כל הזכויות שמורות לברנע, ג'פה, לנדה ושות', משרד עורכי דין

גל אורן

גל אורן הוא שותף במחלקה המסחרית ומרכז פעילות בתחום התשתיות ומימון פרוייקטים בינלאומיים במשרד.

גל אורן הוא שותף במחלקה המסחרית ומרכז פעילות בתחום התשתיות ומימון פרויקטים בינלאומיים במשרד.

 

לגל ניסיון של כ- 20 שנה בליווי עסקאות בינלאומיות רחבות היקף בתחומי האנרגיה, מים, מחזור ונדל”ן. במסגרת זאת, מלווה גל את העסקה החל משלב הייזום, התכנון והפיתוח, דרך ליווי וניהול המשא ומתן, השגת המימון, ועד ההקמה והתפעול השוטף.

 

ניסיונו הרב של גל בליווי מאות עסקאות ופרויקטים רחבי-היקף בישראל ובחו”ל, מאפשר לו להעניק ייעוץ מקיף הכולל היבטים פיננסיים, מיסויים ורגלטוריים, לרבות בנושאי רישיונות, מיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות, מכרזים, הסכמי ,EPC הסכמי ,O&M הסכמי Power Purchase ועוד.

 

מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  ה –IFLR – International Financial Law Reviewלשנת 2017 דירג את גל כעורך דין מוביל בתחום מימון פרויקטים.

 

בשנים האחרונות גל מתמקד בליווי פרויקטים, בין היתר, בתחום האנרגיה המתחדשת, כגון, אנרגיה סולארית, חוות רוח, אגירה שאובה, בתחום המים, כגון, טיהור מי מכרות, הקמת מתקנים לטיהור שפכים  ומתקנים להתפלת מים. גל מלווה תאגידים בינלאומיים ומקומיים, חברות ציבוריות, שותפויות, קבוצות יזמים ומוסדות פיננסיים מובילים בארץ ובעולם. כיום מכהן גל כסגן יו”ר אנרגיה ותשתיות של ועד מחוז ת”א והמרכז בלשכת עוה”ד.

השכלה:


אוניברסיטת קובנטרי, אנגליה, LL.B, שנת 1994

אוניברסיטת אוקספורד, אנגליה, LL.M, שנת 1995

London College of Law, אנגליה, LL.M שנת 1997

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין באנגליה משנת 1997

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999חדשות ועדכונים - גל אורן:


December 10, 2017

ברנע ושות' ייצגה את שיכון ובינוי במכירת 50% מאחזקותיה בבניין משרדים בוורשה

עוה"ד גל אורן ודניאל לורבר ממשרדנו ייצגו את RED, פעילות ייזום הנדל"ן באירופה של שיכון ובינוי במכירת 50% מהאחזקות בבניין משרדים בורשה, פולין לצד שלישי. בעקבות העסקה רשמה הקבוצה רווח לפני מס של 55 מיליון שקל.

July 2, 2017

היעד הבא - אנרגיה מתחדשת

במשך שנים הובילה ישראל את העולם בתחום הטכנולוגיה ובפיתוח יזמות וצמיחתה. אחרי שהשיגה מעמד מוביל בתחומי אבטחת הסייבר וביוטכנולוגיה, הציבה לעצמה המדינה יעד חדש - העצמת יכולותיה בתחום האנרגיה המתחדשת. לא מכבר הכריזה ממשלת ישראל על יוזמה חדשה שתתמקד בהנעת הפיתוח של תחום האנרגיה המתחדשת, כחיל חלוץ במאה הנוכחית. יוזמה זו יוצרת הזדמנות פז עבור חברות האנרגיה הישראליות, ועבור משקיעים המבקשים לקחת חלק בצמיחה הצפויה בשנים הבאות.

 

הנה באה השמש

ישראל הינה מדינה שמשית, ובהתאם להערכות של מרכז האנרגיה המתחדשת של אוניברסיטת תל-אביב, ניתן לספק את מלוא דרישות האנרגיה של המדינה על-ידי הצבת לוחות סולאריים ב-8% בלבד משטח הנגב. על מנת להשיג את היעד הזה, זקוקה המדינה לטכנולוגיה שתמקסם את הפקת החשמל ממקורות סולאריים ותאגור אנרגיה סולארית באופן יעיל, יחד עם ביצוע התאמות לתשתיות, כדי להשיג הולכת חשמל סולארי באופן יעיל יותר בכל רחבי הארץ. לצורך כך נדרש היקף הולך וגובר של כח אדם שישקוד על פיתוח הטכנולוגיות הנדרשות.

 

ההזדמנות בפתח

לפני שנה, 2.6% מהאנרגיה של ישראל הופקה ממקורות מתחדשים. בהתחשב בהיקף האנרגיה הסולארית הזמינה, קיימות הזדמנויות אדירות בתחום זה. לאחרונה פרסמה רשות החשמל את שמות הזוכים במכרז הראשון, מתוך ארבעה מכרזים שעתידים להיערך השנה, בתחום הפקת אנרגיה סולארית. הזוכים במכרז התחייבו להפיק כמעט 235 מגה-וואט של חשמל, מתוך 300 MW שהוקצו למכרז זה. ההיקף הכולל של ארבעת המכרזים המתוכננים הינו מעל 1,000 MW.

 

מלבד יצירת הזדמנויות עבור החברות הבונות את המתקנים, המיקוד החדש על הפקת אנרגיה סולארית יכול להביא לשגשוג בקרב חברות סטארט-אפ טכנולוגיות, כמו גם חברות מבוססות המפתחות מנגנונים לאגירת והעברת אנרגיה סולארית.

 

אם אתה רוצה לקחת מעורב בתעשייה צומחת זו, עליך להכיר ולהבין את המבנה הרגולטורי שקבע משרד האנרגיה. אנו עומדים לשירותך בליווי התהליך להקמת חברתך או השקעתך באופן חוקי ויעיל.

 

Source: barlaw.co.il

June 18, 2017

ברנע ושות' מייצגים את אפריקה ישראל-אירופה בפרויקט מסחר ומגורים בסרביה

משרדנו מלווה את חברת אפריקה ישראל בהקמת פרויקט מסחר ומגורים חדש בסרביה בשם “Skyline Belgrade” בעלות מוערכת של 200 מיליון יורו.

לכל החדשות של גל אורן >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: