© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

מורן ביקל Insights & News / 

16 בדצמבר, 2019
נדחתה על הסף תביעת דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי וזאב רום
בית המשפט המחוזי תל-אביב דחה על הסף את התביעה על סך 239 מיליון שקל שהגיש דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי והלקוח שלנו זאם רום מחמת התיישנות וחייב אותו בתשלום שכר טרחה. את זאב רום ייצגו עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה.
9 ביולי, 2019
ניצחון לזאב רום – גד זאבי ישלם עוד 1.5 מיליון דולר דמי תיווך
בעקבות דיון בבית המשפט העליון, החליטו גד זאבי וזאב רום למשוך את הערעורים ההדדיים שהגישו ולהשאיר על כנה את פסק דינו של בית המשפט המחוזי לפיה גד זאבי ישלם לזאב רום סך של 1.5 מיליון דולר בקשר עם עסקת המימון לרכישת מניות בזק בשנת 2000. זאב רום מיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.
27 בדצמבר, 2018
נסגר התיק נגד לקוח המשרד בפרשת יוטרייד
ד"ר צבי גבאי, עו"ד מורן ביקל ועו"ד ספיר מלול ממשרד ברנע ייצגו את רפי בר לב, בהליך שימוע מול פרקליטות מחוז תל-אביב, ששקלה להגיש כנגדו כתב אישום בגין עבירות של קבלת דבר במרמה אך החליטה לסגור נגדו את התיק.
26 בדצמבר, 2017
מלחמת החורמה בחוק האוסר פעילות של חברות אופציות בינאריות הגיעה לבג"ץ
בעקבות הצעת החוק שיזמה הרשות לניירות ערך ואושרה בכנסת האוסרת על מסחר באופציות בינאריות בזירת סוחר, הגישה חברת יוקום ובעל השליטה בה יוסף הרצוג, באמצעות עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון ומורן ביקל ממשרדנו, בג"ץ נגד החוק.
8 ביוני, 2017
ניצחון לזאב רום: גד זאבי ישלם עוד 1.5 מיליון דולר כדמי תיווך בעסקת בזק
בית המשפט המחוזי בחיפה קבע כי איש העסקים גד זאבי יצטרך לשלם לאיש העסקים זאב רום 1.5 מיליון דולר כדמי תיווך בעסקה שבה רכש זאבי 20% ממניות חברת בזק בשנת 2000. עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע, ייצגו את זאב רום.
7 בפברואר, 2017
מנכ"ל חברת הביומד כיטוב פארמה נחקר ברשות ני"ע בחשד לביצוע עבירות מרמה ודיווח
עוה"ד זוהר לנדה ומורן ביקל, ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע ייצגו את מנכ"ל חברת הביומד, כיטוב פארמה, בדיון לשחרור בתנאים מגבילים שהתקיים בבית משפט השלום בתל אביב.
9 בנובמבר, 2016
משרד ברנע מייצג את חברת הפורקס iTrader
משרד ברנע מייצג את חברת הפורקס iTrader הנתונה תחת חקירה של הרשות לניירות ערך. עורכי הדין זוהר לנדה ומורן ביקל, ממחלקת הליטיגציה, המייצגים את החברה התראיינו לדה מרקר וציינו כי הם מקווים שחקירת רשות ניירות ערך המתמקדת בפעילות החברה בתקופה שבה רשאית היתה החברה לפעול כזירת סוחר בארץ, תסתיים במהרה ותאפשר לחברה ולעובדיה לשוב לפעילות בהקדם.
25 בספטמבר, 2016
ברנע מייצגים את רפי בר-לב
ברנע ייצגה את רפי בר-לב, איש מכירות לשעבר בבית ההשקעות יוטרייד של אביב טלמור שפעילותו הוקפאה על ידי רשות ניירות ערך, בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בת"א.  
22 במרץ, 2016
אלגו טריידינג - מי מפקח על המחשבים?
הרשות לניירות ערך אסרה בחודשים האחרונים את פעילותן של חברות אלגו טריידינג רבות בטענה שהן פועלות ללא רשיון ניהול תיקים על פי חוק. במאמר דעה לאתר ביזפורטל, טוען עו"ד מורן ביקל, כי על הרשות לפעול וליצור מערך רגולוציוני יחודי לחברות האלגו טריידינג.
9 במרץ, 2014
מחלקת הליטיגציה מייצגת משקיעים בסכסוך בפרוייקט נדל"ן בתאילנד
עורכי הדין זוהר לנדה ומורן ביקל, הגישו תביעה כספית בשם מספר משקיעים בפרוייקט נדל"ן בתאילנד, לבית המשפט המחוזי בתל אביב,  בסכום של כ- 4.8 מיליון ש"ח בנוגע למעשי ההונאה לכאורה של נאמנם של התובעים. 
15 בינואר, 2014
חומרי החקירה ברשות ההגבלים העסקיים בפרשת שטראוס–קדבורי נחשפים
הקלטות שנחשפות כעת בפרשת חסימת שוקולד קדבורי חושפות שעובדים בדרג השטח בעלית איימו לכאורה על סיטונאים. התביעה הוגשה ע"י עורכי הדין זוהר לנדה, שי שרביט ומורן ביקל
9 בינואר, 2014
התפתחויות בפרשת שטראוס–קדבורי
מאבק של שנים על חשיפת חומר החקירה הגיע לסיומו.לפני כארבע שנים חברת כרמית הגישה תביעה נגד עלית בסכום של 22 מיליון שקל באמצעות עורכי הדין ממשרד ברנע, על הנזקים שנגרמו לה לכאורה מהפרשה.התביעה לא התבררה במשך תקופה ארוכה בשל הקרב על חשיפת המסמכים. בלא המסמכים הללו נראה היה שלכרמית יהיה די קשה להוכיח את שלל טענותיה נגד עלית. כעת הגיעו המסמכים לכרמית והוגשו לבית המשפט, מה שהוביל את כרמית לבקש להגדיל את סכום התביעה ל־36 מיליון שקל, ולטעון כי הפרשה שנגלית לעיניה כיום מתבררת כחמורה בהרבה ממה שהיא עצמה שיערה.
19 בדצמבר, 2013
משרד ברנע מייצג את בעל השליטה בוויטה
בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע כי אין להמציא למר איאן דיוויס, בעל השליטה לשעבר של חברת ויטה פרי הגליל, המתגורר בלונדון, כתב תביעה מחוץ לגבולות ישראל. איאן דיוויס יוצג על ידי עו"ד זוהר לנדה, עו"ד נועה הבדלה ועו"ד מורן ביקל
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: