© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

דני בוגוסלבסקי

דני הינו עורך דין במחלקה המסחרית של המשרד ועוסק במשפט מסחרי, עסקאות הון סיכון ומיזוגים ורכישות.

דני מייצג מגוון רחב  של לקוחות, הכוללים יזמים, תאגידים בינלאומיים ומקומיים, חברות היי-טק וקרנות השקעה פרטיות, בכל הקשור למשפט תאגידי, גיוסי הון, עסקאות מיזוגים ורכישות ושאר עסקאות מסחריות.

 

דני מעניק ייעוץ שוטף ומלווה תאגידים בכל שלבי התפתחותם במגוון נושאים תאגידיים ומסחריים, לרבות עריכת הסכמי מייסדים, הסכמי השקעה, הסכמי שירותים, הסכמים מסחריים ועוד.

 

טרם הצטרפותו למשרד ברנע, דני שימש כעו”ד במחלקת מיזוגים ורכישות של משרד גדול ומוביל.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב ,B.A , LL.B בכלכלה, 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - דני בוגוסלבסקי:


12 בפברואר, 2020

עתידה של טכנולוגיית הבית החכם

במהלך מספר השנים האחרונות, בתים חכמים צברו פופולאריות בעקבות חידושים טכנולוגיים שנצפו בכל סקטור של הכלכלה. על פי הודעה לעיתונות של Market Watch באשר לשוק הבתים החכמים העולמי שפורסם ב-2019, שוק הבתים החכמים צפוי לצמוח ב-25% מדי שנה עד שנת 2023. צמיחה זו תהיה תוצאה של גורמים כגון צרכיהם של בעלי בתים או דיירים לשפר את יעילות צריכת החשמל (גם כתוצאה מגורמים הקשורים לשינוי אקלים) והדרישה הגוברת לאמצעי ביטחון. בהקשר למכשירי בתים חכמים, אנשים יעדיפו מוצרים שהם בטוחים יותר, ברי השגה, נגישים בקלות ונוחים עבורם. מוצרי הבתים החכמים המעוצבים פעם אחר פעם עושים את החיים נוחים יותר, קלים יותר ויותר אופנתיים. כמעט כל הבתים מחוברים לאינטרנט, עניין המקל על אוטומטיזציה של מכשירים ביתיים שנעשה בהם שימוש בכדי לעקוב ולנהל את מערכות ומכשירי חשמל אחרים מרחוק. חלק מהתחומים שניתן למצוא חיבור ביניהם במרבית הבתים הינם בין היתר מערכות תאורה, מערכת ביטחון, מערכות מיזוג אוויר ומערכות בידור.

 

על פי סקר שבוצע על ידי Mordor Intelligence ב-2018, שוק הבתים החכמים מצוי בצמיחה בעקבות חידושים בטכנולוגיה אלחוטית והתקדמויות ב - IoT (Internet of Things). הדו״ח מראה שעד שנת 2024, שיעור הצמיחה השנתית המצטברת יעמוד על 25%. חלק מהתחומים שבהם צפויה השקעה משמעותית הם מערכות ביטחון ומעקב, בידור ומיזוג אוויר, והחשובה ביותר – מערכת ניהול החשמל. בעתיד, על פי דוח Mordor Intelligence מ-2018, צפוי כי מעל 30 מיליון בתי אב יאמצו במלואן את טכנולוגיית הבתים החכמים.

 

למרות שהטכנולוגיה הביאה למהפכה בדרך שבו אנו חיים את החיים שלנו, יש לציין שביטחון הוא חשש משמעותי בעולם הדיגיטלי של היום. בתים חכמים חשופים לאיומים מרובים, החל מפריצות מידע ועד שימוש ככלי בלחימה סייבר. איומי ביטחון סייבר נפוצים ותקיפות של מכשירי בתים חכמים כוללים: פריצות מידע, גניבת זהות, השתלטות על מכשירים, התקפת מניעת שירותים (DDoS), והתקפת מניעת שירות קבועה (PDoS).

 

בשל העלאתם חששות שונים בנוגע לפרטיות וביטחון מידע, מרבית החברות מעצבות ומיישמות פתרונות ביתיים בטוחים יותר. כדי להדוף בפעולות מנע איומי ביטחון בארכיטקטורה הטכנולוגית של בתים חכמים, צעד נכון בכיוון הוא להתרכז בכל החסרונות הנובעים מהאינטראקציה בין מכשירים שונים על ידי גורמים שונים.

 

אין ספק כי בתים חכמים ומכשירי בתים חכמים צומחים בהדרגה וצוברים פופולריות בקרב אנשים רבים ברחבי העולם. התקדמות טכנולוגית, ובעיקר ה - IoT, יביאו לצמיחת ״הבתים החכמים״ בקצב חסר תקדים מסביב לעולם בזמן הקרוב.

 

Source: barlaw.co.il

16 באוקטובר, 2019

משרדנו ייצג את קרן מרקורה הגרמנית בהשקעה בחברת הסטארט-אפ DSignals3

משרדנו ייצג את קרן מרקורה הגרמנית, קרן ההשקעות של משפחת שולר-וויט, בסבב בגיוס הראשון של חברת הסטארט-אפ DSignals3, שבמקור יועד להיות סבב גיוס של 12 מיליון ש"ח ולבסוף הורחב ל 20.5 מיליון ש"ח. חברת הסטארט אפ הישראלית בה השקיעה הקרן פיתחה פתרון שמאפשר למכונות ייצוא להפוך למכונות חכמות וכך היא מייעלת מערכי תעשייה שלמים.

הלקוח שלנו הוא המשקיע הבולט בהרחבת סבב הגיוס הזה לצד המשקיעות הנוכחיות.

 

13 באוגוסט, 2019

ברנע מייצגים את קבוצת ISS הדנית במכירת פעילותה בישראל

משרדנו ייצג את קבוצת ISS הדנית במכירת פעילותה בישראל תמורת 300 מיליון ש"ח. הקבוצה מוכרת את חברת ההסעדה התעופתית ל-Newrest הצרפתית ואת חברת ההסעדה והניקיון לקבוצת T&M. את העסקה ליוו עוה"ד סיימון ג'פה, יובל לזי, דני בוגוסלבסקי וחן נדיר.

לכל החדשות של דני בוגוסלבסקי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: