© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

מיכאל דובין

מיכאל מתמחה בייצוג חברות ויחידים בתיקים מגוונים ובקשת רחבה של נושאים בתחום הליטיגציה המסחרית-אזרחית.

מיכאל מייצג את לקוחותיו לאורך כל ההליכים המשפטיים בפני הערכאות המשפטיות השונות, כמו גם בהליכי בוררות, גישור, וניהול משא ומתן וכן מעניק ייעוץ משפטי בהליכי חדלות פירעון, דיני חוזים ותאגידים, משפט מנהלי, דיני מקרקעין ובתביעות כספיות שונות.

 

מיכאל הצטרף לברנע בשנת 2018. קודם הצטרפותו, עבד מיכאל במשרדי עורכי דין מובילים ושימש ככתב ועורך בפורטל פיננסי וצבר ידע רב בתחום, תוך ניתוח ואנליזה של מניות ואגרות חוב בשורה של חברות ציבוריות.

השכלה:


אוניברסיטת תל-אביב, LL.M (בהצטיינות), 2019

האוניברסיטה העברית בירושלים, B.A, LL.B מנהל עסקים, 2011

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2012חדשות ועדכונים - מיכאל דובין:


16 במרץ, 2020

כלים חדשים לעסקים להתמודדות עם קושי תזרימי בשל המיתון הכלכלי עקב נגיף הקורונה

השינויים החוקיים האחרונים נותנים בידי עסקים כלים שלא היו קודם לכן להתמודד עם הקשיים התזרימיים בתקופה זו של משבר הקורונה.

14 בנובמבר, 2019

בית המשפט אישר לשחקן יהודה לוי להצטרף להליך המשפטי נגד חברת אשכולות

בית המשפט הכלכלי בתל-אביב אישר לשחקן יהודה לוי להצטרף לעמותת שח"ם, ארגון השחקנים הגדול בישראל, ולקבוצת אמנים נוספים בסכסוך המשפטי בינם לבין הנהלת אשכולות על האופן בו נגבים התמלוגים מגופי השידור השונים. שח"ם והאמנים מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, הדר ישראלי, אייל נחשון ומיכאל דובין ממשרדנו.

31 ביולי, 2019

ברנע מייצגים את ארגון שח"ם וקבוצת אמנים ידועים בסכסוך נגד חברת אשכולות

משרדנו מייצג את עמותת שח"ם, ארגון השחקנים הגדול בישראל, וכן קבוצת אמנים בסכסוך משפטי בינם לבין הנהלת אשכולות, חברה המטפלת בגבייה, ניהול וחלוקת התמלוגים של כלל האמנים בישראל.

במסגרת זו, עוה"ד זוהר לנדה, הדר ישראלי, אייל נחשון ומיכאל דובין הגישו בקשה למחלקה הכלכלית של ביהמ"ש המחוזי לקבלת מסמכים לפני הגשת תביעה נגזרת בה מבוקש להציג מידע על האופן בו נגבים התמלוגים מגופי השידור השונים. זאת בטענה לאי סדרים וליקויים. 

לכל החדשות של מיכאל דובין >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: