© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

ליאת קיסרי יהלומי
ליאת קיסרי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

ליאת קיסרי יהלומי

למעלה מעשור, ליאת מלווה לקוחות בכל הקשור לשימור, הגנה ותכנון ההון המשפחתי

ליאת מעניקה ייעוץ משפטי לאנשי עסקים עתירי הון, מקומיים וזרים ולבני משפחותיהם. כמו כן ליאת מייעצת לנאמנים ואפוטרופוסים –מקומיים או תושבי חוץ – קרנות צדקה פרטיות וחברות משפחתיות.

במסגרת זו, ליאת מלווה לקוחות פרטיים וחברות בעסקאות מקרקעין מגוונות, הכוללות, בין היתר, רכישה/מכירה של נכסי יוקרה וכן השכרה של נכסי יוקרה ו/או נכסים מסחריים.

ליאת מעניקה ייעוץ בכל הקשור לתכנון העברות בין דוריות, תכנון מס וניהול נאמנויות ועיזבונות, לרבות אישור וקיום צוואות וכלל ההליכים הנלווים המתנהלים ברשויות הרלבנטיות. בנוסף, ליאת מתמחה בניהול משא ומתן ובעריכת הסכמי קדם-נישואין, הסכמי ממון מורכבים, הסכמי חיים משותפים והסכמי יפויי כוח מתמשכים מורכבים.

ליאת מייצגת לקוחות ברכישה של פריטים יקרי ערך, כגון דירות יוקרה להשקעה ופריטי אמנות, ומסייעת להם בתהליך התרומה למוסדות ציבוריים ופרטיים.

מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners, מדרג את ליאת, החל משנת 2018 ועד היום, כעורכת הדין מובילה בתחום הלקוחות הפרטיים (Chambers High Net Worth – HNW).

השכלה:


המרכז הבינתחומי .LL.B ו- BA התמחות בנדל"ן שנת 2005


חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007חדשות ועדכונים - ליאת קיסרי יהלומי:


10 באוגוסט, 2020

מה צריך לדעת על דירה להשקעה לאחר הורדת המס

משרד האוצר מפחית את המס על רכישת דירה להשקעה. כמה תשלמו ואיך תבחרו את מסלול תשלום המס הנכון עבורכם. מדריך למשקיע מאת ליאת קיסרי התפרסם במאקו

2 באוגוסט, 2020

הפחתת מס הרכישה למשקיעים – הזדמנות שכדאי לנצל!

שר האוצר, ישראל כץ, החליט להפחית את המס הרכישה, שהיה נהוג מ-2015. במסגרת התכניות שקידם שר האוצר הקודם, משה כחלון, להפחתת מחירי הדיור ולדחיפת משקיעים החוצה משוק הנדל"ן, מס הרכישה למשקיעים עלה מ - 5% ל- 8% בגין דירה שאינה דירתו היחידה של הרוכש.

1 ביולי, 2020

השוכר הפסיק לשלם ומסרב לעזוב? ראיון עם ליאת קיסרי

בתכנית "חשיפה" של חיים אתגר פורסם כי משפחת רפאלי התמודדה עם דייר ששכר מהם נכס במגדל יוקרה. אותו דייר, לטענת המשפחה, הפסיק לשלם ולא הסכים להתפנות מהנכס. לאחר התכנית, ראיין חיים אתגר את ליאת קיסרי, כמומחית המלווה לקוחות פרטיים המשכירים נכסים, הסבירה ליאת איך אפשר לבדוק את אמינות השוכרים ומה עושים שהדייר מסרב להתפנות

לכל החדשות של ליאת קיסרי יהלומי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: