© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

יובל לזי

יובל בעל ניסיון עשיר בליווי עסקאות מיזוגים ורכישות בדגש על עסקאות מסחריות בינלאומיות, השקעות הון פרטיות והשקעות הון סיכון.

יובל מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי במגוון נושאים מסחריים הנוגעים לפעילות החברה, החל ממימון, קניין רוחני, סייבר ופרטיות, גיוסי הון, שינויים מבניים, מיזמים אסטרטגים ועסקאות תאגידיות ומסחריות מורכבות הכוללות בין השאר העברות טכנולוגיה, מכירת פעילות ונכסים, רישוי והפצה. יובל מייצג לקוחות גם בסוגיות שונות מול המדען הראשי.

 

על לקוחותיו של יובל נמנים חברות ישראליות וזרות, יזמים, משקיעים וחברות סטארטאפ, ממגוון תחומי עיסוק לרבות תקשורת, אינטרנט, תעשיית רכב, מזון, מדיקל, וכן טכנולוגיות תעשייתיות וירוקות.

 

יובל מייעץ גם לעשרות סטארטאפים בכל אחד משלבי ההשקעה השונים, בהליכי גיוס, מימון ומיזמים משותפים ועד להנפקות ואקזיט. כמו כן, מלווה קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות בהליך הקמתן, לרבות היבטים מסחריים שונים והשקעה בחברות סטארט-אפ.

השכלה:


אוניברסיטת ברונל, אנגליה, LL.B, בהצטיינות, 2001

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין, ניו יורק משנת 2004

חבר לשכת עורכי הדין, ישראל משנת 2003חדשות ועדכונים - יובל לזי:


31 במרץ, 2020

דמו דיי של אקסלרטור הסטארטאפים היהודי-ערבי של אוניברסיטת תל-אביב

יובל לזי השתתף היום בדמו דיי של אקסלרטור הסטארטאפים היהודי-ערבי של אוניברסיטת תל-אביב. לאור מגיפת הקורונה המפגש התקיים אונליין.

6 במרץ, 2020

הרצאה בפני אקסלרטור הסטארטאפים היהודי-ערבי באוניברסיטת תל אביב

משרדנו הרצה בפני יזמים הלוקחים חלק באקסלרטור הסטארטאפים היהודי-ערבי של אוניברסיטת תל-אביב על הסכם מייסדים, גיוסי הון, תקנון אתר ופרטיות.

20 בפברואר, 2020

מהו הסכם סודיות והאם הוא באמת נחוץ ?

הסכמי סודיות נועדו להגן על רעיון, מוצר או מידע סודי שיש לך ולהרתיע את הצד המקבל אותו מלעשות בו שימוש אסור. הסכמי סודיות הפכו כמעט לצעד המשפטי הראשון בכל התקשרות עסקית ומונעים לרוב מהפחד שהמידע הרגיש ישמש אחרים. אך האם הם תמיד נחוצים ?

 

 

בסרטון זה אנו עוסקים בשאלה שעומדת בפני כל יזם או גוף אשר חושש למידע שהוא חושף בפני אחרים - מתי צריך לחתום על הסכם סודיות וכמה הגנה באמת הוא מקנה.

 

Source: barlaw.co.il

לכל החדשות של יובל לזי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: