה. עם זאת, מדינת ישראל נמצאת הרחק מאחור בהשוואה למתרחש בעולם, וקצב אימוץ החדשנות בתחום שירותי התשלום איטי מאוד.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: