© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

רועי אנגל

רועי בעל ניסיון בינלאומי עשיר במתן ייעוץ משפטי לקרנות השקעה פרטיות בכל שלבי פעילותן, וכן למשקיעים מוסדיים המשקיעים בקרנות אלה.

רועי מעניק ייעוץ משפטי למנהלי הקרנות בעיקר בנוגע להקמתן ובמסגרת פעילותן השוטפת ובסוגיות של מימון ורגולציה. כמו כן, רועי בעל ניסיון רחב בכל ההיבטים של ההשקעות אותן מבצעות הקרנות ובמגוון העסקאות.

 

רועי משמש כיועץ המשפטי של אחד המשקיעים המוסדיים הגדולים בישראל ומלווה משקיע זה בתחום ההשקעות בקרנות פרייבט אקוויטי וקרנות הון סיכון. במסגרת זו סייע רועי לאותו משקיע מוסדי לבנות את פורטפוליו הקרנות הגדול בישראל. 

 

לאורך השנים רועי בנה רשת גלובלית של ספקי שירותים בתחום זה, כולל באיים הקאריביים ובמדינות אחרות, הן  אופשור (חף-מס) והן אונשור.

 

רועי צבר את ניסיונו הייחודי כשעבד כ-10 שנים בניו-יורק, כולל במשרד עורכי הדין Debevoise & Plimpton LLP (שם התמחה בייצוג קרנות במיזוגים ורכישות), ובמשרד עורכי הדין Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP (שם התמחה בהקמת קרנות ובדיני ניהול השקעות). כמו כן, לפני הצטרפותו למשרד ברנע, רועי היה שותף במשרד עו”ד גדול בישראל (שם הקים את מחלקת הקרנות) וכן שותף מייסד במשרד בוטיק בתחום.

השכלה:


אוניברסיטת ניו יורק, LL.M., שנת 1997

האוניברסיטה העברית, LL.M. (משפט מסחרי), שנת 1994

האוניברסיטה העברית, LL.B., שנת 1994

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בניו יורק משנת 1996

חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1994חדשות ועדכונים - רועי אנגל:


2 ביולי, 2020

מיסוי קרנות גידור בישראל

קרן גידור הינה גוף המאגד מספר משקיעים בנכסים פיננסים, למען השגת רווח משותף, כאשר מתווה ההשקעה יכול להשתנות מקרן אחת לאחרת, בהתאם לאסטרטגיות ההשקעה שמציב מנהל הקרן. מבנה ההתאגדות הנפוץ והמקובל לקרן גידור הינו שותפות מוגבלת. השותפות מורכבת משותף כללי ושותפים מוגבלים, כאשר השותף הכללי בה הוא האחראי על ניהול הקרן וקביעת אסטרטגיית ההשקעה.

25 במרץ, 2020

הורדת דירוגה של איי קיימן על ידי האיחוד האירופי בגין "חוסר שיתוף פעולה מיסויי"

האיחוד האירופי הודיע לאחרונה, בעקבות ישיבה של המועצה לנושאים כלכליים ופיננסיים (ECOFIN) של האיחוד, שאיי קיימן הועברה לנספח 1 של הרשימה של המדינות אשר "אינן משתפות פעולה לצרכי מס".

לכל החדשות של רועי אנגל >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: