© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עורך דין ד”ר צבי גבאי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

צבי גבאי

ד"ר צבי גבאי הינו ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ובעל ניסיון עשיר בארץ ובארצות הברית בייצוג תאגידים בתחום שוק ההון, חברות וניירות ערך וליטיגציה בינלאומית.

לצבי ניסיון של כ- 20 שנים בתחום הרגולציה הפיננסית והאכיפה, לרבות בייצוג לקוחות בפני רגולטורים בתחום דיני ניירות ערך ורגולציה פיננסית, מתן ייעוץ שוטף ללקוחות פרטיים ותאגידים מובילים במשק בנושאי שוק ההון וממשל תאגידי. כמו כן צבי מייצג לקוחות בפני גופי אכיפה שונים בקשר עם חקירות ובירורים מנהליים.

 

ד"ר צבי גבאי מתמחה בדיני ניירות ערך וייעוץ לחברות ציבוריות, בנקים, בתי השקעות ולגופים פיננסים בכל הנוגע לפעילותם בארץ ובחו"ל, ומרצה בתחום עבירות צווארון לבן, דיני תאגידים ושוק ההון במסגרות אקדמיות ומקצועיות שונות. צבי מוביל את פורום הציות של ה ACC, ארגון היועצים המשפטיים בישראל ומרצה בנושאי אכיפה פנימית והטמעת ציות בארגונים. 

 

ניסיונו הרב של צבי כולל כהונה כממונה האכיפה וחבר הנהלה ברשות לניירות ערך, כעורך דין במשרד עו"ד בינלאומי בניו-יורק וכתובע בפרקליטות ת"א.

 

מדריך הדירוג Chambers Fintech מדרג את צבי בקביעות כעורך דין מוביל בתחום הפינטק. כמו כן מדריך הצ'יימברס לשנת 2021 דירג את צבי כעורך דין מוביל גם בתחום שוק ההון. 

השכלה:


אוניברסיטת קולומביה, דוקטורט במשפטים J.S.D שנת 2006

אוניברסיטת קולומביה .LL.M בהצטיינות יתרה, שנת 2004

אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במשפט מסחרי .LL.M בהצטיינות. שנת 2002

האוניברסיטה העברית .LL.B שנת 1999

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999

חבר לשכת עורכי הדין ניו יורק משנת 2005

חדשות ועדכונים - צבי גבאי:


21 במרץ, 2021

וובינר: בקרה ופיקוח בארגונים - איך עושים זאת נכון

במסגרת פורום הציות של ארגון היועצים המשפטיים אותו אנו מובילים, נקיים מחר וובינר בנושא הליכי פיקוח ובקרה פנים ארגוניים. ד"ר צבי גבאי ירצה על היבטים תיאורטיים ואתגרים בתחום ולאחר מכן יתקיים פאנל מומחים. 

21 במרץ, 2021

וובינר: עשור לאכיפה המנהלית

מרכז רנה ומאיר חת לחקר התחרות והרגולציה של המכללה למנהל מארגן וובינר לציון עשור לאכיפה המנהלית. במסגרת הוובינר הוזמנו בכירי עולם המשפט וביניהם שופטים רבים. ד"ר צבי גבאי הוזמן להיות חלק מפאנל עורכי הדין, במסגרתו הם יבחנו את השפעתה של האכיפה המנהלית על הפרות חוק.לה

26 בנובמבר, 2020

מה הקשר בין חתונות המוניות לציות בתאגיד?

משרדנו קיים וובינר ליועצים משפטיים וקציני ציות, בשיתוף עם ACC. במסגרת הוובינר ד"ר צבי גבאי ממשרדנו הרצה בנושא הקשר בין אתיקה וציות - האם מתחרים או משלימים? 

לכל החדשות של צבי גבאי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: