כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

רונן ריינגולד

רונן בעל ניסיון עשיר בדיני התקשורת והמדיה, בתחום המשפט המסחרי והרגולציה של תחומים אלו, כמו כן בהליכי חקיקה וקביעת מדיניות, ועבודה מול גופים רגולטוריים שונים.

רונן מעניק ייעוץ רגולטורי לתאגידים ישראלים וזרים ולבעלי השליטה בהם בכל הנוגע לכללי האסדרה של תחומי פעילותם, בעסקאות מיזוגים ורכישות, מכרזים והליכים משפטיים בערכאות. בין היתר, רונן מייעץ לחברות תקשורת ומדיה, מקומיות ובינלאומיות, לרבות ספקי תקשורת קווית, מפעילי שירותי טלפוניה בינלאומיים, ספקי שירותי סלולר, אינטרנט, טלוויזיה רב ערוצית ושידורים, חברות טכנולוגיה, ספקי תוכן וחברות הפקה.

 

בנוסף, רונן עוסק בהיבטים רגולטורים אחרים ובהם דיני האינטרנט, מסחר אלקטרוני, פרטיות ומאגרי מידע, פרסום, שיווק והגנת הצרכן.

 

רונן כיהן כסגן היועצת המשפטית במשרד התקשורת, והוביל שינויים מרכזיים שנעשו בישראל בתחום התקשורת, ביניהם פתיחת תחומי התקשורת הנייחת והבין-לאומית לתחרות, הפרטת חברת בזק, תהליך האסדרה של תחום הדואר בישראל והקמתה של חברת הדואר.

 

מדריך הדירוג “Who’s Who Legal Guide” לשנת 2018 דירג את רונן כעורך דין מוביל בתחום הטלקום והמדיה.

 

טרם הצטרפותו למשרד ברנע ושות’, כיהן רונן כשותף במחלקת התקשורת והמדיה במשרד עו”ד גדול בישראל.

השכלה:


האוניברסיטה העברית בירושלים, 2006, M.B.A

האוניברסיטה העברית בירושלים, 1997 ,LL.B

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1998חדשות ועדכונים - רונן ריינגולד:


September 24, 2017

רישום לאפליקציה כחוזה מחייב

בית המשפט הפדרלי לערעורים בניו-יורק פסק לאחרונה כי כאשר משתמש חדש מאשר במסך ההרשמה של אפליקציה את "תנאי השירות" ו"מדיניות הפרטיות", גם מבלי להיכנס למסמכים המשפטים אשר נמצאים בקישורים אלה - אישורו מספיק על מנת לשכלל את התקשרותו המשפטית עם החברה כחוזה מחייב.

September 10, 2017

משרד התקשורת הקים וועדת מכרזים להקצאת תדרי סלולאר חדשים

שר התקשורת מינה לאחרונה וועדת מכרזים שתפעל לגיבוש ועריכת מכרז להקצאת תדרים לאספקת שירותי סלולאר מתקדמים.

September 4, 2017

הממשלה אישרה מדיניות לאומית להזדהות בטוחה

לאחרונה התקבלה החלטת ממשלה שבה אושרו עיקרי מדיניות לאומית ל"הזדהות בטוחה". ההחלטה נועדה לקבוע את האופן בו תאומת זהותו של אדם בעת קבלת שירותים ממשלתיים במתכונת דיגיטלית, לצורך שיפור השירותים הניתנים לתושבים והנגשתם בצורה פשוטה.

לכל החדשות של רונן ריינגולד >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: