© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

ליאת קיסרי יהלומי
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

ליאת קיסרי יהלומי

ליאת מספקת ייעוץ במגוון רחב של שירותים משפטיים המותאמים לצרכים הייחודיים של לקוחותיה הפרטיים, בין אם הם יחידים עתירי הון ובני משפחותיהם, נאמנים ואפוטרופוסים – בין אם מקומיים או תושבי חוץ – קרנות צדקה פרטיות וחברות משפחתיות.

במסגרת זו, ליאת מלווה לקוחות פרטיים וחברות בעסקאות מקרקעין מגוונות, הכוללות, בין היתר, רכישה/מכירה של נכסי יוקרה וכן השכרה של נכסי יוקרה ו/או נכסים מסחריים.

 

ליאת מעניקה ייעוץ בכל הקשור לתכנון מס ולניהול נאמנויות ועיזבונות, לרבות אישור וקיום צוואות וכלל ההליכים הנלווים המתנהלים ברשויות הרלבנטיות. בנוסף, ליאת מתמחה בניהול מו”מ ובעריכת הסכמי קדם-נישואין, הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים.

 

ליאת מייצגת לקוחות ברכישה של פריטים יקרי ערך, כגון דירות יוקרה להשקעה ופריטי אמנות, ומסייעת להם בתהליך התרומה למוסדות ציבוריים ופרטיים.

 

ליאת נבחרה על ידי מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners, כעורכת הדין מובילה בתחום הלקוחות הפרטיים (Chambers High Net Worth – HNW 2018).

השכלה:


המרכז הבינתחומי, LL.B, B.A התמחות בנדל"ן, 2005


חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007חדשות ועדכונים - ליאת קיסרי יהלומי:


April 11, 2018

משפט ונשים

עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במחלקת לקוחות פרטיים במשרדנו, התראיינה לפרסום של לשכת עורכי הדין הבינלאומית (IBA) על שוויון ההזדמנויות של נשים שותפות במשרדי עורכי דין.

November 22, 2017

משרדנו אירח משלחת משקיעים אנגלית

היום התקיים אירוע במשרדנו למשלחת משקיעים מאנגליה, אשר הגיעו לארץ על מנת לבחון השקעות אפשריות בפרויקטים טכנולוגיים ובסטארטאפים מקומיים. במסגרת האירוע, יזמים הציגו למשלחת מיזמים המחפשים השקעות.  המשלחת אורגנה על ידי לשכת המסחר UK Israel Business.

August 13, 2017

חוק השכירות החדש – כל מה שחשוב לדעת

בחודש יולי 2017 אושר חוק שכירות הוגנת, אותו יזמו ח"כ סתיו שפיר וח"כ רועי פולקמן. מטרתו העיקרית של החוק החדש היא להסדיר את מערכת היחסים בין שוכר ומשכיר ולהגדיר מהי דירה ראויה למגורים.

לכל החדשות של ליאת קיסרי יהלומי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: