© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

שחר רוטשילד

שחר הינה עורכת דין במחלקת הליטגציה של המשרד.

שחר מתמחה בייצוג תאגידים ויחידים, מקומיים וזרים, בתיקי ליטיגציה מורכבים בתחומי המשפט המסחרי-העסקי.

 

במסגרת עבודתה שחר מלווה ומייצגת את לקוחות המשרד בסכסוכים מסחריים מקומיים ובינלאומיים בפני ערכאות השיפוט השונות, לרבות הליכי בוררות וגישור. במסגרת עבודתה שחר מייצגת לקוחות בתיקי ליטיגציה הכוללים סכסוכים בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, חוזים, דיני ניירות ערך, לשון הרע ועוד.

 

השכלה:


המסלול האקדמי המכללה למנהל, ראשון לציון, LL.B, B.A כלכלה, 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - שחר רוטשילד:


6 בנובמבר, 2019

תביעה נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה והאפוטרופוס הכללי

משרדנו מייצג לקוחות פרטיים בתביעה לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה (שפורק ב-1985) והאפוטרופוס הכללי בגין כספי נאמנות שהופקדו בבנק על ידי אבי המשפחה שהלך לעולמו. הלקוחות מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.

28 בנובמבר, 2018

משרדנו ייצג חברה סינית המבקשת לבטל הצעה זוכה במכרז

משרדנו מייצג את חברת התשתיות הסינית PMEC בבקשה לפסילת ההצעה הזוכה במכרז כביש 16. את החברה מייצגים עורכי הדין זוהר לנדה, אייל נחשון ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.

14 באוקטובר, 2016

לאחר 9 שנות התדיינות, נדחתה תביעתו של דוד גלר כנגד יצחק עומר, אשר יוצג על ידי עורכי הדין ממשרד ברנע ושות'

כזכור, גלר הגיש תביעה בטענה של תרמית בסך של קרוב ל- 70 מיליון ₪. תביעתו העיקרית נדחתה, אולם בית המשפט המחוזי חייב את עומר להשיב לגלר מיליוני ₪ בטענה כאילו המדובר בהלוואה.

גלר ועומר הגישו ערעורים לבית המשפט העליון, אולם ערעורו של גלר נדחה במלואו ואילו בית המשפט העליון, קיבל את ערעורו של עומר והתיק הוחזר לדיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

השבוע, בית המשפט המחוזי דחה את התובענה במלואה, קיבל את טענות עומר, כי הכספים הועברו אליו במסגרת עסקת מכר מניות, ופסק, כי בנסיבות העניין, עומר אינו חב בהשבה של הכספים ולא בהעברה של המניות.

לכל החדשות של שחר רוטשילד >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: