כל הזכויות שמורות לברנע, ג'פה, לנדה ושות', משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

נועה הבדלה

נועה היא שותפה במחלקת הליטיגציה במשרדנו.

נועה בעלת ניסיון עשיר בייצוג קשת רחבה של לקוחות בכל תחומי המשפט המסחרי והמנהלי ובפני כל הערכאות המשפטיות, בבוררויות ובהליכי גישור ואף בפני גופים מנהליים.

 

במסגרת עבודתה, נועה טיפלה בהליכים משפטיים מורכבים העוסקים, בין היתר בתחומי ניירות ערך ושוק ההון, דיני חברות, תובענות ייצוגיות, חוזים, חדלות פירעון, נדל”ן, סכסוכים אזרחיים, מכרזים והליכים מנהליים שונים.

 

נועה הצטרפה למשרד ברנע בשנת 2007 ומונתה לשותפה בשנת 2012.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A, LL.B התמחות בנדל"ן, 2003

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004



חדשות ועדכונים - נועה הבדלה:


December 27, 2017

המותג הצרפתי הקולינרי פושון מגיע לבית המשפט

רוני ליש, בעל מניות המיעוט בחברה הזכיינית של המותג הצרפתי פושון, תובע את שותפו בזכיינית בטענה כי הוא פעל להפחתת ערך החברה כדי להשתלט עליה בסכום נמוך ולנשל אותו מהחברה. רוני ליש מיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה וגילי כהן-ארזי ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.

December 13, 2017

תביעה נגד מייסד מיזם המטבעות הדיגיטליים CoinDash

עוה"ד נועה הבדלה ויתיר מדר, ממחלקת הליטיגציה במשרדנו, מייצגים את גיא אהרונובסקי בתביעה נגד שותפו לשעבר במיזם CoinDash בטענה כי הוא נישל אותו מחלקו במיזם המשותף, הקים מאחורי גבו את חברת קוין-דאש וערך הנפקה של מטבע וירטואלי בשם CDT .

October 15, 2017

ביהמ"ש המחוזי דחה את קיום הצבעת קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה

בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל את בקשתם של כ-50 מחברי קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה, המיוצגים על ידי עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, למניעת הצבעה באסיפה שתוכננה להתקיים היום. בבקשה שהוצגה נטען כי בהליך כינוס האסיפה נפלו פגמים מהותיים הכוללים החסרת מידע מחברי הקבוצה.

לכל החדשות של נועה הבדלה >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: