© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

שחר רוטשילד

שחר הינה עורכת דין במחלקת הליטגציה של המשרד.

שחר מתמחה בייצוג תאגידים ויחידים, מקומיים וזרים, בתיקי ליטיגציה מורכבים בתחומי המשפט המסחרי-העסקי.

 

במסגרת עבודתה שחר מלווה ומייצגת את לקוחות המשרד בסכסוכים מסחריים מקומיים ובינלאומיים בפני ערכאות השיפוט השונות, לרבות הליכי בוררות וגישור. במסגרת עבודתה שחר מייצגת לקוחות בתיקי ליטיגציה הכוללים סכסוכים בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, חוזים, דיני ניירות ערך, לשון הרע ועוד.

 

השכלה:


המסלול האקדמי המכללה למנהל, ראשון לציון, LL.B, B.A כלכלה, 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - שחר רוטשילד:


28 בנובמבר, 2018

משרדנו ייצג חברה סינית המבקשת לבטל הצעה זוכה במכרז

משרדנו מייצג את חברת התשתיות הסינית PMEC בבקשה לפסילת ההצעה הזוכה במכרז כביש 16. את החברה מייצגים עורכי הדין זוהר לנדה, אייל נחשון ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.

14 באוקטובר, 2016

לאחר 9 שנות התדיינות, נדחתה תביעתו של דוד גלר כנגד יצחק עומר, אשר יוצג על ידי עורכי הדין ממשרד ברנע ושות'

כזכור, גלר הגיש תביעה בטענה של תרמית בסך של קרוב ל- 70 מיליון ₪. תביעתו העיקרית נדחתה, אולם בית המשפט המחוזי חייב את עומר להשיב לגלר מיליוני ₪ בטענה כאילו המדובר בהלוואה.

גלר ועומר הגישו ערעורים לבית המשפט העליון, אולם ערעורו של גלר נדחה במלואו ואילו בית המשפט העליון, קיבל את ערעורו של עומר והתיק הוחזר לדיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

השבוע, בית המשפט המחוזי דחה את התובענה במלואה, קיבל את טענות עומר, כי הכספים הועברו אליו במסגרת עסקת מכר מניות, ופסק, כי בנסיבות העניין, עומר אינו חב בהשבה של הכספים ולא בהעברה של המניות.

29 במאי, 2016

ברנע ושות' מייצגים את קבוצת חנן מור

משרד ברנע ושות' מייצג את החברה הציבורית וחברות נוספות מקבוצת חנן מור - העוסקת בתחום יזמות הנדל"ן - בתביעה שהוגשה נגדן על-ידי הקבלן המבצע ביחס למספר פרויקטים נדל"ניים. במסגרת התביעה הועלו טענות לנזקים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים וכן נתבקש צו למניעת חילוט ערבויות בנקאיות. לאחר דיון שהתקיים בבית המשפט נדחתה בקשת הצד שכנגד למתן צו למניעת חילוט ערבויות בנקאיות שנמסרו לקבוצת חנן מור. בית המשפט קיבל במלואן את הטענות שהועלו על-ידי משרדנו ומתח ביקורת קשה על התנהלות הצד שכנגד, תוך שהוא מציין כי גירסת הצד שכנגד "מעוררת סימני שאלה של ממש". לטובת קבוצת חנן מור נפסקו הוצאות ושכ"ט עו"ד בסך של 12,000 ₪. את קבוצת חנן מור מייצגים עו״ד זוהר לנדה, עו״ד איתי ויגודה ועו"ד שחר פרנס ממחלקת הליטיגציה של המשרד.

לכל החדשות של שחר רוטשילד >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: