© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

בלוג 

עו"ד שגיא גרוס
כל יועץ או מנהל של עסק נתקל במסגרת החלטותיו העסקיות בשאלות של הגבלים עסקיים. על רקע זה, כדאי להכיר מספר מושגים מרכזיים שיכולים לעזור גם לעסק שאין לו השפעה ישירה על השוק.
עו"ד קרין קשי
על מנת שמדיניות הפרטיות תספק לך את ההגנה המשפטית שאתה זקוק לה, היא צריכה להיות מנוסחת בצורה אפקטיבית. להלן מספר עקרונות מרכזיים שיש לקחת בחשבון בכתיבת מדיניות הפרטיות לאתר האינטרנט שלך.
עו"ד סמדר שטנר
חוזה שכירות יכול לכלול לא מעט מלכודות, ועל מנת שתתחילו את השכירות שלכם “ברגל ימין”, להלן מספר נושאים חשובים אשר כדאי להתעכב ולבדוק אותם.
עו"ד דניאל לורבר
חברות סטארט-אפ רבות, מתוך חיפזון להבאת רעיון במהירות לשוק, שוכחות להגן כיאות על הנכס החשוב ביותר של החברה – הקניין הרוחני. עו”ד דניאל לורבר מפרט בפוסט את הצעדים הבסיסיים שחברות טכנולוגיה יכולות וצריכות לנקוט על מנת להגן על קניינן הרוחני.
עו"ד ליאת קיסרי
סכסוכי ירושה, טומנים בחובם פוטנציאל הרסני למרקם היחסים המשפחתי. מטבע הדברים, ככל שעיזבון המנוח גדול יותר, כך גם הופכים קרבות הירושה לקשים ומרים יותר.
לטכנולוגית הבלוקצ’יין נוכחות מבוססת היטב בקשת רחבה של ענפי תעשייה הכוללים בין השאר את תחום הפינטק, פרסום, אבטחת מידע וטלקום. להלן תאור של ההתפתחויות האחרונות בתחום רגולציית הבלוקצ’יין בארץ.
עו"ד צבי גבאי
תעשיית הפינטק היא אחד התחומים המשמעותיים והצומחים בענפי הטכנולוגיה וההשקעות. עבור חברות פינטק המבקשות או המקוות לפעול בארץ, ההתפתחויות הרגולטוריות עשויות להוות הזדמנות או מכשול. להלן סקירה קצרה לגבי המצב הרגולטורי בתחום הפינטק בארץ.
עו"ד דני בוגולסבסקי
הבלוקצ’יין לרוב מזוהה עם מטבעות דיגיטליים, אבל לטכנולוגיה זו יש את הפוטנציאל לשנות ולשפר מגוון רחב של תחומים. מאמר זה בוחן כיצד הבלוקצ’יין יכול לגרום למהפכה של ממש בתחום הבריאות (Healthcare).
עו"ד דוד גילינסקי
קיימות כיום בארץ מעל 100 קרנות גידור מקומיות, מה שמלמד על קצב צמיחה מרשים ביותר בתעשייה זו. במאמר זה ננסה להסביר מה הפך את קרנות הגידור לפופולריות כל כך.
עו"ד יובל לזי
אופן ניהול המו”מ עם המשקיע עשוי לקבוע האם תצליחו לגייס את הכסף או לא. להלן כמה עצות לגבי ניהול מו”מ עם אנג’ל פוטנציאלי.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: