© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

עו"ד דני בוגוסלבסקי
במהלך מספר השנים האחרונות, בתים חכמים צברו פופולאריות בעקבות חידושים טכנולוגיים שנצפו בכל סקטור של הכלכלה, אך הם חשופים לאיומים מרובים, החל מפריצות מידע ועד שימוש ככלי בלחימה סייבר.
icon Video
בעולם קיימים נכון להיום למעלה מ-2000 סוגים (כן כן 2000!) של מטבעות דיגיטליים. אם אתם מפתחים מטבעות דיגיטליים, כורים, משקיעים או משתמשים בהם, כדאי לכם לצפות בסרטון שלנו המהווה מורה נבוכים בתחום.
עו"ד הדר ישראלי
בית משפט פדרלי אמריקאי הרשיע לאחרונה אדם בעל אזרחות בריטית, שכיהן כסגן בכיר של נשיא החטיבה האסייתית של Alstom צרפת בגין עבירות של שחיתות ושוחד. תקדים זה הינו תמרור אזהרה חשוב ביותר לכל אדם וכל חברה העוסקים בפעילות בינלאומית המתקיימת בארה”ב, אפילו אם היא מתקיימת על ידי אחרים. 
עו"ד חן נדיר
גיוס כסף ממשקיעים הוא נושא מרכזי המעסיק מידי יום יזמים רבים, בין אם הם בשלב ראשוני ובין אם הם מחזיקים בידם מוצר מתקדם שמחפש את דרכו לשוק. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה כדאי לעשות ואולי הכי חשוב – כיצד תשכילו לבחור את קרן הון הסיכון המתאימה ביותר למיזם שלכם.
עו"ד צבי גבאי
במסגרת המפגש השלישי של פורום ציות עם ה-ACC הרצה עו"ד צבי גבאי, ראש מחלקת שוק הון במשרדנו, בחשיבות מערך הציות ותכניות אכיפה פנימית בהליכי אכיפה חיצוניים ועל NPAs ו-DPAs. כמו כן בהרצאה עסק צבי בפונקציית המוניטור שנפוצה מאד בארה"ב. למצגת לחץ כאן.
icon Video
בישראל קיימים למעלה מ-200 סטרטאפים וחברות אשר עומדים בחזית החדשנות בתחום. צפו בסרטון המלא כדי ללמוד על הטרנדים החמים בתחומים.
עו"ד רון שוחטוביץ
חברה פרטית אשר שוקלת לבצע תהליך הנפקה ראשונה לציבור צריכה לדעת שמדובר התהליך ארוך ומורכב, אשר עלול להציב בפניה קשיים רבים. בשל כך,  כדאי לבצע בחינה מעמיקה של התהליך. 
כשחברה מבקשת לעלות לאינטרנט באמצעות אתר או אפליקציה עליה לוודא שמערכת היחסים בינה לבין הגולשים מוסדרת לא רק מבחינה שיווקית אלא גם מבחינה משפטית בכל הנוגע לדיני האינטרנט שעשויים לחול. רוצים ללמוד עוד? צפו בסרטון המלא.
עו"ד יובל לזי
מספר מונחים חשובים שכל יזם צריך לדעת לפני שייקח על עצמו סבב השקעה ראשון.
עו"ד הדר ישראלי
יתרונותיה הברורים של תרבות אכיפה וציות יסודית באים לידי ביטוי לא רק בעתות שגרה, אלא אף בשעות משבר, באשר יש בהם כדי ליצור הבדל משמעותי בעוצמות האכיפה שיופעלו מצד הרשויות כנגד החברה.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: