© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב

תחומי עיסוק:

אנדרי ינאי

אנדרי הינו עורך דין במחלקת שוק הון של המשרד, המתמחה בייעוץ וליווי חברות פרטיות וציבוריות, בדגש על חברות דואליות. בנוסף, אנדרי מלווה קרנות השקעה פרטיות הפועלות בישראל ובחו”ל.

אנדרי מלווה באופן שוטף חברות ישראליות וזרות בתחומי שוק ההון, הנפקות לציבור, מיזוגים ורכישות, תכניות תגמול ותכניות אכיפה פנימיות, ממשל תאגידי וייצוג לקוחות המשרד מול רשות ניירות ערך.

 

אנדרי מטפל בקרנות השקעות פרטיות החל משלב הגיוס וההקמה ולאורך כל חיי הקרן במגוון תחומים: קרנות הון סיכון, קרנות פרייבט אקוויטי, קרנות גידור וקרנות נדל”ן.

 

בנוסף, אנדרי מלווה חברות הפועלות בתחום טכנולוגיית הבלוקצ’יין והמטבעות הדיגיטליים בכל הקשור לענייניהן הרגולטוריים והמסחריים, תהליכי הנפקת המטבעות (TGE/STO), קניין רוחני, מסחור טכנולוגיה והגנה על פרטיות.

 

טרם הצטרפותו למשרד, אנדרי התמחה אצל היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, ועבד בין היתר בבנק ישראל, שם ליווה רפורמות מבניות ותהליכי רגולציה בתחום הבנקאות ושוק ההון.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B ו - BA בכלכלה שנת 2010

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2011חדשות ועדכונים - אנדרי ינאי:


11 באוגוסט, 2020

רשות שוק הון: למפיצים עשויה להיות אחריות לנכתב בתשקיף

לראשונה, קובעת הרשות כי לגופי הפצה עשויה להיות אחריות לנכתב בתשקיף. בנייר עמדה שפורסם בסוף חודש יולי משנה הרשות את כללי משחק בענף החיתום על ידי קביעה כי מפיץ, או גוף מקורב למפיץ, הרוכש בהנפקה ניירות ערך ומוכר אותם תוך זמן קצר (שישה חודשים או פחות), ייחשב מבחינת הרשות כחתם בהנפקה ויישא באחריות לתשקיף.

 

6 ביולי, 2020

כך תזהו שימוש חשוד במטבעות וירטואלים

על רקע שימושים במטבעות דיגיטליים לצורך מימון טרור ופעולות עברייניות שונות, פרסמה הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור מסמך אשר נועד לסייע לגופים פיננסיים ולגורמי האכיפה לאתר פעילות לא כשרה בתחום המטבעות הדיגיטליים.

28 באפריל, 2020

ליברה 2.0 - ממטבע גלובאלי לאמצעי תשלום בפלטפורמות הפייסבוק

לאחר שהמיזם השאפתני של פייסבוק, מטבע דיגיטלי גלובלי ליברה, נתקל בהתנגדות עזה של רגולטורים ברחבי העולם, פייסבוק מודיעה על "ליברה 2.0". המיזם עתיד לעבור שינויים מרחיקי לכת שמצד אחד צפויים להוציא את העוקץ מבעייתיות המיזם בעיני הרגולטורים, אבל מצד שני לוותר על החזון – העברה מהירה ופשוטה של מטבע דיגיטלי בין בערך מקובל משתמשים ברחבי העולם, ללא צורך בחשבון בנק.

לכל החדשות של אנדרי ינאי >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: