© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

עורך דין אריאל נדלר

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אריאל נדלר

אריאל הינו ראש מחלקת הנדלן במשרד ברנע. אריאל בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה  במתן ייעוץ משפטי לחברות ממשלתיות, ציבוריות ופרטיות, וכן ליזמים, חברות בנייה, קבלנים, מרכזי קניות ומשקיעים פרטיים.

תחומי ההתמחות של אריאל כוללים: הפקעות קרקעות, ירידות ערך מקרקעין, הליכי תכנון ורישוי, מיסוי, ניהול מו”מ במסגרת עריכת חוזים וייצוג בבתי משפט ובפני ועדות ערר.

 

אריאל פועל למען לקוחותיו הרבה לפני שלב הנחת היסודות, ולאורך כל שלבי מחזור הנדל”ן: יזמות, מימון, תכנון ובנייה, רישום, מכירות, רכישות, חוזי שכירות ושיווק.

 

אריאל משמש גם כיועץ משפטי של חברת נתיבי הגז הטבעי לישראל בע”מ, חברה ממשלתית בעלת רישיון להקמת והפעלת מערכת הולכה לגז טבעי.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1994

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1995חדשות ועדכונים - אריאל נדלר:


October 25, 2018

פסק דין חדש אוסר על השכרת דירה לטווחים קצרים

בפסק דין תקדימי שניתן בתביעה שהגישה נציגות בית משותף בבנין בתל אביב, אסרה המפקחת על רישום מקרקעין במשרד המשפטים על בעל דירה בבניין להמשיך להשכיר את דירתו לטווח קצר (Airbnb, Booking).

October 24, 2018

האירוויזיון מתקרב ורבים שוקלים אם לסבלט את הדירה- אך האם זה חוקי?

האירוויזיון שיתקיים במאי, צפוי למשוך אלפי תיירים שיחפשו היכן ללון בתל אביב. עובדה זו קורצת לבעלי דירות ולשוכרים אשר מבקשים להשכיר את דירתם בזמן האירוויזיון.

עו"ד אריאל נדלר, ראש מחלקת הנדל"ן, התראיין בנושא לתכנית הרדיו הכלכלית 'צבע הכסף' של רשת ב', ושוחח על החוקיות של השכרה קצרת טווח ומה כדאי לבדוק לפני שמשכירים את הנכס. (החל מדקה 44').

October 24, 2018

האם תוכלו למנוע מהשכנים שלכם להשכיר את דירתם ב- Airbnb ?

עו"ד אריאל נדלר בראיון לכלכליסט TVבנוגע לפסיקת המפקחת על רישום מקרקעין במשרד המשפטים שאסרה על בעל דירה בבניין בתל-אביב להמשיך להשכיר את דירתו לטווח קצר (Airbnb, Booking).

לכל החדשות של אריאל נדלר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: