© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

ניצן גולדרייך

ניצן מתמחה במימון פרויקטים, כולל ייצוג של בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים, ספונסרים ולווים בסגירות פיננסיות של עסקאות מימון פרויקטים בתחומי האנרגיה והתשתיות, ובקשר למגוון ההיבטים העסקיים והמסחריים. 

ניצן מתמחה במיוחד בליווי פרויקטים רחבי-היקף בתחום התשתיות, כולל ייצוג של קבלני EPC (תכנון, רכישה והקמה) וקבלני M&O (תפעול ואחזקה) בפרויקט להקמת בסיס האימונים של צה”ל תחת מודל של מימון פרטי (PFI – Private Financing Initiative). בנוסף, מעניקה ניצן ייעוץ למשתתף במכרז לתכנון, מימון, הקמה, תפעול ואחזקה של כביש 16.

 

בנוסף, ניצן עורכת בדיקות נאותות לחברות המבקשות לגייס מימון, עורכת חוות דעת משפטיות והסכמים, ומעניקה ייעוץ משפטי שוטף לחברות בנושא פעילותן המסחרית, ציות לרגולציה ובקשר להליכי התאגדות.

 

לפני הגעתה למשרד, עבדה ניצן במשרד יהודה רווה ושות’ במחלקת מימון פרויקטים ותשתיות.

השכלה:


אוניברסיטת תל-אביב , LL.B, שנת 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - ניצן גולדרייך:


2 ביולי, 2019

הלקוחה שלנו צ'יינה הרבור רוכשת את תחנת הכוח אלון תבור

משרדנו ליווה את החברה הסינית צ'יינה הרבור בהצעה משותפת שלה יחד עם מבטח שמיר ורפק אנרגיה עד לזכייה היום במכרז הענק של חברת החשמל לרכישת תחנת הכוח אלון תבור. זו הפעם הראשונה שבה חברה סינית נכנסת ליצור חשמל קונבנציונאלי בישראל. עוה"ד ינון יוגב, ניצן גולדרייך ויניב זוהר ממחלקת התשתיות ליוו את הלקוח.

2 ביוני, 2019

מכרז ענק להקמה ותחזוקה של הקווים הירוק והסגול

משרדנו ייצג את החברות הסיניות CCCC ו- CHEC בשלב המיון המוקדם במכרז בהיקף של 15 מיליארד שקל להקמה ותפעול של קווי הרכבת הקלה הירוק והסגול. את החברות ייצגו עורכי הדין ינון יוגב, ניצן גולדרייך ויניב זוהר ממחלקת תשתיות ומימון פרויקטים.

20 בינואר, 2019

משרדנו ייצג חברת תשתיות בשלב המיון המוקדם לרכישת תחנת הכוח אלון-תבור

משרדנו ייצג את חברת התשתיות PMEC בשלב המיון המוקדם של ההליך התחרותי לרכישת תחנת הכוח אלון-תבור מחברת החשמל. PMEC ניגשה להליך המיון המוקדם יחד עם חברת מבטח שמיר ורפק אנרגיה. את החברה מייצגים עורכי הדין ינון יוגב, ניצן גולדרייך, יניב זוהר ועדו פרוינד ממחלקת התשתיות ומימון הפרויקטים.

לכל החדשות של ניצן גולדרייך >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: