כל הזכויות שמורות לברנע, ג'פה, לנדה ושות', משרד עורכי דין

אסף שלו

אסף מעניק ליווי וייעוץ משפטי למגוון חברות וליזמים ומשקיעים פרטיים בכל הקשור לתחום דיני החברות והמשפט המסחרי, לרבות בנושאי תאגוד, הלוואה ומימון, השקעות וגיוסי הון, מיזוגים ורכישות, וכן במגוון רחב נוסף של עסקאות מסחריות.

אסף מחזיק בניסיון וידע נרחב, הכולל מתן חוות דעת משפטיות וגיבוש הסכמים מסחריים בתחומים שונים, כגון הסכמי מייסדים, הסכמי שיתופי פעולה, הסכמי שירותים, הפצה, זיכיון, ייצור מכר ואספקה, הסכמי הלוואה ובטחונות, הסכמי מחקר ופיתוח ועוד.

 

אסף בעל ניסיון רב בתחום ארגוני המגזר השלישי – ארגונים ללא כוונת רווח (עמותות, חברות לתועלת הציבור) ומעניק ייעוץ לארגונים גדולים במיוחד בעלי היקף תקציבי גדול, כמו גם לארגונים קטנים יותר הנמנים באופן מסורתי עם המגזר השלישי בתחומי החינוך, הקהילה, הרווחה, התרבות ועוד, לרבות ייעוץ להנהלת אותם ארגונים בפעילותה השוטפת במסגרת הייחודית שבה היא פועלת.

 

כמו כן, אסף מייעץ ומלווה את הארגונים בתחום המגזר השלישי, עוד לפני שלב ההקמה בפועל על מנת להתאים את אופן הפעולה הרצוי על-ידי הלקוח, וכן בשלב עריכת מסמכי ההתאגדות הנחוצים, לרבות סיוע בנוגע להליכים אשר יבטיחו לארגון קבלת אישור ניהול תקין ואישור הכרה כמוסד ציבורי בנוגע לקבלת תרומות לפי דיני המס.

 

אסף מעניק ייעוץ למעסיקים בתחום דיני העבודה, הכולל גיבוש חוזי העסקה, תכניות תגמול לעובדים, התקשרויות עם קבלני משנה וכן טיפול בהסדרי סודיות ואי-תחרות.

 

בנוסף, לאסף מומחיות בייעוץ לתאגידים בתחום המשפט הסביבתי לצורך עמידה בדרישות רגולציה, ובכלל זה, עריכת חוות דעת משפטיות בנושאי זיהום מים, זיהום קרקע, שפכים, פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני, מחזור, רישוי עסקים ועוד.

השכלה:


אוניברסיטת חיפה, LL.B, B.A (לימודי אסיה), 2007


חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2008חדשות ועדכונים - אסף שלו:


February 18, 2018

סיומה של עסקה מתמשכת מהווה הודעת סירוב של הצרכן לקבלת מסרים פרסומיים

בפברואר 2018 התקבל בכנסת תיקון מספר 66 לחוק התקשורת. התיקון לחוק, הידוע בכינויו 'חוק הספאם', קובע כי עם סיומה של העסקה המתמשכת, עוסק יהיה מנוע מלשלוח דברי פרסומת לצרכן, וזאת אף מבלי שהצרכן יידרש להודיע באופן יזום על סירובו להמשיך ולקבל ממנו דברי פרסומת.

February 11, 2018

העיר החכמה – הטכנולוגיות החדשניות של ישראל

העתיד כבר כאן, והטכנולוגיות הישראליות החדשניות של "עיר חכמה" מתוות את הדרך קדימה עבור העולם כולו. המפתח לטכנולוגיה החיונית הזו הוא שיתוף הפעולה יוצא הדופן בין המגזר הפרטי והממשלה.

 

בניית אבני יסוד מוצלחות

טכנולוגיית העיר החכמה הכוללת אוסף של מערכות משופרות לאספקת שירותים, מהווה למעשה מוקד לקישוריות דיגיטלית המשתלבת באופן מושלם בכל היבט כמעט של קשר אנושי. זאת מערכת יצירתית המאפשרת לעיריות קטנות, שטחים עירוניים גדולים, חברות סטארט-אפ עסקיות ותאגידי ענק לאומיים ובינלאומיים להשיג ולספק נגישות דיגיטלית באופן יעיל, אפקטיבי ומידי.

 

אבני היסוד עבור המערכת הזו כוללות הבניית מחויבות פיננסית מותאמת, ופיתוח סטנדרטים למתן סיוע לערים בבניית התשתית שתהפוך אותן לערים חכמות מתפקדות היטב. תשתית זו כוללת כמובן הקמה ותחזוקה של אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות הנדרשות.

בארץ, מטה "ישראל דיגיטלית" יפתח את המערכות החיוניות לניהול יחסי לקוחות ואת האפליקציות הנדרשות לשימושיות ותפעול מערכת העיר החכמה.

 

חדשנות בתחום העיר החכמה נשענת על חברות הזנק עסקיות

מאמצי הפיתוח של מערכת העיר החכמה בישראל, מלווים בתמיכת הממשלה בסטארט-אפים ובחברות המגישות הצעות למכרזים. באופן מוצדק, פקידי הממשלה מאמינים בכך שסטארט-אפים יכולים להירתם למאמץ של החברות הגדולות ולהציע חדשנות מוצלחת ודרכים יצירתיות לפתור את בעיות הערים השונות בישראל.

 

אבטחת סייבר היא אחת המטרות של העיר החכמה

אחת המטרות של פלטפורמת העיר החכמה היא לדאוג לאבטחת העיר. בקרב הערים בארץ יש צורך קריטי בהחלפת התפיסות המיושנות להגנת עיריות, עסקים ותשתיות. חברות אבטחת סייבר עובדות בשיתוף פעולה עם הרשויות כדי להגן על הערים ולטפל בנקודות תורפה אפשריות דרכן ניתן לפגוע בביטחון העיר.

 

התפקיד של המגזר הפרטי

גם המגזר הפרטי הוא שותף חיוני לפיתוח של טכנולוגיות העיר החכמה. קבוצת הטלקום הגדולה בישראל - חברת בזק, ממלאת תפקיד מרכזי במאמצים. בזק משקיעה מיליונים בבניית מערכות עבור עיריות המשתמשות באינטרנט להפעלת פנסי הרחוב, ביצוע בקרה על זיהום אוויר ואפילו איסוף האשפה. בנוסף, בזק משתפת פעולה עם חברות טלקום בינלאומיות מקבילות ליצירת תשתית מקוונת חדשנית עבור טכנולוגית העיר החכמה.

 

התעניינות בינלאומית בטכנולוגיית העיר החכמה

מדינות ברחבי העולם עוקבות אחרי הצמיחה של טכנולוגיות העיר החכמה החדשניות של ישראל ומבקשות סיוע מאיתנו בפיתוח טכנולוגיות משלהן. ערים בברזיל, הודו ובמזרח אפריקה פנו בבקשות להסתייע במומחיותה של ישראל בתחום זה.

 

Source: barlaw.co.il

January 24, 2018

דו"ח מבקר המדינה בנושא מימון מפלגות

מבקר המדינה, השופט בדימוס יוסף שפירא, פרסם דו"ח ביקורת בנושא מימון מפלגות בנוגע לסיעות בכנסת ה-20 לתקופה שהחל מחודש אפריל 2015 ועד לתום שנת 2016.

לכל החדשות של אסף שלו >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: