© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

נועה הבדלה

נועה הינה שותפה במחלקת הליטיגציה ומעניקה ייעוץ משפטי בתחומי המשפט האזרחי, המסחרי והמנהלי.

נועה מתמחה בתיקי ליטיגציה מורכבים ומגוונים ומייצגת חברות ישראליות וזרות, כמו גם בעלי מניות בקשת רחבה של סכסוכים מסחריים במגוון תחומים לרבות שוק ההון, דיני חברות וחדלות פירעון.

 

לנועה מומחיות ייחודית בסכסוכים העוסקים בדיני חברות לרבות מאבקי שליטה והיפרדות בין שותפים, התדיינות ייצוגית (הן מטעם התובע הייצוגי והן ייצוג נתבעים), ליטיגציה של ניירות הערך, חדלות פירעון, וכן ייצוג בסכסוכים אזרחיים במגוון תחומי פעילות לרבות היי טק, נדל”ן, ותרופות וכן ייצוג בהליכים מנהליים שונים.

 

נועה מטפלת במגוון רחב של תביעות מסחריות, עתירות מנהליות, תובענות ייצוגיות, תביעות נגזרת, סכסוכים בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, תביעות בתחום דיני ניירות ערך, מקרקעין, הגבלים עסקיים, טיפול בהליכי חדלות פירעון וסכסוכי עבודה.

 

נועה מייצגת את לקוחותיה בפני כל הערכאות המשפטיות, כמו גם בהליכי בוררות ובהליכי גישור ואף בפני גופים מנהליים (בעיקר בדיני מכרזים).

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A, LL.B התמחות בנדל"ן, 2003

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004חדשות ועדכונים - נועה הבדלה:


16 במרץ, 2020

כלים חדשים לעסקים להתמודדות עם קושי תזרימי בשל המיתון הכלכלי עקב נגיף הקורונה

השינויים החוקיים האחרונים נותנים בידי עסקים כלים שלא היו קודם לכן להתמודד עם הקשיים התזרימיים בתקופה זו של משבר הקורונה.

16 בדצמבר, 2019

נדחתה על הסף תביעת דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי וזאב רום

בית המשפט המחוזי תל-אביב דחה על הסף את התביעה על סך 239 מיליון שקל שהגיש דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי והלקוח שלנו זאם רום מחמת התיישנות וחייב אותו בתשלום שכר טרחה. את זאב רום ייצגו עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה.

6 בנובמבר, 2019

תביעה נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה והאפוטרופוס הכללי

משרדנו מייצג לקוחות פרטיים בתביעה לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה (שפורק ב-1985) והאפוטרופוס הכללי בגין כספי נאמנות שהופקדו בבנק על ידי אבי המשפחה שהלך לעולמו. הלקוחות מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.

לכל החדשות של נועה הבדלה >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: