© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

נועה הבדלה

נועה מתמחה בתיקי ליטיגציה מורכבים ומגוונים ומייצגת חברות ישראליות וזרות בכל ענפי המשפט.

לנועה  מומחיות ייחודית  בסכסוכים העוסקים בדיני חברות ובוררות, הגנה של התדיינות ייצוגית, ליטיגציה ניירות הערך, חדלות פירעון, סכסוכים אזרחיים והליכים מנהליים שונים.

 

נועה בעלת ניסיון עשיר בייצוג קשת רחבה של לקוחות בכל תחומי המשפט המסחרי והמנהלי ובפני כל הערכאות המשפטיות, בבוררויות ובהליכי גישור ואף בפני גופים מנהליים.

 

נועה מטפלת במגוון רחב של תביעות מסחריות (לרבות תביעות חוזיות ונזיקיות), עתירות לבית המשפט הגבוה לצדק, עתירות מנהליות, תובענות ייצוגיות, תובענות נגזרות, סכסוכים בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, תביעות בתחום דיני ניירות ערך, עבודה, מקרקעין, הגבלים עסקיים, טיפול בהליכי כינוס נכסים, פירוק חברות והליכי פשיטת רגל.

 

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A, LL.B התמחות בנדל"ן, 2003

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004חדשות ועדכונים - נועה הבדלה:


15 באוגוסט, 2019

מוריס חליווה מגדיל את סכום התביעה נגד ג'קי בן זקן ואברהם נניקשווילי

משרדנו ממשיך לייצג את מוריס חליווה, מבעלי מניות בחברת מנור א.ד. בנין והשקעה בע"מ, בתביעה שהגיש נגד ג'קי בן זקן ואברהם נניקשווילי. חליווה הגדיל את תביעתו המקורית נגד שותפיו מ-18 מיליון שקל ל-100 מיליון שקל. עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ויתיר מדר מייצגים את הלקוח.

28 ביולי, 2019

ברנע מייצגים את חברת אווה פאשן בסכסוך עם חברת אילן ביו

משרדנו מייצג את חברת אווה פאשן בסכסוך מול חברת הקנאביס אילן ביו, המבקשת לבטל הסכם השקעה שנחתם איתה. את הלקוח מייצגים עוה"ד נועה הבדלה ועמיחי טסלר ממחלקת הליטיגציה.

9 ביולי, 2019

ניצחון לזאב רום – גד זאבי ישלם עוד 1.5 מיליון דולר דמי תיווך

בעקבות דיון בבית המשפט העליון, החליטו גד זאבי וזאב רום למשוך את הערעורים ההדדיים שהגישו ולהשאיר על כנה את פסק דינו של בית המשפט המחוזי לפיה גד זאבי ישלם לזאב רום סך של 1.5 מיליון דולר בקשר עם עסקת המימון לרכישת מניות בזק בשנת 2000. זאב רום מיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.

לכל החדשות של נועה הבדלה >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: