© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

עו"ד הדר ישראלי
על עבירת השוחד
30 במרץ, 2020 / מאת הדר ישראלי
בשנים האחרונות אנו עדים לשורה של נבחרי ציבור שנחקרו במרוצת השנים בגין עבירה זו, הנתפסת מהחמורות שבעבירות הצווארון הלבן. אז מהי הגדרת השוחד ומהם העונשים המקסימליים?
עו"ד הדר ישראלי
בתי המשפט הפדרליים בארה”ב מאשרים לאחרונה יותר ויותר גביית עדויות מחוץ לתחום השיפוט במסגרת משפטים פליליים המתנהלים בארה”ב. בעוד שגביית עדויות מחוץ לארה”ב בעבור הליכים אזרחיים היא הליך נפוץ, גביית עדות עבור הליכים פליליים היא אירוע נדיר מאוד.
עו"ד ענת אבן-חן
יש לכם עסק? אם כן, אתם ככל הנראה אוספים מידע על אנשים. בין אם מדובר בלקוחות שלך, ספקים שלך או אפילו העובדים שלך, לכולם יש זכות לפרטיות. על כן, החוק מטיל עליך אוסף של חובות כלפי אותם אנשים. הכנו לכם מדריך קצר שיסייע לכם להבין את העקרונות הבסיסיים באשר לדרכים להגן על הפרטיות שלהם.
icon Video
הסרטון עוסק בשאלה מתי צריך לחתום על הסכם סודיות וכמה הגנה באמת מקנה הוא מקנה.
עו"ד דני בוגוסלבסקי
במהלך מספר השנים האחרונות, בתים חכמים צברו פופולאריות בעקבות חידושים טכנולוגיים שנצפו בכל סקטור של הכלכלה, אך הם חשופים לאיומים מרובים, החל מפריצות מידע ועד שימוש ככלי בלחימה סייבר.
icon Video
בעולם קיימים נכון להיום למעלה מ-2000 סוגים (כן כן 2000!) של מטבעות דיגיטליים. אם אתם מפתחים מטבעות דיגיטליים, כורים, משקיעים או משתמשים בהם, כדאי לכם לצפות בסרטון שלנו המהווה מורה נבוכים בתחום.
עו"ד הדר ישראלי
בית משפט פדרלי אמריקאי הרשיע לאחרונה אדם בעל אזרחות בריטית, שכיהן כסגן בכיר של נשיא החטיבה האסייתית של Alstom צרפת בגין עבירות של שחיתות ושוחד. תקדים זה הינו תמרור אזהרה חשוב ביותר לכל אדם וכל חברה העוסקים בפעילות בינלאומית המתקיימת בארה”ב, אפילו אם היא מתקיימת על ידי אחרים. 
עו"ד חן נדיר
גיוס כסף ממשקיעים הוא נושא מרכזי המעסיק מידי יום יזמים רבים, בין אם הם בשלב ראשוני ובין אם הם מחזיקים בידם מוצר מתקדם שמחפש את דרכו לשוק. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה כדאי לעשות ואולי הכי חשוב – כיצד תשכילו לבחור את קרן הון הסיכון המתאימה ביותר למיזם שלכם.
עו"ד צבי גבאי
במסגרת המפגש השלישי של פורום ציות עם ה-ACC הרצה עו"ד צבי גבאי, ראש מחלקת שוק הון במשרדנו, בחשיבות מערך הציות ותכניות אכיפה פנימית בהליכי אכיפה חיצוניים ועל NPAs ו-DPAs. כמו כן בהרצאה עסק צבי בפונקציית המוניטור שנפוצה מאד בארה"ב. למצגת לחץ כאן.
icon Video
בישראל קיימים למעלה מ-200 סטרטאפים וחברות אשר עומדים בחזית החדשנות בתחום. צפו בסרטון המלא כדי ללמוד על הטרנדים החמים בתחומים.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: