© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

גילי כהן ארזי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

גילי כהן ארזי

גילי מתמחה בייצוג חברות ויחידים בתיקי ליטיגציה מסחרית ואזרחית בכל ענפי המשפט ובפני ערכאות ורשויות רגולטוריות שונות בארץ, כמו גם בהליכי גישור ובוררות. 

התיקים בהם גילי מטפלת כוללים מחלוקות בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, ייצוג תאגידים בינלאומיים בהתדיינויות מסחריות בישראל, לרבות בתובענות ייצוגיות, תביעות מקרקעין וליקויי בניה, תביעות בנושאי קניין רוחני, לשון הרע ועוד.

 

גילי התמחתה במשרד ברנע.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A , LL.B ממשל, 2010.

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2013חדשות ועדכונים - גילי כהן ארזי:


October 7, 2018

ברנע מייצגים את חברת TI Group Automotive Systems SRO הצ'כית

משרדנו מייצג את חברת TI Group Automotive Systems SRO הצ'כית בתביעה על סך 4.5 מיליון יורו כנגד חברת רבל איי. סי. אס. בע"מ בגלל כשל בשסתומים שחייב לבצע ריקול ותיקון של 250 אלף מכוניות מרצדס.

December 27, 2017

המותג הצרפתי הקולינרי פושון מגיע לבית המשפט

רוני ליש, בעל מניות המיעוט בחברה הזכיינית של המותג הצרפתי פושון, תובע את שותפו בזכיינית בטענה כי הוא פעל להפחתת ערך החברה כדי להשתלט עליה בסכום נמוך ולנשל אותו מהחברה. רוני ליש מיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה וגילי כהן-ארזי ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.

December 11, 2017

תוטלנה אגרות גבוהות על הגשת בקשה לאישור ייצוגית

ועדת החוקה, חוק ומשפט בכנסת אישרה בסוף נובמבר 2017 הצעה מתוקנת לתקנות בתי המשפט (אגרות), לפיהן תוטל אגרה על המבקשים להגיש בקשה לאישור תובענה כייצוגית. מדובר בשינוי מהותי בתחום התובענות הייצוגיות, שכן אלה היו פטורות מאגרות עד כה.

לכל החדשות של גילי כהן ארזי >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: