© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

ינון יוגב

ינון יוגב, שותף במשרד ברנע, מתמחה בליווי עסקאות מימון של פרויקטים ותשתיות בשיתוף המגזר הפרטי מסוג PPP / PFI / BOT, תוך התמקדות בכל שלבי המימון.

לינון ניסיון רב בליווי עסקאות מימון רחבות היקף ובשנים האחרונות ייצג שורה של יזמים, בנקים וגופים מממנים בפרויקטים שונים בתחום התשתיות, לרבות כבישים, רכבת קלה, תחנות כח ומתקני אנרגיה מתחדשת.

 

ינון דורג על ידי מספר מדריכי דירוג יוקרתיים כעו”ד מומלץ בתחום הפרויקטים ומימון פרויקטים. לקוחותיו ועמיתיו מחשיבים אותו כעו”ד מיומן ביותר.

 

ינון ליווה מספר עסקאות רב, ביניהם הקמה ותפעול קריית ההדרכה של צה”ל בנגב; מכרז לתכנון, מימון, הקמה, תפעול ותחזוקה של כביש 16; ייצוג קבוצת מנורה מבטחים בהליך התחרותי שניהלה שיכון ובינוי למכירת אחזקותיה בחברות הפרויקטים של מנהרות הכרמל ונתיבי הצפון; וייצוג בנקים ומלווים מוסדיים במימון תחנות כוח סולאריות פוטו וולטאיות שונות בישראל.

 

ינון דורג על ידי מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners כמומחה בתחום הפרויקטים והאנרגיה ועל ידי מדריך הדירוג הבינלאומי IFLR1000 בתחום מימון פרויקטים לשנת 2018.

 

טרם הצטרפותו למשרד, ינון שימש כשותף במחלקת מימון פרויקטים ותשתיות במשרד יהודה רוה ושות’.

השכלה:


מסלול האקדמי המכללה למנהל, ראשון לציון, LL.B 2007

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2008.חדשות ועדכונים - ינון יוגב:


November 22, 2017

שימוע רשות החשמל: הליך תחרותי למתקנים סולאריים במתח גבוה ונמוך

בחודש ספטמבר 2017 ​פרסמה רשות החשמל שימוע המזמין להציע הצעות לקביעת תעריף לייצור חשמל בטכנולוגיה פוטו וולטאית במיתקנים שיחוברו למתח גבוה ולמתח נמוך.

November 6, 2017

משרדנו מייצג את מנורה מבטחים בהצעה שהתקבלה לרכישת אחזקות שיכון ובינוי בפרויקט מנהרות הכרמל

קבוצת מנורה מבטחים השתתפה בהליך התחרותי שניהלה שיכון ובינוי למכירת אחזקותיה בחברות הפרויקטים של מנהרות הכרמל ונתיבי הצפון. את הקבוצה ייצג עו"ד ינון יוגב, שותף במחלקת התשתיות ומימון הפרויקטים במשרדנו.

August 28, 2017

חדשנות ישראלית בהגדלת היצע המים

אחת האירוניות הגדולות של החיים על כדור הארץ היא שעל אף שהמים מכסים כ- 75% מפני כדור הארץ, הדרישה למים ראויים לשתייה גבוהה מההיצע. רק כ-2.5% מסך היצע המים הינם מים מתוקים, ועבור אוכלוסיית העולם הגדלה באופן מתמיד, זהו נתון בעייתי. הבשורה הטובה היא שחידושים טכנולוגיים יוצרים פתרונות עבור העולם הזקוק לעוד מים, וישראל היא המובילה בתחום זה.

 

ההשקייה בטפטוף – המצאה ישראלית
התמודדותה של ישראל,  כמדינת מדבר קטנה, עם המחסור במקורות מים טבעיים, בשילוב עם ההתמקדות הלאומית בטיפוח חדשנות טכנולוגית, הובילו לשגשוג בפיתוחים בתחום המים העוזרים למדינות בכל רחבי העולם. מדינת ישראל היא גם המובילה בעולם בתחום טכנולוגיית ההשקייה בטפטוף, המספקת פתרונות לשימוש יעיל במים. הטכנולוגיה הזו מאפשרת לחקלאים להשתמש בכמות המים המדויקת הנדרשת לגידול יבולים. בהשוואה לשיטת ההשקייה בהצפה, ההשקייה בטפטוף משתמשת בשיעור של בין 25% ל- 75% פחות מים - הישג מרשים המביא למקסום הניצול של משאב שהולך ומצטמצם. חברות, כמו נטפים, הממציאה של טכנולוגיית ההשקייה בטפטוף, ממשיכות למצוא דרכים חדשות לשפר ולהגדיל את השימוש בפתרון זה. חברות ישראליות עובדות עם ארצות מגוונות כמו קזחסטן וארצות הברית, במטרה להביא שיטות השקייה יעילות לאזורים צחיחים בכל רחבי העולם.

 

התפלת מים כדי להגדיל את ההיצע של מים שמישים
מכוון שרוב אספקת המים בעולם נובעת ממים מלוחים, פעולות חיסכון ושימור מים אינן מספיקות. טכניקות להתפלת מים הינן חיוניות כדי להגדיל את כמות המים שאנו יכולים להשתמש בה מידי יום. גם במקרה זה, הסביבה הטכנולוגית המתקדמת של ישראל תורמת רבות והופכת אתגרים להזדמנויות. מתקן ההתפלה הגדול בעולם נמצא ופועל בשורק (פלמחים), הפועל בשיטת האוסמוזה ההפוכה כדי להגיע לתפוקת ייצור יומי של 627,000 מטר מעוקב של מים. כיום, ישראל מקבלת 55% מצורכי המים שלה באמצעות התפלה.

 

תהליכים להוציא מלחים ולטהר את אספקת המים ממשיכים להתפתח. לדוגמה, ממציאים ישראלים פיתחו תהליך להתפלת מים ללא שימוש בכימיקלים, ובכך ניתן לשפר את רמת הבטיחות של מי השתייה מעבר ליכולות של הטכנולוגיות הקודמות.

 

עבור משקיעים, מאמצים כאלה יוצרים הזדמנויות בשוק לתת כתף ולשפר את העולם, ותוך כדי כך להגדיל את ה-ROI בשיעור של פי ארבע ויותר. אוכלוסיית העולם תמשיך לגדול, וכוח החדשנות של המוחות המבריקים הפועלים בארץ ימשיך להמציא פתרונות לשפר את תנאי החיים של כולנו. הניסיון והמומחיות בחדשנות בתחום המים של מדינת ישראל הוכיחו שהיא החלוצה והמובילה בעולם.

 

Source: barlaw.co.il

לכל החדשות של ינון יוגב >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: