© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

דני בוגוסלבסקי

דני הינו עורך דין במחלקה המסחרית של המשרד ועוסק במשפט מסחרי, עסקאות הון סיכון ומיזוגים ורכישות.

דני מייצג מגוון רחב  של לקוחות, הכוללים יזמים, תאגידים בינלאומיים ומקומיים, חברות היי-טק וקרנות השקעה פרטיות, בכל הקשור למשפט תאגידי, גיוסי הון, עסקאות מיזוגים ורכישות ושאר עסקאות מסחריות.

 

דני מעניק ייעוץ שוטף ומלווה תאגידים בכל שלבי התפתחותם במגוון נושאים תאגידיים ומסחריים, לרבות עריכת הסכמי מייסדים, הסכמי השקעה, הסכמי שירותים, הסכמים מסחריים ועוד.

 

טרם הצטרפותו למשרד ברנע, דני שימש כעו”ד במחלקת מיזוגים ורכישות של משרד גדול ומוביל.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב ,B.A , LL.B בכלכלה, 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - דני בוגוסלבסקי:


September 2, 2018

ברנע ייצג את חברת הסטארט-אפ ויזו'אל אסטייט בסבב השקעה

משרדנו ייצג את חברת הסטארט-אפ ויזו'אל אסטייט בסבב השקעה על ידי משקיעים פרטיים. ויז׳ואל אסטייט הינה חברה ישראלית שפיתחה פלטפורמה המאפשרת להפוך בדקות שרטוט של דירה להדמיית תלת מימד.

June 21, 2018

פרופטק - טרנספורמציה בשוק הנדל"ן

Property Technology או בקיצור פרופטק, היא למעשה טכנולוגיה שמטרתה לפתור כשלי שוק ולייעל את תחום עסקאות הנדל"ן.

 

רובנו חיפשנו  לא פעם דירה באחד ממנועי החיפוש האינטרנטיים, ולברי מזל אשר רכשו דירה וודאי מוכרת ההרגשה הלא נעימה, בלשון המעטה, של תשלום דמי תיווך למתווך, או תחושת האי וודאות בעת רכישת דירה חדשה מהקבלן "על הנייר".

 

כך, גם בתחום זה, הנחשב עדיין תחום מסורתי, הטכנולוגיה ורוח היזמות מצאו זו את זו. שחקנים וותיקים וגדולים מתחום הנדל"ן התחברו עם חברות ויזמים צעירים במטרה לפתור את האתגרים הרבים שתחום עסקאות הנדל"ן טומן בחובו.

 

ביג דאטה ובינה מלאכותית

נכון להיום, מרבית מיזמי הפרופטק מתרכזים בתחום התיווך וההשכרה הדיגיטליים. מיזמים אלו מציעים פלטפורמות מקוונות שונות למכירה, קנייה והשכרה של נכסי נדל"ן, ובכלים של עיבוד מידע וטכנולוגיות ביג דאטה מנסים ליצור נקודת שיווי משקל אופטימלית בין רצונות החיפוש של הרוכשים, ההיצע של המוכרים ומאגר המידע הקיים אצל המתווכים, וכך לייעל את המסחר בשוק הנדל"ן. מיזמים נוספים בתחום, כמו חברת Compass של אורי אלון, מציעים מידע בלתי אמצעי בנוגע למצב השוק והמיקום של הנכס, הכולל מידע חיוני בתחומי החינוך, התחבורה, התברואה וכו'.

 

יכולות האנליזה של הביג דאטה והבינה מלאכותית (AI) חיוניות לעיבוד המידע הרב ששוק הנדל"ן מכיל בתוכו, חוסכות את הצורך בחיפוש יזום ומסייעות בהנגשת המידע הרב.

 

 

כלכלה שיתופית

תחום נוסף בו נעשה שימוש בפלטפורמות טכנולוגיות הינו תחום הכלכלה השיתופית. כולם מכירים את השימוש המשותף בבתים, דירות, חלקי דירות, חניות, משרדים, חללי עבודה וחנויות. נושאת הדגל של הכלכלה השיתופית בתחום הנדל"ן היא Airbnb, אשר מהווה את הדוגמה הקלאסית ליתרונות של הפרופטק - מנגנוני ביקוש והיצע רחבים ה"מדלגים" על המתווכים ונותני השירות  ומאפשרים לייעל את הביקוש וההיצע ולצמצם את הריכוזיות בשוק.

 

מציאות רבודה (AR)

טכנולוגית המציאות הרבודה (Augmented Reality) מציעה כבר היום כלים ללקוחות פוטנציאלים וסוכני מכירות. הטכנולוגיה מאפשרת להפוך את פרויקט הבניה מתרשים דו מימדי למודל תלת מימדי. כך במקום לדמיין את דירת החלומות "על הנייר", אפשר לראות איך הדירה תיראה, היכן הרהיטים ימוקמו ומהו הנוף הנשקף מהמרפסת.

 

הן הלקוחות והן נותני השירותים יכולים לקבל חוויה אינטראקטיבית בלחיצת כפתור. לדוגמה, חברת Visual Estate הישראלית מאפשרת ליזמי נדל"ן להציג בפני רוכשים פוטנציאליים את הדירה הווירטואלית באמצעות משקפיים מיוחדים, ואף לנוע בתוכה.

 

בלוקצ'יין

טכנולוגיית הבלוקצ'יין, שרבות מדובר עליה, מיועדת לייעל את המסחר בין המוכרים לקונים. הבלוקצ'יין בהיותו מבוזר, שקוף ובטוח יכול להציע "חוזים חכמים" אשר יקלו על המסחר ויביאו לסטנדרטיזציה בהסכמי מכר ושכירות. מכיוון שכל המידע עובר באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ'יין בצורה שקופה ואוטומטית, "החוזים החכמים" מייתרים את הצורך במתווכים שונים לאורך הדרך, וכך ישנו חיסכון כספי ואין צורך בתשלום עמלות.  

 

Source: barlaw.co.il

May 14, 2018

הקרן הבריטית את'מבה קפיטל מוכרת את השליטה בחברת אבגול לאינדורמה ונצ'רס

משרדנו מייצג את הקרן הבריטית את'מבה קפיטל (Ethemba) בעסקת המכירה של מניות השליטה בחברת אבגול, יצרנית הבדים הלא ארוגים, לידי יצרנית הכימיקלים אינדורמה ונצ'רס (Indorama Ventures), שמניותיה נסחרות בבורסה בתאילנד. השליטה באבגול תימכר לפי שווי של 1.7 מיליארד שקל.

לכל החדשות של דני בוגוסלבסקי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: