© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

הראל פרלמוטר

הראל מתמחה בליווי, תכנון ומתן ייעוץ בכל ספקטרום המס, תוך שימת דגש על תחום המיסוי בינלאומי, מיסוי חברות, מחירי העברה, מיסוי יחידים, מיסוי מקרקעין ומיסים עקיפים.

הראל מטפל בכל הקשור לניסוח בקשות פרה-רולינג עבור רשויות המס, ניהול משא ומתן עם רשויות המס, קבלת האישורים הנדרשים לקיומן של עסקאות מורכבות, ניהול דיוני שומה עם רשויות המס, ניהול תיקי ליטיגציה מיסויית, ליווי לקוחות העוברים הליכי גילוי מרצון, מניעת כפל מס, פרשנות ויישום אמנות מס בילטרליות ומולטיטרליות.

 

הראל התבקש לערוך את הפרק של חוקי המס בישראל עבור הלשכה הבינלאומית לענייני תיעוד פיסקלי (International Bureau for Fiscal Documentation).

 

הראל חבר ועדת המיסים של לשכת עורכי הדין.

 

לפני הצטרפותו לברנע, הראל עבד במחלקות המיסים במשרדים מובילים ושימש כמתרגל לקורסי מיסוי מקרקעין לתואר ראשון ושני באוניברסיטת בר אילן.

השכלה:


אוניברסיטת בר אילן ,BA, LL.B בכלכלה, 2009

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר בלשכת עורכי הדין, משנת 2010חדשות ועדכונים - הראל פרלמוטר:


10 בפברואר, 2020

הזמנה לכנס: סטנדרטים בינלאומיים חדשים למנגנוני התראה פנימיים

הצטרפו אלינו לכנס בנושא הסטנדרטים הבינלאומיים החדשים למנגנוני התראה פנימיים. כניסתה לתוקף של הדירקטיבה האירופאית בנושא Whistleblowers בדצמבר 2019 ומגמות בארצות הברית מבשרים על גיבושה של חובה חדשה – החובה לייצר בחברות מנגנונים פנימיים המאפשרים לעובדים לדווח על התנהלות לא תקינה או לא אתית. עד היום מנגנונים כאלה היו בעיקר נחלתן של חברות גדולות הנתונות לרגולציה כבדה, אך מציאות זו עומדת להשתנות. באיזו מידה הארגון שלכם ערוך לכינון מנגנון שכזה? האם קיימים סטנדרטים מקובלים למנגנונים כאלה?

29 בינואר, 2020

מחזיקים במטבעות דיגיטליים ? – כדאי לכם להכיר את רגולציית המיסוי בישראל

בעולם קיימים נכון להיום למעלה מ-2000 סוגים (כן כן 2000!) של מטבעות דיגיטליים. השווי של 50 מהם עובר, כל אחד, את ה-100 מיליון דולר והשווי של הביטקוין לבדו עומד נכון להיום על למעלה מ-153 מיליארד דולר.

 

באלפי חנויות ברחבי העולם ניתן כבר לשלם היום באמצעות מטבע דיגיטלי. בין חנויות אלו ניתן למצוא את Microsoft, Expedia, KFC Canada  ועוד, כאשר גם בישראל יש לא מעט חנויות המתירות שימוש במטבע דיגיטלי. הגדילה לעשות מדינת אוהיו שבארה"ב שבה אפשר אפילו לשלם את המיסים עם מטבע הביטקוין.

 

רק לאחרונה פרסם הוול סטריט ג'ורנל מחקר על פיו 10% מהבנקים המרכזים בעולם הביעו נכונות להנפיק בעצמם תוך 3 שנים מטבעות דיגיטליים (ועוד 10% ב-3 השנים שלאחר מכן), כאשר בשוודיה ובאורוגואי כבר קיימים פיילוטים בנושא.

 

 

על אף הקידום הטכנולוגי, הרגולציה בכלל ובתחום המיסויי בפרט לא היתה ברורה או אפילו קיימת. בחודשים האחרונים כאשר החלו להגיע תיקי מס בנושא מטבעות דיגיטליים בפני רשויות המס ובתי המשפט בישראל, מתחילים להתהוות כללים המסדירים את הנושא.

 

אם אתם מפתחים מטבעות דיגיטליים, כורים, משקיעים או משתמשים בהם, כדאי לכם לצפות בסרטון שלנו המהווה מורה נבוכים בתחום.

 

Source: barlaw.co.il

7 בינואר, 2020

אירוח מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל

משרדנו ארח היום מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל. יובל לזי והראל פרלמוטר נפגשו עם הסטרטאפים המשתתפים בתכנית ושוחחו איתם על האתגרים וההזדמנויות בעבודה מול ארה"ב.

לכל החדשות של הראל פרלמוטר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: