© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

דני בוגוסלבסקי

דני הינו עורך דין במחלקה המסחרית של המשרד ועוסק במשפט מסחרי, עסקאות הון סיכון ומיזוגים ורכישות.

דני מייצג מגוון רחב  של לקוחות, הכוללים יזמים, תאגידים בינלאומיים ומקומיים, חברות היי-טק וקרנות השקעה פרטיות, בכל הקשור למשפט תאגידי, גיוסי הון, עסקאות מיזוגים ורכישות ושאר עסקאות מסחריות.

 

דני מעניק ייעוץ שוטף ומלווה תאגידים בכל שלבי התפתחותם במגוון נושאים תאגידיים ומסחריים, לרבות עריכת הסכמי מייסדים, הסכמי השקעה, הסכמי שירותים, הסכמים מסחריים ועוד.

 

טרם הצטרפותו למשרד ברנע, דני שימש כעו”ד במחלקת מיזוגים ורכישות של משרד גדול ומוביל.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב ,B.A , LL.B בכלכלה, 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2015חדשות ועדכונים - דני בוגוסלבסקי:


May 14, 2018

הקרן הבריטית את'מבה קפיטל מוכרת את השליטה בחברת אבגול לאינדורמה ונצ'רס

משרדנו מייצג את הקרן הבריטית את'מבה קפיטל (Ethemba) בעסקת המכירה של מניות השליטה בחברת אבגול, יצרנית הבדים הלא ארוגים, לידי יצרנית הכימיקלים אינדורמה ונצ'רס (Indorama Ventures), שמניותיה נסחרות בבורסה בתאילנד. השליטה באבגול תימכר לפי שווי של 1.7 מיליארד שקל.

April 18, 2018

ברנע ייצגו את חברת Greenyard Fresh בעסקת הרכישה של מור אינטרנשיונל

משרדנו ייצג את Greenyard Fresh, חברה מובילה בתחום הפירות והירקות הטריים, הקפואים והמוכנים ברכישה של 49% מחברת מור אינטרנשיונל.

January 21, 2018

הצד המשפטי של הסטארט-אפ

כל חברת סטארט-אפ צריכה להחזיק בארסנל שלה מגוון של הסכמים משפטיים חיוניים, שיאפשרו לה לסלול לעצמה את הדרך להצלחה.

 

הסכם מייסדים

הסכם מייסדים הינו למעשה סוג של תיאום ציפיות - הסכם מקיף המגדיר את מערכת היחסים ותחומי האחריות המסדירים כל היבט בחברה, כולל מערכת היחסים שבין המייסדים לבין עצמם ובין המייסדים לחברה. הסכם המייסדים עשוי למנוע חיכוכים וסכסוכים אפשריים העלולים להתפתח בין השותפים במיזם, קובע מנגנונים ליישוב סכסוכים ומגדיר מה מצופה מכל אחד מהשותפים ביחס לתרומה שלו ולביצועים. ברוב המקרים, מכניסים להסכם המייסדים גם סעיפים הנוגעים לאי-תחרות ולפירוק או מימוש נכסי החברה.

 

הסכם סודיות (Non-Disclosure Agreement – NDA)

הסכם הסודיות מגן על כל סוג של מידע קנייני ו/או סוד מסחרי המועברים בין החברה לצד שלישי כלשהו הנחשף לרעיונות או הסודות המסחריים של החברה, בין הוא ספק שירות, יועץ או משקיע פוטנציאלי. הסכם זה חיוני ונועד להגן על מידע רגיש ובעל ערך כגון תהליכי פיתוח, מידע פיננסי, היבטי תפעול או כל מידע על אופי וההתנהלות של החברה העלולים להיפגע במקרה של חשיפתו לציבור.

 

מסמך תנאים כלליים (Terms and Conditions – T&C)

המטרה העיקרית של מסמך התנאי הכלליים היא להגן על החברה. המסמך מהווה גילוי נאות ללקוח לגבי מה הוא יכול לצפות מהחברה כאשר הוא מקבל ממנה מוצר או שירות כלשהו. המסמך נועד להקטין את החבות הפוטנציאלית של החברה על ידי הגדרת תנאים ברורים לגבי משלוחים, מתן שירות ותנאיי תשלום. בנוסף לכך, ובמידה ורלוונטי, מסמך התנאים מוודא שאתר האינטרנט או האפליקציה אינם מפרים חוקים או רגולציה החלים על תחום הפעילות של החברה.

 

תכנית אופציות לעובדים (Employee Stock Option Plan – ESOP)

על מנת להבטיח המשך צמיחה של החברה, נדרשים לא רק לגייס בעלי תפקידים מרכזיים ואיכותיים אלא גם לשמרם. חברות סטארט-אפ נוהגות לתגמל את העובדים על ידי הצעת תנאים נלווים, בנוסף למשכורות במסגרת הסכמי ההעסקה, וזאת בדרך של מתן אופציות בחברה. באמצעות הענקת האופציה לרכישת מניות החברה בעתיד, החברה מבטיחה שהעובדים ישקיעו את מירב הידע, הניסיון והמאמצים במקסום הצלחת החברה וימשיכו לגדול יחד עם החברה בכל השלבים. תכנית האופציות קובעת את התנאים בין החברה לעובדים בכל הנוגע לאופציות שהוקצו ואופן מימושן למניות.

 

תכנית עסקית

על אף שבניית תכנית עסקית אינה הכרחית מבחינת החוק, גורמים שונים דורשים לראות תכנית כזו כדי לבחון הענקת מימון, השקעה או רכישה פוטנציאלית. לכן מומלץ מאד להשקיע את הזמן בגיבוש תכנית כזו שתיתן בהירות לגבי ההתנהלות העסקית של החברה והיעדים שהיא הציבה לעצמה.

 

Source: barlaw.co.il

לכל החדשות של דני בוגוסלבסקי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: