© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

דניאל לורבר

דניאל בעל ניסיון רב בליווי חברות במגוון רחב של עסקאות מסחריות בינלאומיות, בדגש על מיזוגים ורכישות, עסקאות מימון ומסחור טכנולוגיה.

דניאל מעניק ייעוץ במגוון תחומים מסחריים, לרבות הסכמי רישוי טכנולוגיה, מענקי מו”פ מקומיים ובינלאומיים, הסכמי הפצה וייצור, גיוס הון והגנה על פרטיות. כמו כן, הוא מלווה בהקמת מיזמים משותפים ומסייע בקידום עסקאות מסחריות מורכבות ומכירת נכסים ופעילות.

 

בנוסף, דניאל מנהל את פעילות המשרד בתחום האופציות ותמריצים הוניים לעובדים. במסגרת זו דניאל מלווה סטרטאפים, חברות טכנולוגיה ומנהלים בכירים בעיצוב ויישום תכניות תגמול הוניות ומענקים פרטניים לעובדים ובכירים.

 

לקוחותיו של דניאל כוללים קרנות הון סיכון, משקיעים, חברות תעשייתיות וכן סטרטאפים במגוון תחומים כגון מכשור הרפואי, מציאות מדומה, אינטרנט, פינטק ועוד.

 

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A , LL.B מנהל עסקים, 2009

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2010חדשות ועדכונים - דניאל לורבר:


6 בינואר, 2020

כיצד הפכה ישראל למעצמת פודטק ?

פודטק  (FoodTech) הוא תחום העוסק בהטמעת תהליכים טכנולוגים בתעשיית המזון והנוגע לקשת שלמה של נושאים הקשורה לכל אורך שרשרת הערך והאספקה של מזון ומשקאות. התחום נוגע לפיתוח הדור הבא של מזון ומשקאות, שיפור יעילות גידולים חקלאיים, שמירה על טריות מזון ומשקאות, בטיחות מזון ומשקאות, תזונה וספורט וכן פלטפורמות אספקה ומכירות מזון ומשקאות לצרכנים.

 

 

בישראל קיימים למעלה מ-200 סטרטאפים וחברות אשר עומדים בחזית החדשנות בתחום. בנוסף, פועלות שתי חממות טכנולוגיות במרכז ובצפון הארץ במטרה לאתר כבר בשלבים מוקדמים סטרטאפים בתחום ולפתח אותם.

 

קרנות הון סיכון זרות וחברות בינלאומיות בתחומי המזון מכירות אף הן בערך הרב של החדשנות הישראלית בתחום הפודטק והינן פעילות בביצוע השקעות וביצירת שיתופי פעולה למסחור ופיתוח מוצרים אשר פותחו בישראל.

 

Source: barlaw.co.il

12 בדצמבר, 2019

משרדנו ייצג את Sartorius בעסקה לרכישת השליטה בחברת תעשיות ביולוגיות של קיבוץ בית העמק

משרדנו ייצג את Sartorius שהינו ספק בינלאומי מוביל של מכשירי מעבדה, טכנולוגיה ביו-תרופות וציוד  בעסקה לרכישת השליטה בחברת תעשיות ביולוגיות של קיבוץ בית העמק תמורת כ־50 מיליון דולר. במסגרת העסקה נרכשו כל ההחזקות של קרן פורטיסימו וכן מניות בבעלות החברה הכלכלית של בית העמק. בנוסף, לסרטוריוס ולחברה הכלכלית אופציה לרכישת/מכירת אחוזים נוספים בהתקיים התנאים המסחריים הקבועים בעסקה.

16 באוקטובר, 2019

משרדנו ייצג את קרן מרקורה הגרמנית בהשקעה בחברת הסטארט-אפ DSignals3

משרדנו ייצג את קרן מרקורה הגרמנית, קרן ההשקעות של משפחת שולר-וויט, בסבב בגיוס הראשון של חברת הסטארט-אפ DSignals3, שבמקור יועד להיות סבב גיוס של 12 מיליון ש"ח ולבסוף הורחב ל 20.5 מיליון ש"ח. חברת הסטארט אפ הישראלית בה השקיעה הקרן פיתחה פתרון שמאפשר למכונות ייצוא להפוך למכונות חכמות וכך היא מייעלת מערכי תעשייה שלמים.

הלקוח שלנו הוא המשקיע הבולט בהרחבת סבב הגיוס הזה לצד המשקיעות הנוכחיות.

 

לכל החדשות של דניאל לורבר >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: