© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

גילוי מסמכים אלקטרוניים
בעוד שבעבר הליכים משפטיים לוו פעמים רבות בארגזי קלסרים שהוחלפו בין התובע לנתבע, בין הפרקליטות לבין הנאשם, כיום רוב המסמכים מופקים לצדדים באופן אלקטרוני. עובדה זו פתחה את הצוהר לעידן של גילוי מסמכים מאסיבי של אלפי מסמכים מסוגים שונים (מסמכי וורד, PDF, גיליונות אקסל, מיילים, תמונות וקבצי שמע) בין הצדדים, אשר לא היה מקובל בימי הנייר והקלסרים.
עו"ד אריאלה דרייפוס
בשנים האחרונות נראה שימוש גובר במוצרי ביטוח מצגים ושיפויים. הגידול המתמשך בשימוש בביטוח מצגים ושיפויים בא לידי ביטוי בעיקר בעסקאות המגובות בהון פרטי, ובכל טווח  גודל העסקאות.
עו"ד דניאל ארבוב
מפתחים נוטים כיום להשתמש יותר ויותר בתוכנות קוד פתוח. הרעיון מאחורי קוד פתוח הוא מתן גישה למשתמשים ומפתחים לשלב ולערוך את הקוד, לשנות אותו ולהתאימו לצרכיהם העסקיים והפרטיים.
icon Video
בסרטון קצר, עו”ד יובל לזי מסביר את העקרונות המנחים בהענקת אופציות, כיצד ניתן להעריך כמה האופציות שוות ומה חשוב לעובד לדעת כאשר הוא מקבל אופציות.
עו”ד דפנה קליין - ברנע ג’פה לנדה
לא אחת אנו עדים למצבים בהם קבלנים או יזמים, משווקים דירות למכירה באמצעות פרוספקטים מרהיבים והדמיות משוכללות, המתיימרות להציג לקונה את הדירה אותה הוא עתיד לרכוש. לפעמים גם מתגלה בדיעבד כי אין קשר בין הנתונים המופיעים בפרסומים לבין הדירה שנרכשה. מאחר ורכישת דירה היא אחת מההוצאות הגדולות ביותר שנבצע במהלך חיינו, נשאלת השאלה האם פרסומים אלו מהווים מסמך מחייב.
icon Video
בסרטון קצר ד”ר צבי גבאי מסביר את מודל מימון ההמונים, המהווה אפיק מימון אטרקטיבי למשקיעים ולחברות המגייסות ואת הרגולציה הקיימת כיום בישראל.
עו"ד ערן אלהרר
נדרשתם להגיע לחקירה פלילית? מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין לפני?
icon Video
פרויקטים של פינוי בינוי משתנים בהתאם לדרישות הרשויות והחוק. עו”ד אלדר אדטו מסביר בסרטון וידאו קצר על הקשיים שבדרך ומה צריך לבצע כדי שפרויקט פינוי בינוי ייצא לפועל אצלכם בבניין.
icon Video
ד”ר צבי גבאי בוחן בסרטון קצר את נושא המטבעות הדיגיטליים וההתפתחויות האחרונות בתחום רגולציית הבלוקצ’יין בארץ.
בעלי נחלות רבים במושבים מוצאים עצמם תוהים לגבי עתיד המשק המשפחתי לאחר מותם. כדאי לדעת שהורשת משק חקלאי כפופה לחוקים, הסכמים, נהלים ותקנות ייחודיים למגזר החקלאי בכלל ולנחלות בפרט.

remote

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: