© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

אלון וולנר חדשות ועדכונים / 

2 בספטמבר, 2019
יוזמה להגדלת הצפיפות בתחום המגורים
המועצה הארצית לתכנון ובניה אישרה את יוזמת מנהל התכנון להליך של תיקון הוראות תמ"א 35. התיקון המתוכנן להוראות תמ"א 35 הינו עדכון שיטת החישוב של רמת הצפיפות, משיטת חישוב של כמות יחידות דיור לדונם, לשיטת חישוב של כמות נפשות לדונם. 
27 באוגוסט, 2019
משכירים או שוכרים דירה? זה מה שאתם צריכים לדעת

חודש אוגוסט רבים הדיירים העוברים דירה וזו הזדמנות לרענן את הזיכרון על הזכויות והחובות של שני הצדדים המעורבים – הן הצד המשכיר והן הצד השוכר.

12 באוגוסט, 2019
משכירים או שוכרים דירה? זה מה שאתם צריכים לדעת
עו"ד אלון וולנר במאמר בוואלה נדל"ן על הזכויות והחובות של המשכיר והשוכר.
28 באפריל, 2019
הרשויות פועלות להורדת חסמים בתחום ההתחדשות העירונית
בהתחשב במורכבות של פרויקטים להתחדשות עירונית ועל מנת לעודד את הקמתם, רשויות המדינה ונציגיה, כגון הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, פועלות ליצור מנגנונים ושינויים שיובילו את בעלי הדירות והיזמים של פרויקטים אלו ככדאיים וברי ביצוע.
4 באפריל, 2019
כיצד כדאי להתנהל כאשר מתגלים ליקויי בנייה בדירה שרכשתם?
עו"ד אלון וולנר ממחלקת הנדל"ן התראיין ל-Ynet והסביר כיצד יש לנהוג מבחינה משפטית כאשר מתגלים ליקויי בנייה בדירה שרכשתם מקבלן או יד שנייה ולאיזו ערכאה נהוג להגיש תביעה בנושא.
1 באפריל, 2019
להציל את תמ"א 38

מצוקת הדיור בישראל ותחום ההתחדשות העירונית אינם יורדים מסדר היום הציבורי. גם בשנה האחרונה דובר רבות על הפעולות הדרושות לייזום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית.

3 בינואר, 2019
מאמר: להציל את תמ"א 38
עו"ד אלון וולנר, המרכז את תחום התחדשות עירונית במשרדנו במאמר לדאנס כלכליסט על שינוי המגמה בהתחדשות העירונית מפרויקטים של תמ"א 38 לפינוי ובינוי.
29 באוקטובר, 2018
רוכשים דירה בפרויקט תמ"א 38/1? התקנות החדשות קובעות פריסת תשלומים ייחודית עבורכם
לאחרונה פרסם משרד הבינוי והשיכון תזכיר חוק הקובע לראשונה לוח תשלומים ספציפי לפרויקטים אשר במסגרתם מתווספות דירות חדשות לבניינים קיימים.
20 בספטמבר, 2018
שתחדש עלינו – התיקון לחוק פינוי ובינוי

מזה חודשים ששוק הנדל”ן למגורים בישראל חווה טלטלה. לאחר שנים של עלייה חדה ומתמדת במחירי הדירות, כמות העסקאות ירדה, וכך גם מחירי הדירות במרבית האזורים בארץ התייצבו או ירדו קלות.

1 ביוני, 2017
תמ"א 38 - לחזק בבטחה!

פרויקט בנייה מסוג של “התחדשות עירונית”, הידוע ברבים כפרויקט תמ”א 38/1 (חיזוק ושיפוץ) או תמ”א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש), נולד בישראל בעקבות הצורך בחיזוק בנייני מגורים אשר ניתן לגביהם היתר בניה לפני 1.1.1980, מפני רעידות אדמה.

המנגנון שנוצר, מספק תמריצים שונים הן לבעלי הדירות בבניינים המתאימים והן ליזמים שונים החפצים בכך, להתקשר בהסכם לביצוע פרויקט תמ”א.

יחד עם זאת, מאז אושרו תכניות מתאר ארציות אלה, נתקלים בעלי דירות ויזמים במכשולים רבים, פנימיים וחיצוניים, המונעים את הוצאת הפרויקט אל הפועל. לא בכדי, פרויקטים רבים אינם מגיעים כלל לשלב הביצוע, חרף השקעת זמן ומשאבים רבים וחתימת ההסכמים הרלוונטיים.

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: