כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

סיימון ג’פה

סיימון, שותף מייסד של המשרד, מומחה בליווי חברות זרות הפועלות בישראל

סיימון בעל שם עולמי בליווי עסקאות חוצות תחומי שיפוט והוא נחשב למומחה בעסקאות מימון תאגידי, מיזוגים ורכישות, וייעוץ לחברות הפועלות בכל תחומי התשתיות, לרבות תחבורה, חשמל, מים, אנרגיה סולרית וגז טבעי.

 

את הסמכתו כעורך דין קיבל סיימון בלונדון, שם צבר ניסיון ומומחיות בעסקאות מיזוגים ורכישות ובמגוון רחב של עסקאות בתחום ההון סיכון.

 

סיימון אחראי על הקשרים הבינלאומיים של המשרד, ובעל קשרים ענפים עם משרדי עורכי הדין המובילים בעולם.

 

מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  ה –IFLR – International Financial Law Review לשנת 2017 דירג את סיימון כעורך דין מוביל במספר תחומי עיסוק וביניהם בנקאות, מימון פרוייקטים ומיזוגים ורכישות. ה IFLR 1000 מתאר את סיימון כ”בעל ידע רחב, ובעל מיומנות גבוהה” “סיימון הוא אדם שתענוג לעבוד איתו”.

 

מדריך ה Chambers מתאר את סיימון כ”בעל ידע ומומחיות בתחום התשתיות, אשר יודע לנתח מצבים מורכבים”. סיימון מפרסם באופן שוטף מאמרים בעיתונות העסקית והמשפטית העולמית בנושאי תשתיות ובמעמדה של ישראל בעולם. חוץ מכל זה, סיימון הינו אוהד שרוף של מועדון הכדורגל West Bromwich Albion FC וחבר ב- MCC.

 

השכלה:


אוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה, LL.B, משנת 1990

London Guildhall University, אנגליה, משנת 1991

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין, אנגליה, משנת 1994

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999חדשות ועדכונים - סיימון ג’פה:


June 6, 2017

איך לעבוד עם סטארטאפים- ראיון עם סיימון ג'פה

סיימון ג'פה, השותף המנהל במשרדנו, בראיון למגזיןLegal Business על אופן העבודה של משרדי עוה"ד בישראל עם חברות סטארטאפ בשלבים מוקדמים.

March 27, 2017

UK Israel Tech Hub

משרד ברנע ושות' בשיתוף עם UK Israel Tech Hub מארחים היום משלחת מבריטניה, המבקרת בישראל בפעם הראשונה במטרה ליצור שתופי פעולה בעיקר בתחום התחבורה החכמה.

February 21, 2017

מפגש נטוורקינג בשיתוף לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה

ברנע ושות' ביחד עם לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה מארחים היום מפגש נטוורקינג לקידום הקשרים בין אנשי עסקים מדרום אפריקה החיים בישראל לתעשייה המקומית.

לכל החדשות של סיימון ג’פה >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: