© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

דני בוגוסלבסקי

דני הינו עורך דין במחלקה המסחרית של המשרד ועוסק במשפט מסחרי, עסקאות הון סיכון ומיזוגים ורכישות.

דני מייצג מגוון רחב  של לקוחות, הכוללים יזמים, תאגידים בינלאומיים ומקומיים, חברות היי-טק וקרנות השקעה פרטיות, בכל הקשור למשפט תאגידי, גיוסי הון, עסקאות מיזוגים ורכישות ושאר עסקאות מסחריות.

 

דני מעניק ייעוץ שוטף ומלווה תאגידים בכל שלבי התפתחותם במגוון נושאים תאגידיים ומסחריים, לרבות עריכת הסכמי מייסדים, הסכמי השקעה, הסכמי שירותים, הסכמים מסחריים ועוד.

 

טרם הצטרפותו למשרד ברנע, דני שימש כעו”ד במחלקת מיזוגים ורכישות של משרד גדול ומוביל.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב ,B.A , LL.B בכלכלה, 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - דני בוגוסלבסקי:


18 באפריל, 2019

משרדנו ייצג את הסטארטאפ הישראלי ArcusTeam בסבב השקעה

משרדנו ייצג את חברת הסטארט-אפ הישראלית ArcusTeam, שפיתחה פלטפורמה אוטומטית לזיהוי חולשות אבטחה ידועות ובלתי ידועות במכשירי IoT. לאחרונה, ליווינו את החברה בסבב גיוס pre-seed בהיקף של מיליון וחצי דולר אותם גייסה החברה מ-TheDock,  ומ-TAU Ventures.

11 באפריל, 2019

באיזה אופן יכול כוח אדם דיגיטלי לתמוך בפריון העבודה?

האוטומציה היא הלהיט בכותרות האחרונות. הקווים המפרידים בין משימה מעשה ידי אדם לבין משימה מעשה מכונה מיטשטשים. האם הטכנולוגיה החדשה תחסל משרות או שמא תשפר פריון העבודה?

 

האמת היא, שישנן משימות שבני האדם תמיד יבצעו בצורה טובה יותר. אנחנו טובים בחדשנות וחיזוי העתיד, בעוד האוטומציה מבצעת בצורה טובה יותר תהליכים חוזרים ונשנים שחייבים להתבצע ללא שגיאה 24/7. כאן המקום בו "עובדים וירטואליים" שימושיים מאוד.

 

בעולם הגלובלי של היום, על חברות לעבד כמויות נתונים כה אדירות שבני האדם והתוכנות הישנות אינם מסוגלים להתמודד איתן. הבינה המלאכותית יכולה לספק מענה עבור הטיפול בקבוצות נתונים ולזקק אותן לגודל שאפשר להתמודד איתן.

 

אוטומציה רובוטית של תהליכים (robotic process automation – RPA) – מה זה?

אחת הטכניקות חדשות נקראת RPA. לא מדובר כאן ברובוטים פיזיים, אלא רובוטי תוכנה (bots). ספאמרים אמנם עושים שימוש בבוטים כדי לבצע פעולות בלתי חוקיות, אבל שירותי RPA יוצרים עובדים וירטואליים – כוח אדם דיגיטלי המסוגל לבצע משימות חוזרות ונשנות, כמו מתן תשובות שגרתיות לשאלות מלקוחות, והעברת חשבונות שהתקבלו למחלקת הנהלת חשבונות, וכו'.

 

איך RPA משפיעה של פריון עבודה?

במקום לצמצם מספר העובדים במשרד, עובדים וירטואליים גורמים לבני האדם (והמשרד כולו) להיות פרודוקטיביים יותר. על פי מחקר שבוצע על-ידי חברת הייעוץ האסטרטגי העולמית מקינזי, מיכון פעולות מוביל להפחתת טעויות ולהגברת מהירות, לפעמים מעבר ליכולות של בני האדם. יש באוטומציה פוטנציאל להגדיל פריון העבודה בשיעורים של בין 0.8% ל-1.4% בכל שנה.

 

אותו המחקר מצא שניתן למכן באופן מלא פחות מחמישה אחוז מכל המקצועות. רוב המקצועות יתפתחו וישתנו, ובכך יאפשרו בני האדם והמכונות לעסוק בדברים שהם עושים הכי טוב.

 

חברות המקדימות לאמץ כוח אדם דיגיטלי ירוויחו יתרון מובהק ככל שיתפתחו הטכנולוגיות האלה. חברות כאמור יהנו מגידול בפריון העבודה, בעוד משאבי האנוש שלהן יוכלו להתמקד בתקפידים הדורשים יחסים בין-אישיים ובמשימות משמעותיות הדורשות את האינטליגנציה והחדשנות שלהם.

 

Source: barlaw.co.il

16 בדצמבר, 2018

דוקטור, אפשר מרשם לבלוקצ'יין?

הבלוקצ'יין לרוב מזוהה עם מטבעות דיגיטליים כגון ביטקוין או איתריום, אבל למעשה היא מהווה את הבסיס ליישומים טכנולוגיים רחבים ומגוונים. לטכנולוגיית הבלוקצ'יין יש את הפוטנציאל לשנות ולשפר מגוון רחב של תחומים, שאינם מוגבלים אך ורק לבנקאות ופיננסים. היא יכולה לגרום למהפכה של ממש בתחום הבריאות (Healthcare).

 

בעוד שמדע הרפואה התקדם בצעדים אדירים במהלך השנים האחרונות, אופן ניהול מערכת הבריאות עצמה די משתרך מאחור. השילוב של טכנולוגיית הבלוקצ'יין במערכת הבריאות יכולה לתת מענה להרבה מאד מהבעיות שהמערכת מתמודדת איתן. רק תדמיינו כמה מועיל יהיה אם כל אחד יוכל להציג לצוות רפואי את ההיסטוריה הרפואית המלאה שלו? כך שהגיליון הרפואי של כל אדם יהיה נגיש בצורה זמינה, מדויקת ויעילה והכי חשוב - מאובטחת. גם היכולת של מערכת לזהות מתן שילוב מסוכן של תרופות יכולה להיות קריטית ומצילת חיים. אלה הם בדיוק מסוג האירועים שטכנולוגיית הבלוקצ'יין יכולה לפתור במערכת הבריאות. 

 

מה זה בעצם בלוקצ'יין?

הבלוקצ’יין הינה תפיסה טכנולוגית המאפשרת פעילות מאובטחת על גבי רשת האינטרנט ללא צורך בישות ניהול מרכזית. הבלוקצ’יין הינו יומן רישום דיגיטלי של כל הפעולות שבוצעו על גביו מאז ראשיתו. המידע השמור בבלוקצ’יין מאוחסן בתוך תאים (בלוקים) המקושרים אחד לשני לפי סדר כרונולוגי (שרשרת של בלוקים). עם ביצוע כל פעולה על גבי הבלוקצ’יין, תיעוד שלה נשמר באופן אוטומטי על גבי המכשירים של כל המשתמשים במערכת. המבנה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין והאופי הביזורי שלה מהווים את האבטחה המבנית של הבלוקצ’יין - השרשור של הבלוקים אינו מאפשר לשנות מידע שנשמר בבלוקצ’יין מבלי לשנות את ההגדרות של שאר הבלוקים במערכת, פעולה שהינה כמעט בלתי אפשרית מבחינה טכנולוגית.

 

שיתוף מידע והדדיות

התחום העיקרי בו נעשה שימוש בטכנולוגיית הבלוקצ'יין הוא תחום שיתוף המידע במסגרת מערכת בריאות. מצד אחד הבלוקצ'יין, באמצעות אופן התיעוד המבוזר מאפשר לצוותים רפואיים לאמת את הזהות הדיגיטלית של המטופל אשר נשמרת במאגרי מידע רפואיים שונים. מצד שני, מאגרי מידע אלו מאובטחים בצורה בלתי חדירה הודות לטכנולוגיה. השילוב של אימות הנתונים ואבטחתם יוצרים חסכון אדיר במשאבים, כוח אדם, וייעול מרבי של זמני טיפול.

 

חברת ProofWork הישראלית כרגע מפתחת מאגר מידע רפואי מאובטח הניתן לשיתוף, באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ'יין, אשר יאפשר לנותני שירותי בריאות כגון בתי חולים, מרפאות ורופאים לשלב בקלות את המערכות הקיימות ברשותם לתוך רשת מאובטחת.

 

דוגמה לחברה עולמית מובילה בתחום היא MedRec אשר מפתחת אב טיפוס באמצעות בלוקצ'יין לצורך שיפור רשומות רפואיות דיגיטליות. חברה נוספת היא MedicalChain אשר בונה פלטפורמת מבוזרת המבוססת על טכנולוגיית הבלוקצ'יין כדי לאחסן בצורה מאובטחת רשומות רפואיות דיגיטליות ולשתף רשומות אלו עם רופאים, בתי חולים, מעבדות, רוקחים, וכו'.

 

שרשרת אספקת התרופות

אמינות שרשרת אספקת התרופות הינו תחום נוסף שבו טכנולוגיית הבלוקצ'יין יכולה לסייע למערכת לעבוד בצורה חלקה ויעילה יותר. סטטיסטיקות מציגות כי חברות התרופות ברחבי העולם סובלות מהפסדים בגובה של עד 200 מיליארד דולר בשנה כתוצאה מזיוף תרופות, כאשר יותר משליש מהתרופות הנמכרות במדינות מפותחות נחשבות מזויפות.

 

טכנולוגיית הבלוקצ'יין, אשר כאמור מספקת מודל רישום מבוזר ואבטחה בלתי חדירה יכולה לסייע בזיהוי, אימות ותיקוף תרופות לכל אורך שרשרת האספקה. באמצעות השימוש בחוזים חכמים ניתן יהיה למקסם את התועלת המופקת מתרופות באופן מצרפי. ניהול החזרים (recalls) ופרוטוקולים אחרים של בטיחות השימוש בתרופות יכולים גם להפיק תועלת מאפשריות המעקב והרישום שהטכנולוגיה מציעה.

 

חברת Chronicled, היא דוגמא לחברה אשר מיישמת את טכנולוגיית הבלוקצ'יין בצירוף טכנולוגיית IoT. החברה פיתחה טכנולוגיה אשר מסייעת במעקב אחר שרשרת אספקת התרופות, אבטחתם ואמינותם.

 

מהפכת הבריאות של טכנולוגית הבלוקצ'יין

בשל ההתפתחות המהירה של טכנולוגיית הבלוקצ'יין, תעשיית הבריאות מתחילה לעבור מהפיכה של ממש, עם חברות רבות בתחום אשר נוטות ליישם את טכנולוגיה זו בתוך הארגון. לא מדובר רק בחברות תרופות, אלא גם בבתי חולים, קופות חולים ומוסדות רפואיים אחרים - אשר השימוש בטכנולוגיה מוביל לפתרון בעיות מהיר יותר ויעיל יותר.

 

Source: barlaw.co.il

לכל החדשות של דני בוגוסלבסקי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: