כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

אילן בלומנפלד

אילן מתמחה בייעוץ וליווי תאגידי. אילן הוא משמש כיועץ משפטי לתאגידים מסחריים שונים, לרבות אגודות שיתופיות, קיבוצים, אירגוני קניות, חברות היי-טק וחברות מהתעשייה המסורתית.

במהלך השנים האחרונות, אילן ייעץ במגוון עסקאות גדולות ומורכבות, לרבות מיזוגים ורכישות, הסדרי בנקים, ומהלכי רה-ארגון. 
אילן מעניק ייעוץ וליווי תאגידי בנושאים מסחריים וכן בנושאים רגולטיביים מול משרדי הממשלה, רשויות מקומיות, המועצה לענף הלול ובמידת הצורך גם מול טריבונלים משפטיים.

 

אילן מייעץ לחברות ישראליות וזרות בכל תחומי ההגבלים העסקיים הנוגעים למיזוגים ורכישות, הקמת מיזמים משותפים, קבוצות ריכוז, מונופולים והסדרים כובלים וככל הנדרש, מייצג את לקוחות המשרד בפני הממונה על הגבלים עסקיים.

 

במסגרת השירותים המשפטיים, אילן מלווה את לקוחות המשרד בעסקאות מסחריות על כל שלביהן, החל מהליכי המשא ומתן וכלה בהכנת ההסכמים עצמם. לאילן נסיון רב בעריכת חוזים מסחריים מגוונים כגון הסכמי השקעה, הסכמי מייסדים, הסכמי הפצה, הסכמי תיווך, הסכמי ניהול, הסכמי שירותים, הסכמי ייעוץ, הסכמי הלוואה ובטחונות.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A , LL.B, התמחות בשיווק, 2005.

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2006חדשות ועדכונים - אילן בלומנפלד:


November 1, 2017

אירוח מפגש בנושא מיתוג חברות והסכמי הפצה

ברנע ושות' יחד עם חברת המיתוג טיטאן מארחים היום כנס בנושא שיווק והפצה. עו"ד אילן בלומנפלד, שותף במחלקה המסחרית במשרדנו, מרצה על הסכמי הפצה.

July 25, 2017

ברנע ושות' ייצגו את מרכזי התעשיות ע.ע.ד בעסקת רכישת השליטה על ידי ADM האמריקאית

חברת ADM האמריקאית השלימה את רכישת השליטה בחברה הישראלית, מרכזי תעשיות ע.ע.ד.אשר עוסקת בתחום של ייבוא ושיווק מזון לבעלי חיים. החברה יוצגה על ידי עורכי הדין מיקי ברנע, יובל לזי, אילן בלומנפלד, דניאל לורבר, שגיא גרוס ודניאל קלינמן. 

July 19, 2017

עו"ד אילן בלומנפלד ישתתף כמנטור ב HIP תכנית היזמות של קרן הישג

עו"ד אילן בלומנפלד, שותף במחלקה המסחרית במשרדנו, ישתתף היום כמנטור ב HIP תכנית היזמות של קרן הישג.

לכל החדשות של אילן בלומנפלד >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: