כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עורך דין אריאל נדלר

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אריאל נדלר

בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה  במתן ייעוץ משפטי לחברות ממשלתיות, ציבוריות ופרטיות, וכן ליזמים, חברות בנייה, קבלנים, מרכזי קניות ומשקיעים פרטיים.

תחומי ההתמחות של אריאל כוללים: הפקעות קרקעות, ירידות ערך מקרקעין, הליכי תכנון ורישוי, מיסוי, ניהול מו”מ במסגרת עריכת חוזים וייצוג בבתי משפט ובפני ועדות ערר.

 

אריאל פועל למען לקוחותיו הרבה לפני שלב הנחת היסודות, ולאורך כל שלבי מחזור הנדל”ן: יזמות, מימון, תכנון ובנייה, רישום, מכירות, רכישות, חוזי שכירות ושיווק.

 

אריאל משמש גם כיועץ משפטי של חברת נתיבי הגז הטבעי לישראל בע”מ, חברה ממשלתית בעלת רישיון להקמת והפעלת מערכת הולכה לגז טבעי.

 

 

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1994

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1995חדשות ועדכונים - אריאל נדלר:


October 15, 2017

ביהמ"ש המחוזי דחה את קיום הצבעת קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה

בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל את בקשתם של כ-50 מחברי קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה, המיוצגים על ידי עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, למניעת הצבעה באסיפה שתוכננה להתקיים היום. בבקשה שהוצגה נטען כי בהליך כינוס האסיפה נפלו פגמים מהותיים הכוללים החסרת מידע מחברי הקבוצה.

January 25, 2017

סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות

משרדנו יקיים ב-14 בפברואר סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות. עו"ד מאיה זיסר, שותפה במחלקת הנדל"ן במשרדנו תדבר על החוק החדש - על מי הוא חל, מה שיעור המס, אופן התשלום, פטורים ומענקים. עו"ד הראל פרלמוטר ממחלקת המיסים במשרדנו ידבר על האופן בו ניתן לחסוך בתשלום המס על הכנסות מהשכרת דירות.

December 13, 2016

מלכוד המימון של הזוכים בהגרלות מחיר למשתכן

עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת הנדל"ן, במשרד ברנע ושות', התראיין לביזפורטל בעקבות שורה של פרויקטים במחיר למשתכן בהם ביטלו הזוכים את זכייתם בגלל בעיות מימון. לדברי אריאל במסלול תשלום הכולל ערבות בנקאית, ניתן לשלם 20% מהתשלום על הדירה בהתחלה ו-80% עם הכניסה וקבלת טופס 4. ההמלצה היא להשאיר כמה שיותר כסף לתשלום האחרון.

לכל החדשות של אריאל נדלר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: