כל הזכויות שמורות לברנע, ג'פה, לנדה ושות', משרד עורכי דין

דניאל לורבר

.דניאל מלווה חברות ישראליות וזרות במגוון תחומי התעשייה, תוך התמחות מיוחדת בעסקאות מסחריות מורכבות

במסגרת עבודתו, מלווה דניאל חברות הייטק במגוון תחומים מסחריים, לרבות קניין רוחני ומסחור טכנולוגיה, דיני תאגידים והגנה על פרטיות. 

 

דניאל גם מנהל את פעילות המשרד בתחום תגמולים הוניים לעובדים ובכירים. במסגרת זו, דניאל מלווה חברות סטארט-אפ וחברות פרטיות, חברות ציבוריות ישראליות ובינלאומיות, קרנות השקעה ומוסדות פיננסיים וכן למנהלים בכירים, בכל הנוגע לעיצוב ויישום תכניות תגמול הוניות לעובדים ובכירים ומענקים פרטניים לעובדים ובכירים.

 

בנוסף, דניאל מעניק לחברות ישראליות ובינלאומיות ייעוץ בנושאים רגולטוריים לרבות דיני הגבלים עסקיים, תמריצים למו”פ וחדשנות מהמדען הראשי וייצוא אמצעים ביטחוניים.

 

לפני הצטרפותו למשרד, עבד דניאל במחלקה הבינלאומית של משרד מסחרי מוביל בתל-אביב.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A , LL.B מנהל עסקים, 2009.

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2010חדשות ועדכונים - דניאל לורבר:


December 10, 2017

ברנע ושות' ייצגה את שיכון ובינוי במכירת 50% מאחזקותיה בבניין משרדים בוורשה

עוה"ד גל אורן ודניאל לורבר ממשרדנו ייצגו את RED, פעילות ייזום הנדל"ן באירופה של שיכון ובינוי במכירת 50% מהאחזקות בבניין משרדים בורשה, פולין לצד שלישי. בעקבות העסקה רשמה הקבוצה רווח לפני מס של 55 מיליון שקל.

November 19, 2017

החממות והאקסלרטורים המוצלחים של ישראל מפתחים את העתיד

ישראל ידועה בהישגים הטכנולוגיים שלה אשר הוכיחו את עצמם כבין המובילים והחזקים בעולם היזמות. בסיוע של חממות טכנולוגיות ואקסלרטורים, סטארטאפים יכולים לקבל מימון בשלבים המוקדמים ביותר של המיזם, או ארגז כלים ותובנות עסקיות שמאיצים את קצב התקדמותם בכל הנוגע לכישורי ניהול, פיתוח עסקי ויכולות השיווק של המיזם.

 

חממות ומאיצים בארץ

חממות טכנלוגיות ואקסלרטורים מעניקים לסטארטאפים כלים חשובים ביכולת לשפר את המוצר או השירות המוצעים על-ידם. הם מעניקים סיוע בעל ערך רב לרבות תשתית תומכת, תוכניות חונכות על ידי מנטורים מהתעשיה והכשרות הנדרשות על מנת לעזור לסטארטאפים לשפר את ביצועיהם ולהתקדם. פרק הזמן הכרוך בהשתתפות בכל אחת מהתוכניות הללו הוא שונה. אקסלרטורים נועדו לזרז את ההתפתחות סטארט-אפים תוך פרק זמן קצר ולכן תוכניות נמשכות מספר חודשים בלבד. לעומת זאת, חממות פועלות במסלולים ארוכים יותר של כ-24 חודשים בממוצע ומתמקדות בחברות בשלבים הראשוניים של הפיתוח, במטרה להעניק לה הכוונה עוד מהשלב הראשוני ולגדל אותן, כשמן, בחממה אשר מעניקה להם את מרבית הדברים להם הם נזקקים לאורך חיי החממה.

 

חממות

הסיוע הניתן על ידי חממות כולל סיוע בתחום השיווק, ייעוץ משפטי והכוונה בפיתוח הטכנולוגי. ניתן למצוא חממות טכנולוגיות בכל רחבי הארץ, לאורכה ולרוחבה, והן מקדמות מגוון רחב של תחומים כגון ביוטכנולוגיה, תעופה וחלל, מדעי החיים, סייבר ועוד. בארץ, החממות מקבלות תמיכה מרשות החדשנות, שתורמת 85% מהמימון המוענק על ידי החממה הטכנולוגית. חשוב לציין כי כל מענק המתקבל מרשות החדשנות, לרבות באמצעות תוכניות החממה, כפוף לחוק לעידוד מחקר, פיתוח וחדשנות טכנולוגית בתעשיה. במסגרת החוק, נקבעו הוראות המגבילות את יכולתן של חברות הנתמכות במענקים של רשות החדשנות להעביר קנין רוחני אשר פותח באמצעות המענקים ו/או את ייצור המוצרים הנתמכים לחו"ל, מבלי לקבל את אישורה של רשות החדשנות. על חברות השוקלות להיתמך על ידי רשות החדשנות להכיר מגבלות אלה וכן מגבלות נוספות הקיימות בחוק, ולבחון את ישימותן לאור האסטרטגיה העסקית של החברה.

 

אקסלרטורים

בשונה מחממות, אקסלרטורים על פי רוב  אינם נתמכים בסיוע ממשלתי כלשהו. אקסלרטורים מהווים כלי המסייע להגברת קצב ההתבגרות של החברה, ובנוסף, השתתפות בתוכנית של אקסלרטור יכולה לחשוף סטארטאפים למשקיעים וגורמים מובילים בתעשיה בתחילת דרכם, דבר אשר עשוי לקצר את תהליך מציאת ההשקעה הראשונית המיוחלת.

 

בארץ פעילים כיום כ-90 אקסלרטורים בעלי שוני רב בכל הנוגע לתוכניות המוצעות על ידם ותנאי ההתקשרות עימם. על סטארטאפים לקחת את הזמן על מנת לבחון ולהבין לעומק את המסלולים והתנאים המוצעים על ידי האקסלרטורים השונים, לאור חשיבות החלטה זו והשפעתה על התפתחותם ועל סיכויי קבלת השקעות עתידיות עם סיום התכנית.

 

Source: barlaw.co.il

July 25, 2017

ברנע ושות' ייצגו את מרכזי התעשיות ע.ע.ד בעסקת רכישת השליטה על ידי ADM האמריקאית

חברת ADM האמריקאית השלימה את רכישת השליטה בחברה הישראלית, מרכזי תעשיות ע.ע.ד.אשר עוסקת בתחום של ייבוא ושיווק מזון לבעלי חיים. החברה יוצגה על ידי עורכי הדין מיקי ברנע, יובל לזי, אילן בלומנפלד, דניאל לורבר, שגיא גרוס ודניאל קלינמן. 

לכל החדשות של דניאל לורבר >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: