כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

גילי כהן ארזי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

גילי כהן ארזי

גילי מתמחה בייצוג חברות ויחידים בתיקי ליטיגציה מסחרית ואזרחית בכל ענפי המשפט ובפני ערכאות ורשויות רגולטוריות שונות בארץ, כמו גם בהליכי גישור ובוררות. 

התיקים בהם גילי מטפלת כוללים מחלוקות בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, ייצוג תאגידים בינלאומיים בהתדיינויות מסחריות בישראל, לרבות בתובענות ייצוגיות, תביעות מקרקעין וליקויי בניה, תביעות בנושאי קניין רוחני, לשון הרע ועוד.

 

גילי התמחתה במשרד ברנע ושות’.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A , LL.B ממשל, 2010.

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2013חדשות ועדכונים - גילי כהן ארזי:


March 27, 2017

נספרסו הפסידה לאספרסו קלאב

בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה תביעה שהגישו ענקית המזון נסטלה, ונגד חברת הבת שלה - נספרסו, נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית, בטענה להפרת זכויות יוצרים, הפרת סימן מסחר, תחרות בלתי הוגנת וגרימת נזק למוניטין של נספרסו.

March 5, 2017

הקרב על ג'ורג' קלוני: אספרסו קלאב ניצחה את נספרסו

בית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה את התביעה שהגישו חברת Nespresso, ותאגיד המזון העולמי Nestle נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית. בבסיס התביעה עמדה טענה, כי הפרסומת של אספרסו קלאב, בה נעשה שימוש בכפיל של ג'ורג' קלוני, פוגעת בקנין הרוחני של נספרסו ומתחרה באופן לא הוגן. בית המשפט דחה את טענותיה של חברת נספרסו ואף חייב אותה בהוצאות משפט בסך של 110,070 ש"ח. אספרסו קלאב יוצגה על ידי עוה"ד זוהר לנדה, איתי חתם וגילי כהן-ארזי ממשרד ברנע ושות'.

March 2, 2017

התערבות שיפוטית בשיקול הדעת העסקי של תאגיד

עו"ד זוהר לנדה ועו"ד גילי כהן ארזי ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע ושות' במאמר למדריך הדירוג המשפטי היוקרתי Chambers and Partners,  על המגמות האחרונות בפסיקה הישראלית המצביעים על שינוי אפשרי בגישת בתי המשפט בהתערבות שיפוטית בשיקול הדעת העסקי של תאגיד.

לכל החדשות של גילי כהן ארזי >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: