© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

נועה הבדלה

נועה מתמחה בתיקי ליטיגציה מורכבים ומגוונים ומייצגת חברות ישראליות וזרות בכל ענפי המשפט.

לנועה  מומחיות ייחודית  בסכסוכים העוסקים בדיני חברות ובוררות, הגנה של התדיינות ייצוגית, ליטיגציה ניירות הערך, חדלות פירעון, סכסוכים אזרחיים והליכים מנהליים שונים.

 

נועה בעלת ניסיון עשיר בייצוג קשת רחבה של לקוחות בכל תחומי המשפט המסחרי והמנהלי ובפני כל הערכאות המשפטיות, בבוררויות ובהליכי גישור ואף בפני גופים מנהליים.

 

נועה מטפלת במגוון רחב של תביעות מסחריות (לרבות תביעות חוזיות ונזיקיות), עתירות לבית המשפט הגבוה לצדק, עתירות מנהליות, תובענות ייצוגיות, תובענות נגזרות, סכסוכים בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, תביעות בתחום דיני ניירות ערך, עבודה, מקרקעין, הגבלים עסקיים, טיפול בהליכי כינוס נכסים, פירוק חברות והליכי פשיטת רגל.

 

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A, LL.B התמחות בנדל"ן, 2003

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004חדשות ועדכונים - נועה הבדלה:


16 במרץ, 2020

כלים חדשים לעסקים להתמודדות עם קושי תזרימי בשל המיתון הכלכלי עקב נגיף הקורונה

השינויים החוקיים האחרונים נותנים בידי עסקים כלים שלא היו קודם לכן להתמודד עם הקשיים התזרימיים בתקופה זו של משבר הקורונה.

16 בדצמבר, 2019

נדחתה על הסף תביעת דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי וזאב רום

בית המשפט המחוזי תל-אביב דחה על הסף את התביעה על סך 239 מיליון שקל שהגיש דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי והלקוח שלנו זאם רום מחמת התיישנות וחייב אותו בתשלום שכר טרחה. את זאב רום ייצגו עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה.

6 בנובמבר, 2019

תביעה נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה והאפוטרופוס הכללי

משרדנו מייצג לקוחות פרטיים בתביעה לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה (שפורק ב-1985) והאפוטרופוס הכללי בגין כספי נאמנות שהופקדו בבנק על ידי אבי המשפחה שהלך לעולמו. הלקוחות מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.

לכל החדשות של נועה הבדלה >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: