© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב

תחומי עיסוק:

אנדרי ינאי

אנדרי הינו עורך דין במחלקת שוק ההון של המשרד, המתמחה בייעוץ וליווי חברות הפועלות בתחום שוק ההון, דיני ניירות ערך ודיני תאגידים.

אנדרי מלווה באופן שוטף חברות ישראליות וזרות בתחומי שוק ההון, הרגולציה הפיננסית, התחום המסחרי וממשל תאגידי, וייצוג לקוחות המשרד מול רשות ניירות ערך ואגף שוק ההון.

 

אנדרי בעל ניסיון עשיר בהקמה וליווי של קרנות השקעה, קרנות גידור וחברות ייעוץ וניהול תיקים. אנדרי מייעץ בעסקאות בהיבט המסחרי, בין היתר עסקאות השקעה ומימון.

 

טרם הצטרפותו למשרד, אנדרי עבד במשרד עו”ד המתמחה בשוק ההון ומשפט מסחרי, ובבנק ישראל, שם ליווה רפורמות מבניות ותהליכי רגולציה בתחום שוק ההון בישראל.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, B.A ,LL.B, כלכלה, 2010

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2011חדשות ועדכונים - אנדרי ינאי:


March 27, 2017

ייצוג חתמים בהנפקת מדיגוס בנאסד"ק

משרד ברנע ושות' ייצג קבוצה של חתמים אמריקאים, בראשות H.C. Wainwright and Co., LLC, בתהליך פרסום תשקיף הצעה לציבור ורישום למסחר ב Nasdaq של ניירות ערך של חברת מדיגוס. במסגרת הרישום למסחר ב-  Nasdaq גייסה מדיגוס סך של 7.5 מיליון דולר. מדיגוס היא חברה ציבורית ישראלית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל-אביב, והיא עוסקת במחקר ופיתוח של טיפול רפואי בדרכי העיכול.

August 1, 2016

חברת הביומד סלקט ביוטכנולוגיה ביצעה הנפקה בנאסד"ק

חברת הביומד סלקט ביוטכנולוגיה הודיעה ב 31.7.16 כי היא ביצעה הנפקה בנאסד"ק, ומעתה תיסחר בנאסד"ק במקביל למסחר בת"א. משרד ברנע ושות' ייצג קבוצה של חתמים אמריקאים, בראשות H.C. Wainwright and Co., LLC, בתהליך פרסום תשקיף הצעה לציבור ורישום למסחר ב-Nasdaq של ניירות ערך של חברת סלקט ביוטכנולוגיה בע"מ. במסגרת הרישום למסחר ב-Nasdaq גייסה סלקט סך של 8.4 מיליון דולר. סלקט ביוטכנולוגיה היא חברה ציבורית ישראלית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל-אביב, והיא מפתחת טכנולוגיה להפרדת תאי גזע בצורה יעילה ובטוחה יותר.

June 30, 2016

הצעה לעדכון מודל הפיקוח של הרשות לניירות ערך על שוק ההון בישראל

מאמרם של עוה"ד צבי גבאי ואנדרי ינאי לכתב העת המשפטי Debate העוסק בהצעה לעדכון מודל הפיקוח של הרשות לניירות ערך על שוק ההון בישראל.

לכל החדשות של אנדרי ינאי >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: