© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

מיקי ברנע

מיקי הוא ממייסדי המשרד והשותף המנהל. עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה, מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום התאגידים והמשפט המסחרי, ולמומחה בתחומי החברות וניירות ערך.

למיקי מוניטין רב בתחום הייעוץ המשפטי לחברות בעלות פעילות חוצת גבולות והוא נחשב בין עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המסחרי.  

 

מיקי מייעץ לחברות מקומיות, בינלאומיות ורב לאומיות, פרטיות וציבוריות, משקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות, חברות הזנק, יזמים ומשקיעים פרטיים.

 

מומחיותו של מיקי מקיפה את מכלול הפעילויות התאגידיות והמסחריות, בדגש על גיוסי הון, ניירות ערך, מיזוגים ורכישות, מאבקי שליטה, מיזמים טכנולוגיים וכמו כן סוגיות של העברות בין-דורית, הן בישראל והן בחו”ל.

 

מיקי מדורג כעורך דין מוביל במדריכי דירוג בינלאומיים וביניהם –  Chambers and Partners, Legal500, Who’s Who, IFLR1000.

 

מדריך הדירוג היוקרתי “Chambers and Partners”  מתאר את מיקי כ”מבריק וישר לעניין. פותר בעיות”. מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  ה –IFLR  לשנת 2017 תיאר את מיקי כ”חד ותכליתי מאוד, ותמיד מעניק ייעוץ מועיל“.

 

מיקי הינו חבר בוועדת Law Firm Management Committee של ה – IBA.

 

בנוסף, מיקי מעורב בפעילויות רבות בתחום ההייטק הישראלי. הוא מרצה באקסלרטורים ובתכניות חדשנות שונות ומשמש כמנטור ליזמים צעירים.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1992

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


May 14, 2018

הקרן הבריטית את'מבה קפיטל מוכרת את השליטה בחברת אבגול לאינדורמה ונצ'רס

משרדנו מייצג את הקרן הבריטית את'מבה קפיטל (Ethemba) בעסקת המכירה של מניות השליטה בחברת אבגול, יצרנית הבדים הלא ארוגים, לידי יצרנית הכימיקלים אינדורמה ונצ'רס (Indorama Ventures), שמניותיה נסחרות בבורסה בתאילנד. השליטה באבגול תימכר לפי שווי של 1.7 מיליארד שקל.

May 8, 2018

מיקי ברנע בהרצאה על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים

עו"ד מיקי ברנע, השותף המנהל, ירצה היום בפני משתתפי IBM Alpha Zone Accelerator על האתגרים המשפטיים העומדים בפני סטארטאפים בשלב מתקדם.

April 30, 2018

מארחים משלחת של משקיעים יפנים

משרדנו מארח היום משלחת של משקיעים יפנים, שהגיעו לארץ לבחון השקעות פוטנציאליות בחברות סטארט-אפ.

לכל החדשות של מיקי ברנע >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: