© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

נועה הבדלה

נועה מתמחה בתיקי ליטיגציה מורכבים ומגוונים ומייצגת חברות ישראליות וזרות בכל ענפי המשפט.

לנועה  מומחיות ייחודית  בסכסוכים העוסקים בדיני חברות ובוררות, הגנה של התדיינות ייצוגית, ליטיגציה ניירות הערך, חדלות פירעון, סכסוכים אזרחיים והליכים מנהליים שונים.

 

נועה בעלת ניסיון עשיר בייצוג קשת רחבה של לקוחות בכל תחומי המשפט המסחרי והמנהלי ובפני כל הערכאות המשפטיות, בבוררויות ובהליכי גישור ואף בפני גופים מנהליים.

 

נועה מטפלת במגוון רחב של תביעות מסחריות (לרבות תביעות חוזיות ונזיקיות), עתירות לבית המשפט הגבוה לצדק, עתירות מנהליות, תובענות ייצוגיות, תובענות נגזרות, סכסוכים בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, תביעות בתחום דיני ניירות ערך, עבודה, מקרקעין, הגבלים עסקיים, טיפול בהליכי כינוס נכסים, פירוק חברות והליכי פשיטת רגל.

 

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A, LL.B התמחות בנדל"ן, 2003

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004חדשות ועדכונים - נועה הבדלה:


May 14, 2019

לראשונה בישראל: החמרת סטנדרט הבחינה במקרה של ניגוד עניינים הוביל למתן צווי עשה זמניים

החלטת בית המשפט בתיק זה מהווה החלטה תקדימית באופן שבו השופטת רונן יישמה את כללי הבחינה וקבעה, כי כלל שיקול הדעת העסקי נסוג בפני החלטות המתקבלות תחת ניגוד עניינים של נושאי המשרה.

January 31, 2019

ברנע ייצג את חברת עילדב השקעות בסכסוך מול בעלי מניות בחברת איי-ג'אמפ

עוה"ד נועה הבדלה ועמיחי טסלר ממחלקת הליטיגציה במשרדנו ייצגו את חברת עילדב השקעות, בעלי מניות בחברת איי-ג'אמפ, בסכסוך מול בעלי המניות האחרים ברשת.

September 4, 2018

אקטיביזם של בעלי מניות – מקרי בוחן בישראל

משרדנו יחד עם ארגון היועצים המשפטיים ארח היום סמינר בנושא אקטיביזם של בעלי מניות.  מיקי ברנע בחן כיצד באה לידי ביטוי פעילות אקטיביסטית בחברות ישראליות ונועה הבדלה הביאה את נקודת המבט של בתי המשפט. במסגרת הסמינר הציגו גם אלחנן מעוז, מייסד קרן אוורסט וסטיב ולוסקי ממשרד Olshan Frome Wolosky LLP.

לכל החדשות של נועה הבדלה >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: