© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

ניצן גולדרייך

ניצן מתמחה במימון פרויקטים, כולל ייצוג של בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים, ספונסרים ולווים בסגירות פיננסיות של עסקאות מימון פרויקטים בתחומי האנרגיה והתשתיות, ובקשר למגוון ההיבטים העסקיים והמסחריים. 

ניצן מתמחה במיוחד בליווי פרויקטים רחבי-היקף בתחום התשתיות, כולל ייצוג של קבלני EPC (תכנון, רכישה והקמה) וקבלני M&O (תפעול ואחזקה) בפרויקט להקמת בסיס האימונים של צה”ל תחת מודל של מימון פרטי (PFI – Private Financing Initiative). בנוסף, מעניקה ניצן ייעוץ למשתתף במכרז לתכנון, מימון, הקמה, תפעול ואחזקה של כביש 16.

 

בנוסף, ניצן עורכת בדיקות נאותות לחברות המבקשות לגייס מימון, עורכת חוות דעת משפטיות והסכמים, ומעניקה ייעוץ משפטי שוטף לחברות בנושא פעילותן המסחרית, ציות לרגולציה ובקשר להליכי התאגדות.

 

לפני הגעתה למשרד, עבדה ניצן במשרד יהודה רווה ושות’ במחלקת מימון פרויקטים ותשתיות.

השכלה:


אוניברסיטת תל-אביב , LL.B, שנת 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - ניצן גולדרייך:


January 20, 2019

משרדנו ייצג חברת תשתיות בשלב המיון המוקדם לרכישת תחנת הכוח אלון-תבור

משרדנו ייצג את חברת התשתיות PMEC בשלב המיון המוקדם של ההליך התחרותי לרכישת תחנת הכוח אלון-תבור מחברת החשמל. PMEC ניגשה להליך המיון המוקדם יחד עם חברת מבטח שמיר ורפק אנרגיה. את החברה מייצגים עורכי הדין ינון יוגב, ניצן גולדרייך, יניב זוהר ועדו פרוינד ממחלקת התשתיות ומימון הפרויקטים.

December 13, 2018

משרדנו ייצג את ארגון מוניות ת"א שזכה במכרז של משרד התחבורה

משרדנו ליווה את ארגון מוניות קווי 4-5 ת"א בע"מ, הזוכה באשכול תל-אביב בהליך תחרותי דו-שלבי, שניהל משרד התחבורה במסגרת רפורמה בענף מוניות השירות, כחלק ממהלך כולל שתכליתו לממש את יעודן של מוניות השירות, כאמצעי תחבורה משלים לאוטובוסים ולרכבות ולחזק את מערך התחבורה הציבורית בישראל. את הארגון ייצגו עוה"ד ינון יוגב, ניצן גולדרייך ויניב זוהר ממחלקת תשתיות ומימון פרויקטים.

November 6, 2017

משרדנו מייצג את מנורה מבטחים בהצעה שהתקבלה לרכישת אחזקות שיכון ובינוי בפרויקט מנהרות הכרמל

קבוצת מנורה מבטחים השתתפה בהליך התחרותי שניהלה שיכון ובינוי למכירת אחזקותיה בחברות הפרויקטים של מנהרות הכרמל ונתיבי הצפון. את הקבוצה ייצג עו"ד ינון יוגב, שותף במחלקת התשתיות ומימון הפרויקטים במשרדנו.

לכל החדשות של ניצן גולדרייך >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: