© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

זוהר לנדה חדשות ועדכונים / 

20 במאי, 2020
מספר התביעות הייצוגיות שהוגשו נגד בתי עסק בעקבות משבר הקורונה מזנק
עו"ד זוהר לנדה התראיין לגלובס וחשף כי מספר בקשות האישור שמגיעות למשרדנו גדל פי 2. לדבריו, לא נדרשת פעולה כלשהי מצדם של המחוקק או בתי המשפט.
5 באפריל, 2020
דר' משה ברקת העומד בראש רשות שוק ההון מציע גלגל הצלה לשוק הקונצרני
דר' משה ברקת, העומד בראש רשות שוק ההון מציע דחיית תשלומים: דחייה או החלפת חוב תמורת העלאת הריבית במסלול עוקף הסדר חוב. הרעיון של רשות שוק ההון מבוסס במידה רבה על השיטה שהציג עו"ד זהר לנדה, ראש מחלקת ליטיגציה במאמרו שפורסם מוקדם יותר השבוע.
29 במרץ, 2020
מאמר: גלגל הצלה לשוק האג"ח - הסדרי דחייה על קרן וריבית; ככה יהיו פחות הסדרי חוב
משבר הקורונה משפיע על שוקי ההון, הן על שערי המניות והן על מחירי ותשואות אגרות החוב הקונצרניות. זוהר לנדה במאמר בביזפורטל מסביר כי על רשות ניירות ערך ליצור מנגנון של "מסלול מהיר" שיאפשר לחברות לבחור להיכלל בהסדר דחייה בכפוף לקריטריונים.
2 בינואר, 2020
תביעה של 10 מיליון שקל נגד איש העסקים ירון רוזיאק והרב דוד איפרגן
משרדנו מייצג את קובי זייד, המייסד של חברת זייד אורניב, בסכסוך בעלי מניות ותביעה לאכיפת הסכמים מול איש העסקים ירון רוזיאק והרב דוד איפרגן.
18 בדצמבר, 2019
קפה ושימוש הוגן: הרצאה של זוהר לנדה
פסק הדין של נסטלה נגד אספרסו קלאב ממשיך להכות גלים ולעורר עניין בקרב משפטנים ועוסקים בתחום של זכויות יוצרים. היום התקיים מפגש סקירת פסיקה לשנת 2019 של האגודה הישראלית לזכויות יוצרים. במסגרת זו הוזמן עורך דין זוהר לנדה לדבר בנושא קפה ושימוש הוגן ולדון בהשלכות של פסק הדין על חברות מסחריות הפועלות בישראל. 
16 בדצמבר, 2019
נדחתה על הסף תביעת דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי וזאב רום
בית המשפט המחוזי תל-אביב דחה על הסף את התביעה על סך 239 מיליון שקל שהגיש דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי והלקוח שלנו זאם רום מחמת התיישנות וחייב אותו בתשלום שכר טרחה. את זאב רום ייצגו עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה.
14 בנובמבר, 2019
בית המשפט אישר לשחקן יהודה לוי להצטרף להליך המשפטי נגד חברת אשכולות
בית המשפט הכלכלי בתל-אביב אישר לשחקן יהודה לוי להצטרף לעמותת שח"ם, ארגון השחקנים הגדול בישראל, ולקבוצת אמנים נוספים בסכסוך המשפטי בינם לבין הנהלת אשכולות על האופן בו נגבים התמלוגים מגופי השידור השונים. שח"ם והאמנים מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, הדר ישראלי, אייל נחשון ומיכאל דובין ממשרדנו.
6 בנובמבר, 2019
תביעה נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה והאפוטרופוס הכללי
משרדנו מייצג לקוחות פרטיים בתביעה לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה (שפורק ב-1985) והאפוטרופוס הכללי בגין כספי נאמנות שהופקדו בבנק על ידי אבי המשפחה שהלך לעולמו. הלקוחות מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.
28 באוקטובר, 2019
בית המשפט העליון כלל את פסיקת נספרסו בין פסקי הדין המרכזיים שניתנו בשנה האחרונה
בית המשפט העליון פרסם את רשימת פסקי הדין המשמעותיים שניתנו בשנה האחרונה. פסק הדין בו נדחתה סופית תביעתה של חברת נספרסו נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית, שיוצגה על ידי משרדנו, נכלל ברשימה זו.
10 בספטמבר, 2019
השחקן יהודה לוי הצטרף להליך המשפטי נגד חברת אשכולות
השחקן יהודה לוי החליט להצטרף לעמותת שח"ם, ארגון השחקנים הגדול בישראל, ולקבוצת אמנים נוספים בסכסוך המשפטי בינם לבין הנהלת אשכולות על האופן בו נגבים התמלוגים מגופי השידור השונים. שח"ם והאמנים מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, הדר ישראלי ואייל נחשון ממשרדנו.
28 באוגוסט, 2019
בית המשפט העליון דחה סופית את תביעת נספרסו נגד אספרסו קלאב
בית המשפט העליון דחה לאחרונה את ערעורן של ענקית המזון, חברת נסטלה, וחברת הבת שלה, נספרסו, נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית, שיוצגה על ידי משרדנו, בטענה להפרת זכויות יוצרים, הפרת סימן מסחר, תחרות בלתי הוגנת וגרימת נזק למוניטין של נספרסו.
15 באוגוסט, 2019
מוריס חליווה מגדיל את סכום התביעה נגד ג'קי בן זקן ואברהם נניקשווילי
משרדנו ממשיך לייצג את מוריס חליווה, מבעלי מניות בחברת מנור א.ד. בנין והשקעה בע"מ, בתביעה שהגיש נגד ג'קי בן זקן ואברהם נניקשווילי. חליווה הגדיל את תביעתו המקורית נגד שותפיו מ-18 מיליון שקל ל-100 מיליון שקל. עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ויתיר מדר מייצגים את הלקוח.
8 באוגוסט, 2019
בית המשפט העליון פסק לטובת לקוחותינו אספרסו קלאב
בפסיקה של בית המשפט העליון נדחו כל טענותיה של חברת נספרסו ונסטלה והתקבלו כל טענותיה של לקוחותינו אספרסו קלאב, תוך קביעת הלכות משמעותיות בסוגיות של תוכן פרסומי מסחרי. התביעה היתה בעניין הקמפיין של חברת אספרסו קלאב, בו הוצג כפיל של הפרזנטור ג'ורג' קלוני. עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה, ליווה את התיק מראשיתו.
31 ביולי, 2019
ברנע מייצגים את ארגון שח"ם וקבוצת אמנים ידועים בסכסוך נגד חברת אשכולות
משרדנו מייצג את עמותת שח"ם, ארגון השחקנים הגדול בישראל, וכן קבוצת אמנים בסכסוך משפטי בינם לבין הנהלת אשכולות, חברה המטפלת בגבייה, ניהול וחלוקת התמלוגים של כלל האמנים בישראל. במסגרת זו, עוה"ד זוהר לנדה, הדר ישראלי, אייל נחשון ומיכאל דובין הגישו בקשה למחלקה הכלכלית של ביהמ"ש המחוזי לקבלת מסמכים לפני הגשת תביעה נגזרת בה מבוקש להציג מידע על האופן בו נגבים התמלוגים מגופי השידור השונים. זאת בטענה לאי סדרים וליקויים. 
18 ביולי, 2019
ברנע מייצגים את קבוצת עזריאלי ברכישת 20% מחברת קומפאס העוסקת בתחום ה-Data Centers
משרדנו ייצגו את קבוצת עזריאלי בעסקת הרכישה של חברת קומפאס, הפועלת בצפון אמריקה בתחום ה-Data Centers. רכישה זו מבוצעת כחלק ממהלך כולל של קבוצת עזריאלי להתרחב בתחום הנדל"ן בזירה הבינלאומית.
17 ביולי, 2019
משרדנו ממשיך לייצג את איש העסקים אייל שמיר בתביעתו לדמי תיווך
משרדנו ממשיך לייצג את אייל שמיר בתביעה כנגד בריטיש ישראל בעסקת למיזוגה בחברת הקניונים מליסרון. במסגרת התביעה נחשף תמליל שיחה של שמיר עם רונן גאון ששימש כדירקטור בחברת בריטיש ישראל. עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה, המייצג את שמיר הגיב לדה מרקר כי "פניותיו של גאון לשמיר בקשר לעניינים הנידונים בכתבה - נדחו על ידי שמיר על הסף".
9 ביולי, 2019
ניצחון לזאב רום – גד זאבי ישלם עוד 1.5 מיליון דולר דמי תיווך
בעקבות דיון בבית המשפט העליון, החליטו גד זאבי וזאב רום למשוך את הערעורים ההדדיים שהגישו ולהשאיר על כנה את פסק דינו של בית המשפט המחוזי לפיה גד זאבי ישלם לזאב רום סך של 1.5 מיליון דולר בקשר עם עסקת המימון לרכישת מניות בזק בשנת 2000. זאב רום מיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.
20 במאי, 2019
ברנע מייצגים את לשכת רואי החשבון ואיגוד המבקרים הפנימיים בעתירה לבג"צ
משרדנו מייצג את לשכת רואי החשבון ואיגוד המבקרים הפנימיים בעתירה לבג"צ נגד רשות החברות הממשלתיות, על מנת להוציא צו על תנאי לביטול חוזר הרשות המחייב חברות ממשלתיות גדולות להעסיק מבקרים פנימיים כעובדי החברה. את העתירה הגישו מייצגים עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון ועדי שוהם ממחלקת הליטיגציה.
7 במאי, 2019
ברנע מייצגים את הזוכה במכרז להפעלת מוניות שירות בתל-אביב
משרדנו מייצג את ארגון מוניות קווי 4-5 ת"א בע"מ בעתירה מנהלית שהוגשה נגד זכייתו במכרז של משרד התחבורה להפעלת מוניות שירות באשכול תל-אביב. את ארגון המוניות מייצגים עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון ועדי שהם ממחלקת הליטיגציה.
26 במרץ, 2019
חברת התרופות מדיסון מעורבת במאבק שליטה בחברת נייט הקנדית
מדיסון, אחת מחברות היבוא וההפצה הגדולות של תרופות בישראל, נקלעה למאבק עם אחת מבעלי המניות הגדולים בה, חברת נייט תרפיוטיקס (Knight Therapeutics) הקנדית, שנסחרת בבורסה של טורונטו בשווי של מיליארד דולר. משרדנו מייצג את החברה הציבורית הקנדית, המחזיקה כ-28% ממניותיה של חברת מדיסון, בתביעה שהוגשה על ידה לבית המשפט בטענה לקיפוח זכויותיה כבעלת מיעוט במדיסון. את חברת נייט מייצגים עורכי הדין זוהר לנדה, אייל נחשון, עומר קידר ואיתן סיון ממחלקת הליטיגציה.
27 בפברואר, 2019
הזמנה לסמינר: דיני התחרות החדשים והשפעתם על העסק שלכם
משרדנו יערוך ב-18/03 כנס, שיעסוק באופן שבו התיקונים האחרונים לחוק ההגבלים העסקיים פוגשים את חיי היום יום של התאגיד ונושאי המשרה בו. בכנס ייקח חלק נציג של רשות התחרות.
21 בפברואר, 2019
הקרב על הביקורת הפנימית בחברות הממשלתיות
ב–29 בינואר הפיצה הרשות לחברות הממשלתיות חוזר המעדכן כי בחברות ממשלתיות שסיווגן 7 ומעלה, מבקר הפנים יהיה עובד החברה, ולא יועסק במיקור חוץ — אלא במקרים חריגים. בנוסף נאמר כי שאר החברות יוכלו להמשיך לקבל שירותי ביקורת פנימית במיקור חוץ. משרדנו נתבקש לייצג את לשכת רואי החשבון בבקשה לבטל את הנחיית רשות החברות הממשלתיות, לפיה כל החברות הממשלתיות הגדולות יידרשו להעסיק את המבקרים הפנימיים שלהן כעובדים שכירים.
27 בינואר, 2019
משרדנו ממשיך לייצג את איש העסקים אייל שמיר בתביעתו לדמי תיווך
עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון ועומר קידר, ממחלקת הליטיגציה במשרדנו ממשיכים לייצג את איש העסקים, רו"ח אייל שמיר, בתביעה כנגד בריטיש ישראל שבבעלות מליסרון. רו"ח שמיר תובע עמלת תיווך עבור עסקת המיזוג בין בריטיש למליסרון.
15 בינואר, 2019
הרצאה: כל מה שצריך לדעת על הרפורמה החדשה בסדר דין אזרחי
משרדנו ארח היום את פרופ' יששכר (איסי) רוז-צבי להרצאה אליה הוזמנו גם יועצים משפטיים בנושא תקנות סדר הדין האזרחי החדשות.
31 בדצמבר, 2018
פסיקת בית המשפט העליון בעניין ערוץ הכנסת נבחר על ידי עיתון דה מרקר לאחת מחמש הפסיקות החשובות ב-2018
על פי דה מרקר פסיקתו של בג"ץ סביב מכרז ערוץ הכנסת מספק הצצה ליחסו לתקשורת ומהווה את אחת הפסיקות החשובות ב-2018. עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון, עדי שהם ועומר קידר ממחלקת הליטיגציה במשרדנו ייצגו את  חברת RGE, שזכתה להפעיל את ערוץ הכנסת.
13 בדצמבר, 2018
משרדנו ייצג את קבוצת עזריאלי בתביעה ייצוגית
מחלקת הליטיגציה, באמצעות עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון ועומר קידר, ייצגו את קבוצת עזריאלי בתביעה ייצוגית על אי הצגת מחיר ליחידת מידה לגבי חלק מהמוצרים באתר האיקומרס של הקבוצה. התביעה הסתיימה בפשרה.
28 בנובמבר, 2018
משרדנו ייצג חברה סינית המבקשת לבטל הצעה זוכה במכרז
משרדנו מייצג את חברת התשתיות הסינית PMEC בבקשה לפסילת ההצעה הזוכה במכרז כביש 16. את החברה מייצגים עורכי הדין זוהר לנדה, אייל נחשון ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.
1 בנובמבר, 2018
תיווך עסקאות
בכתבה בגלובס על מתווכי עסקאות בישראל, הוזכר כי משרדנו מייצג את רוני מאנה בתביעה נגד קבוצת ארנה על תשלום דמי תיווך.
7 באוקטובר, 2018
ברנע מייצגים את חברת TI Group Automotive Systems SRO הצ'כית
משרדנו מייצג את חברת TI Group Automotive Systems SRO הצ'כית בתביעה על סך 4.5 מיליון יורו כנגד חברת רבל איי. סי. אס. בע"מ בגלל כשל בשסתומים שחייב לבצע ריקול ותיקון של 250 אלף מכוניות מרצדס.
19 ביולי, 2018
בג"ץ הכריע סופית: ערוץ הכנסת יעבור לקבוצת RGE מפעילת חדשות 10
בית המשפט העליון פרסם הבוקר את פסק הדין שדחה את עתירות חדשות 2 וערוץ 20 כנגד זכיית RGE במכרז להפעלת ערוץ הכנסת. בכך נסללה הדרך להפעלת ערוץ הכנסת על ידי RGE כבר מיום 1 באוגוסט 2018.  RGE יוצגה בהליך על ידי עורכי הדין זוהר לנדה, עדי שוהם, אייל נחשון ועומר קידר ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.
3 ביוני, 2018
קבוצת RGE היא הזוכה במכרז להפעלת ערוץ הכנסת
מועצת הכבלים והלוויין החליטה כי ההצעה של קבוצת RGE היא הזוכה במכרז להפעלת ערוץ הכנסת ב-10 השנים הקרובות.  RGE יוצגה בהליך על ידי עורכי הדין זוהר לנדה, עדי שוהם, אייל נחשון ועומר קידר ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.
22 במאי, 2018
החלטה תקדימית של בית משפט עצרה עסקה בין שתי חברות אמריקאיות
בית המשפט החליט לעצור עסקת השקעה נוספת בחברת ארקטורוס, וזאת עד לבירור תביעתו של ג'ו פיין, מייסד החברה, הנוגעת לביטול פיטוריו כמנכ"ל. החלטה זו התקבלה למרות שמדובר בחברה המתנהלת בארה"ב עם הנהלה אמריקאית. את ג'ו פיין מייצגים עוה"ד מיקי ברנע, זוהר לנדה, נועה הבדלה, עומר קידר ורון שוחוטביץ.
28 בפברואר, 2018
משרדנו מייצג תובע בתביעה כנגד בריטיש ישראל
עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון ועומר קידר, ממחלקת הליטיגציה במשרדנו, מייצגים את איש העסקים, רו"ח אייל שמיר, בתביעה כנגד בריטיש ישראל שבבעלות מליסרון בטענה כי לא שולמה לו עמלת תיווך עבור עסקת המיזוג בין בריטיש למליסרון. התביעה בסך של כ- 50 מיליון ש"ח הוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב.
27 בדצמבר, 2017
המותג הצרפתי הקולינרי פושון מגיע לבית המשפט
רוני ליש, בעל מניות המיעוט בחברה הזכיינית של המותג הצרפתי פושון, תובע את שותפו בזכיינית בטענה כי הוא פעל להפחתת ערך החברה כדי להשתלט עליה בסכום נמוך ולנשל אותו מהחברה. רוני ליש מיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה וגילי כהן-ארזי ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.
26 בדצמבר, 2017
מלחמת החורמה בחוק האוסר פעילות של חברות אופציות בינאריות הגיעה לבג"ץ
בעקבות הצעת החוק שיזמה הרשות לניירות ערך ואושרה בכנסת האוסרת על מסחר באופציות בינאריות בזירת סוחר, הגישה חברת יוקום ובעל השליטה בה יוסף הרצוג, באמצעות עוה"ד זוהר לנדה, אייל נחשון ומורן ביקל ממשרדנו, בג"ץ נגד החוק.
26 בדצמבר, 2017
בג"ץ מקפיא את תהליך הבדיקה מחדש של הצעת RGE במכרז ערוץ הכנסת
בג"ץ קבע בצו זמני כי על מועצת הכבלים והלוויין לנמק מדוע לא הכריזה על חברת RGE כזוכה במכרז להפעלת ערוץ הכנסת, וזאת לאחר פסילת הצעתו של ערוץ 20. חברת RGE מיוצגת על ידי עוה"ד זוהר לנדה, רונן ריינגולד, עדי שהם ואיתי חתם ממשרדנו.
6 בדצמבר, 2017
משרד האוצר החליט להפסיק את מרוצי הסוסים. עו"ד זוהר לנדה ייצג את חברת המרוצים הבריטית GBI
משרד האוצר החליט להפסיק את מרוצי הסוסים בישראל החל מ-1 בינואר 2018. עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, ייצג את חברת המרוצים הבריטית GBI, העוסקת בהפעלת ההימורים על מרוצי סוסים מטעם הטוטו, במשא ומתן מול משרד האוצר.
29 באוקטובר, 2017
נדחתה בקשה לתביעה ייצוגית נגד אספרסו קלאב בגין הטעיית צרכנים
בית המשפט המחוזי מרכז דחה את הבקשה לתביעה ייצוגית שהוגשה בשנת 2015 כנגד אספרסו קלאב בגין הטעיית צרכנים בנוגע לחבילה הנרכשת של קפסולות קפה. בנוסף, בית המשפט חייב את התובע בהוצאות. את חברת אספרסו קלאב ייצגו עוה"ד זוהר לנדה ואיתי חתם ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.
15 באוקטובר, 2017
ביהמ"ש המחוזי דחה את קיום הצבעת קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה
בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל את בקשתם של כ-50 מחברי קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה, המיוצגים על ידי עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, למניעת הצבעה באסיפה שתוכננה להתקיים היום. בבקשה שהוצגה נטען כי בהליך כינוס האסיפה נפלו פגמים מהותיים הכוללים החסרת מידע מחברי הקבוצה.
25 בספטמבר, 2017
קבוצת הרכישה שרונה יונייטד בתל-אביב בדרך להתפרק
קבוצת הרכישה שרונה יונייטד, שזכו לפני שנה וחצי במכרז להקמת מספר מגדלים בסמוך למתחם שרונה בתל-אביב בדרך להתפרק. בימים האחרונים פנו עשרות חברים בקבוצה לעו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, לבדוק מה האפשרויות העומדות מולם.  
19 ביולי, 2017
בג"צ עצר את העברת ערוץ הכנסת לערוץ 20
RGE המיוצגת על ידי עוה"ד זוהר לנדה, רונן ריינגולד ועדי שוהם ממשרד ברנע עתר לבג"צ בענין תוצאות המכרז הנוגע להפעלת ערוץ הכנסת החדש ובבקשה לצו ביניים שימנע את ההתקשרות עם ערוץ 20, הזוכה במכרז, לפני בירור העתירות. בדיון שהתקיים היום בבג"צ, הוצא צו ביניים שהקפיא את תוצאות המכרז.
5 ביולי, 2017
לבקשת רוני מאנה המיוצג על ידי ברנע הוטל עיקול על כספי ארנה ממכירת הקניון בהרצליה
רוני מאנה, המיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה וגל ליפשיץ ממשרד ברנע, תובע מחברת ארנה גרופ תשלום על דמי תיווך בגין עסקת המכירה של קניון ארנה בהרצליה. בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל היום את בקשתו של מאנה למתן צווי עיקול זמניים על כספים שהחברה קיבלה בגין מכירת הקניון.
2 ביולי, 2017
זוהר לנדה יצג את חברת מרוצי הסוסים הבריטית בשימוע בפני משרד האוצר
עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, ייצג את חברת המרוצים הבריטית GBI, בשימוע שנערך בפני משרד האוצר בעקבות החוק לביטול ההימורים על מרוצי סוסים בישראל.
8 ביוני, 2017
ניצחון לזאב רום: גד זאבי ישלם עוד 1.5 מיליון דולר כדמי תיווך בעסקת בזק
בית המשפט המחוזי בחיפה קבע כי איש העסקים גד זאבי יצטרך לשלם לאיש העסקים זאב רום 1.5 מיליון דולר כדמי תיווך בעסקה שבה רכש זאבי 20% ממניות חברת בזק בשנת 2000. עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע, ייצגו את זאב רום.
25 במאי, 2017
אספרסו קלאב מבקשת הגדלת הוצאות המשפט לסכום של חצי מיליון שקל
לאחר דחיית תביעת נספרסו ונסטלה נגד אספרסו קלאב בעניין הקמפיין שבו הוצג כפיל של הפרזנטור ג'ורג' קלוני, חברת אספרסו קלאב, המיוצגת על ידי משרדנו, הגישה הבוקר ערעור. הערעור הינו ביחס לסכום ההוצאות שקבע בית המשפט המחוזי, בטענה כי סכום ההוצאות אינו סביר ביחס להוצאות בפועל.
3 באפריל, 2017
בית המשפט העליון אישר ביטול פסק בוררות
משרד עוה"ד ברנע, באמצעות עורכי הדין זוהר לנדה, ז'ק גרשוני ויתיר מדר, הצליח בצעד חריג ומיוחד להביא לביטולו של פסק בוררות בבית המשפט המחוזי בתל-אביב, והוביל לאישורו של בית המשפט העליון את דבר ביטול פסק הבוררות.    הצדדים מינו לעצמם בורר שידון במחלוקת ספציפית ביניהם. לאחר שהבורר נתן פסק בוררות מטעמו אשר קוים במלואו על ידי שני הצדדים, חבר הבורר לאחד הצדדים, תוך ניסיון להתעלם מאותו פסק בוררות שקוים. זאת במטרה להוציא באופן חד-צדדי, פסק בוררות חדש. למעשה, פסק הבוררות החדש, הפך על קודקודו את פסק הבוררות המקורי, שכאמור, כבר קוים במלואו על-ידי הצדדים.   אותו צד, שאליו חבר הבורר, בהסתמכו על פסק הבוררות החדש, הגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה כפולה - האחת, לאישורו של פסק הבוררות החדש והשנייה, להטלת עיקולים זמניים - במעמד צד אחד - על רכושו של הצד השני (הלא הוא הלקוח של משרדנו).   משרד ברנע הצליח להביא לביטולו של פסק הבוררות החדש (במסגרת פסק הדין של כב' השופטת י' שבח, בית המשפט המחוזי מיום ,28.12.2016). זאת, תוך הבהרה, כי מדובר בפסק בוררות אשר ניתן בחוסר סמכות, הן בשל חריגה מגבולות ההסמכה שהגדירו הצדדים והן בשל היותו עומד בסתירה לפסיקה קודמת של הבורר.   הצד שכנגד, לא קבל את הכרעת בית המשפט המחוזי ובחר להגיש לבית המשפט העליון בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל אביב, וכן בקשה למתן סעד זמני בערעור.   משרד ברנע הגיש תגובה נחרצת ביחס לבקשה זו למתן הסעד הזמני, במסגרתה הובהר כי הצורך בהטלת העיקולים הזמניים מעולם לא נבחן לגופו של עניין בבית המשפט המחוזי ואף פורט בהרחבה מדוע בקשת רשות הערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי, נעדרת כל בסיס הן בדין והן בעובדה.   בית המשפט העליון דחה את בקשת רשות הערעור ואף חייב את הצד שכנגד בהוצאות המשפט (במסגרת החלטה של כב' השופט י' דנציגר מיום 26.3.2017).   "ידוע, כי ביטול פסק בוררות הוא עניין שננקט רק במקרים נדירים ביותר ושאינו קורה על דרך השגרה", אומר עו"ד זוהר לנדה ראש מחלקת הליטיגציה במשרד ברנע. "דחייה זו של בית המשפט העליון, משמעותה בפועל הינה אישור פסק דינו של בית המשפט המחוזי בדבר ביטולו של פסק הבוררות החדש, ובהתאם לכך, ביטול הסעד הארעי שהוטל על נכסי הלקוח של משרדנו".
27 במרץ, 2017
נספרסו הפסידה לאספרסו קלאב
בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה תביעה שהגישו ענקית המזון נסטלה, ונגד חברת הבת שלה - נספרסו, נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית, בטענה להפרת זכויות יוצרים, הפרת סימן מסחר, תחרות בלתי הוגנת וגרימת נזק למוניטין של נספרסו.
26 במרץ, 2017
הקנס לקוקה-קולה: "נראה שהלפרין רוצה לעלות את רף הענישה"
עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת ליטיגציה, במשרד ברנע התראיין לגלובס בעקבות החלטת המונה על ההגבלים העסקיים להטיל על החברה המרכזית למשקאות (קוקה קולה ישראל) עיצום כספי חסר תקדים. לדבריו, אין די בעיצום הכספי שנקבע וכי על הרשות לעשות שימוש במכלול הכלים העומדים לרשותה, לרבות הכלים האזרחיים.
5 במרץ, 2017
הקרב על ג'ורג' קלוני: אספרסו קלאב ניצחה את נספרסו
בית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה את התביעה שהגישו חברת Nespresso, ותאגיד המזון העולמי Nestle נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית. בבסיס התביעה עמדה טענה, כי הפרסומת של אספרסו קלאב, בה נעשה שימוש בכפיל של ג'ורג' קלוני, פוגעת בקנין הרוחני של נספרסו ומתחרה באופן לא הוגן. בית המשפט דחה את טענותיה של חברת נספרסו ואף חייב אותה בהוצאות משפט בסך של 110,070 ש"ח. אספרסו קלאב יוצגה על ידי עוה"ד זוהר לנדה, איתי חתם וגילי כהן-ארזי ממשרד ברנע.
2 במרץ, 2017
התערבות שיפוטית בשיקול הדעת העסקי של תאגיד
עו"ד זוהר לנדה ועו"ד גילי כהן ארזי ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע במאמר למדריך הדירוג המשפטי היוקרתי Chambers and Partners,  על המגמות האחרונות בפסיקה הישראלית המצביעים על שינוי אפשרי בגישת בתי המשפט בהתערבות שיפוטית בשיקול הדעת העסקי של תאגיד.
7 בפברואר, 2017
מנכ"ל חברת הביומד כיטוב פארמה נחקר ברשות ני"ע בחשד לביצוע עבירות מרמה ודיווח
עוה"ד זוהר לנדה ומורן ביקל, ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע ייצגו את מנכ"ל חברת הביומד, כיטוב פארמה, בדיון לשחרור בתנאים מגבילים שהתקיים בבית משפט השלום בתל אביב.
1 בפברואר, 2017
ברנע מייצגים את מתווך הנדל"ן רוני מאנה וחברת התיווך שבשליטתו, רו.מ. אינטרנשיונל גרופ
עוה"ד זוהר לנדה וגל ליפשיץ ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע מייצגים את מתווך הנדל"ן רוני מאנה וחברת התיווך שבשליטתו, רו.מ. אינטרנשיונל גרופ בתביעה שהגישו לבית המשפט המחוזי בתל אביב בגין אי תשלום עמלת תיווך על סך 5.88 מיליון ש"ח כנגד ארנה גרופ  שבשליטת מרכוס וובר, ונגד מנכ"לית החברה מיכל פוקס.
4 בינואר, 2017
ברנע ייצגו את חברת המרוצים הבריטית GBI בישיבת ועדת הרפורמות בכנסת
משרד ברנע מייצג את חברת המרוצים הבריטית GBI, העוסקת בהפעלת ההימורים על מרוצי סוסים מטעם הטוטו. עו"ד זוהר לנדה השתתף בישיבת ועדת הרפורמות שדנה בהחלטה להפסיק את ההיתר לטוטו להנהיג מרוצי סוסים כפי שמוצע בחוק ההסדרים.
9 בנובמבר, 2016
משרד ברנע מייצג את חברת הפורקס iTrader
משרד ברנע מייצג את חברת הפורקס iTrader הנתונה תחת חקירה של הרשות לניירות ערך. עורכי הדין זוהר לנדה ומורן ביקל, ממחלקת הליטיגציה, המייצגים את החברה התראיינו לדה מרקר וציינו כי הם מקווים שחקירת רשות ניירות ערך המתמקדת בפעילות החברה בתקופה שבה רשאית היתה החברה לפעול כזירת סוחר בארץ, תסתיים במהרה ותאפשר לחברה ולעובדיה לשוב לפעילות בהקדם.
14 באוקטובר, 2016
לאחר 9 שנות התדיינות, נדחתה תביעתו של דוד גלר כנגד יצחק עומר, אשר יוצג על ידי עורכי הדין ממשרד ברנע
כזכור, גלר הגיש תביעה בטענה של תרמית בסך של קרוב ל- 70 מיליון ₪. תביעתו העיקרית נדחתה, אולם בית המשפט המחוזי חייב את עומר להשיב לגלר מיליוני ₪ בטענה כאילו המדובר בהלוואה. גלר ועומר הגישו ערעורים לבית המשפט העליון, אולם ערעורו של גלר נדחה במלואו ואילו בית המשפט העליון, קיבל את ערעורו של עומר והתיק הוחזר לדיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב. השבוע, בית המשפט המחוזי דחה את התובענה במלואה, קיבל את טענות עומר, כי הכספים הועברו אליו במסגרת עסקת מכר מניות, ופסק, כי בנסיבות העניין, עומר אינו חב בהשבה של הכספים ולא בהעברה של המניות.
25 בספטמבר, 2016
ברנע מייצגים את רפי בר-לב
ברנע ייצגה את רפי בר-לב, איש מכירות לשעבר בבית ההשקעות יוטרייד של אביב טלמור שפעילותו הוקפאה על ידי רשות ניירות ערך, בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בת"א.  
22 בספטמבר, 2016
ברנע מייצגים את חברת המרוצים הבריטית GBI
משרד ברנע, מייצג את חברת המרוצים הבריטית GBI, העוסקת בהפעלת ההימורים על מרוצי סוסים מטעם הטוטו. החברה, באמצעות עו"ד לנדה, פנתה החברה לשר האוצר משה כחלון, בבקשה לבחון מחדש את החלטתה להפסקת ההימורים על מרוצי סוסים, שהתקבלה במסגרת הועדה לבחינת ייעול שוק ההימורים בראשות מנכ"ל שר האוצר, שי באב"ד. לטענת החברה, לא רק שהוועדה לא זימנה אותה לשימוע, אלא שהמלצותיה לא התבססו על המתרחש בשוק.  
28 ביולי, 2016
ברנע מייצגים את מוריס חליווה
עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ויעקב גרשוני מייצגים את מוריס חליווה, מבעלי מניות בחברת מנור א.ד. בנין והשקעה בע"מ, בתביעה שהגיש נגד ג'קי בן זקן ואברהם נניקשווילי על סך 18 מיליון שקל.
29 במאי, 2016
ברנע מייצגים את קבוצת חנן מור
משרד ברנע מייצג את החברה הציבורית וחברות נוספות מקבוצת חנן מור - העוסקת בתחום יזמות הנדל"ן - בתביעה שהוגשה נגדן על-ידי הקבלן המבצע ביחס למספר פרויקטים נדל"ניים. במסגרת התביעה הועלו טענות לנזקים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים וכן נתבקש צו למניעת חילוט ערבויות בנקאיות. לאחר דיון שהתקיים בבית המשפט נדחתה בקשת הצד שכנגד למתן צו למניעת חילוט ערבויות בנקאיות שנמסרו לקבוצת חנן מור. בית המשפט קיבל במלואן את הטענות שהועלו על-ידי משרדנו ומתח ביקורת קשה על התנהלות הצד שכנגד, תוך שהוא מציין כי גירסת הצד שכנגד "מעוררת סימני שאלה של ממש". לטובת קבוצת חנן מור נפסקו הוצאות ושכ"ט עו"ד בסך של 12,000 ₪. את קבוצת חנן מור מייצגים עו״ד זוהר לנדה, עו״ד איתי ויגודה ועו"ד שחר פרנס ממחלקת הליטיגציה של המשרד.
25 באפריל, 2016
ברנע ייצג את מזרח ומערב מזון בע"מ
משרד ברנע ג’פה לנדהייצג את אחת מיבואניות המזון הגדולות מהמזרח הרחוק - חברת מזרח ומערב מזון בע"מ, בסכסוך הנוגע לשימוש בשם המסחרי "מזרח ומערב" ולסימני מסחר.  בדיון שהתקיים בבית המשפט העליון בעקבות הערעור שהוגש על-ידי משרדנו, בוטל פסק הדין שניתן כנגד החברה על-ידי בית המשפט המחוזי (הליך בו משרדנו לא ייצג), אשר אסר על החברה לעשות שימוש בשם המסחרי "מזרח ומערב" בשווקים מסויימים. כמו כן בוטלה ההחלטה על ביזיון בית המשפט שניתנה כנגד החברה. את מזרח ומערב ייצגו עו״ד זוהר לנדה ועו״ד איתי ויגודה ממחלקת הליטיגציה של המשרד. עו״ד אילן בלומנפלד סייע בצד המסחרי. 
20 במרץ, 2016
הרגולציה של המתמחים
במאמר דעה לעיתון כלכליסט, סקר עו"ד זוהר לנדה, שותף וראש מחלקת ליטיגציה במשרדנו, את השינויים האחרונים בתחום גיוס המתמחים למשרדי עורכי דין. עפ"י לנדה, על אף החסרונות הקיימים בשינויים שהוכנסו, התערבות הרגולטור והסדרת תחום הראיונות הינה הכרחית.
9 בפברואר, 2016
זוהר לנדה התראיין לעיתון "דה מרקר" בנוגע למינויה של מיכל הלפרין כממונה על הגבלים עסקיים.
בעקבות מינוייה של עו"ד מיכל הלפרין לממונה על ההגבלים העסקיים על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, ראיין מגזין "דה מרקר" בכירים במערכת המשפטית ושמע מהם על הסוגיות העיקריות והאתגרים עמם תצטרך הלפרין להתמודד עם כניסתה לתפקיד החדש. כמומחה במתן ייעוץ בנושא מונופולים והגבלים עסקיים, עו"ד זוהר לנדה שהיה בין המרואיינים, הגיב: "אחד מהאתגרים המשמעותיים שניצבים בפניה של עו"ד הלפרין הוא שמירה על האיזון העדין שבין המשך העידוד של אותן חברות זרות שמחפשות להיכנס ולהשקיע במשק הישראלי וליהנות מהאיכות הטכנולוגית והחדשנות הישראלית שבאה לידי ביטוי גם בשוק המזון, לבין הצרכן הישראלי שיוקר המחיה מעסיק אותו ברמה היום-יומית". 
22 בינואר, 2016
ברנע מייצגים את אספרסו קלאב
עו"ד זוהר לנדה, עו"ד איתי חתם ועו"ד גילי כהן ארזי, מייצגים את חברת אספרסו קלאב בתביעה שהוגשה נגדה על ידי נספרסו. התביעה הוגשה כנגד יצרנית הקפה בשל כפיל של ג'ורג' קלוני שהופיע בפרסומת טלויזיונית של החברה.
21 בינואר, 2016
בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את תביעתה של מליבו נגד משפחת הר-גיל
עו"ד זוהר לנדה ועו"ד גל ליפשיץ ממשרד ברנע ייצגו את משפחת הר גיל בתביעה בהיקף של 13 מיליון ש״ח, שהוגשה נגדם על ידי חברת הנדל"ן מליבו. בתביעה דרשה מליבו תשלומים הנוגעים לתוכנית מתאר לחטיבת קרקע בהיקף של אלפי דונמים בחדרה. בית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה את התביעה במלואה תוך חיוב בהוצאות לטובת משפחת הר-גיל.
6 בינואר, 2016
ליטיגציה וסכסוכים בישראל - לקסולוג'י
כמומחה בתחום הליטיגציה בישראל, זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרד ברנע, נבחר לכתוב את הפרק הישראלי הסוקר את תחום הליטיגציה בישראל באתר היוקרתי לקסולוג'י. .לקסולוג'י הינו פלטפורמת מחקר המספקת מידע משפטי ועדכונים ליועצים משפטיים בכל העולם  
8 בנובמבר, 2015
משרד ברנע מייצג את חיים לוי, מחבר "נדל"ן בג'ינס"
חיים לוי, שנודע בעיקר כמחבר הספר "נדל"ן בג'ינס", הגיש לאחרונה באמצעות משרד ברנע, תביעה בסך מיליון דולר לבית המשפט המחוזי בתל-אביב, כנגד שני שותפיו העסקיים בחברה שהקימו במשותף ושמשווקת לישראליים עסקאות נדל"ן בארה"ב. בתביעה שהגיש לוי, באמצעות עורכי הדין זוהר לנדה וגל ליפשיץ ממשרד ברנע, נטען כי שותפיו של לוי בחברת בטרפליי, עמית הלר ועמי אברהמי, דחקו אותו ופועלים מאחורי גבו לשווק לישראלים עסקאות נדל"ן בארה"ב, מבלי לשתפו ברווחים.
5 בנובמבר, 2015
התביעה נגד אורי יוגב: "הציג תחזית כוזבת ומצג שווא"
אחרי קרוב לשלוש שנות משפט מגיע שלב הסיכומים בתביעת המשקיע הקנדי אדווין טיש נגד מנהל רשות החברות, אורי יוגב. את אדווין טיש מייצגים עורך דין זוהר לנדה ועורך דין איתי ויגודה.
29 בספטמבר, 2015
בית המשפט העליון בפסק דין תקדימי: ״ניתן לפרק חברה זרה בישראל״
שופטי בית המשפט העליון פסקו כי ניתן לפרק חברה זרה בישראל. השופטים קבעו למעשה שאם החוב אותו גייסה החברה מהווה אמצעי למימון פעילותה העסקית של החברה, הוא עשוי לשמש בסיס  ליצירת נכסים בישראל ולשפר את השתכרות החברה לכן ניתן לראות בו מעין "נכס קריירה". עו"ד זוהר לנדה ממשרד ברנע מסר בתגובה: "בית המשפט העליון הרחיב את הגבולות הקיימים של תחולת דיני הפירוק הישראלים על חברות זרות. הכללתם של חובות תחת הגדרת הביטוי נכסים אינה טריוויאלית בכלל ועל כן, פסק הדין צריך שיעמוד לנגד עיניה של כל חברה זרה ששוקלת גיוס כספים בישראל".  
7 בספטמבר, 2015
ברנע מייצגים את טונסטייט הבריטית
טונסטייט הבריטית תובעת 500 מיליון שקל מנכסים ובניין ושותפתה. טונסטייט מיוצגת באנגליה בידי משרד עורכי הדין Rosling King, והיא נעזרת בשירותיו של עו"ד זוהר לנדה.
20 באוגוסט, 2015
קיבוץ שפיים מבקש להכריז על הגזבר שמעל בכספיו פושט רגל
הקיבוץ ביקש מבית המשפט המחוזי בתל אביב להכריז על יהודה דורון כפושט רגל אם לא ישלם בתוך שבוע 14.6 מיליון שקל, מרבית סכום הכסף שהורשע בגניבתו. הקיבוץ מיוצג על ידי עו"ד זוהר לנדה ועו"ד נועה הבדלה
23 ביוני, 2015
נחשף התצהיר של דרור פיקרד בסכסוך בעלי המניות בוויטווטר
דרור פיקרד חשף בתצהיר שהוגש מטעם אדווין (בני) טיש, במסגרת סכסוך בעלי המניות בוויטווטר, כי "חנה גרטלר אמרה לי שאורי יוגב רימה אותה". עוד נחשף בתצהיר כי "חנה גרטלר הסבירה לי שאורי יוגב רימה אותה וגרם לה להשקיע כספים נוספים בחברת ווייטווטר, תוך שהוא גרם לה לחשוב כאילו משקיעים משמעותיים עומדים להיכנס לחברה. גרטלר גם ציינה בפניי כי היא מבינה לחלוטין את טענותיו של אדווין (בני) טיש, וכי גם היא מרגישה ש'רימו אותה', וכי יש לה בטן מלאה ביחס להתנהלותו של יוגב"
27 במאי, 2015
משרד ברנע מייצג את TDT Specialist SRL
אלי רייפמן, מנכ"ל אמבלייז בעבר, ומנהליו בחברת MCE סיסטמז נתבעים בידי חברת TDT הרומנית ב־63 מיליון שקל. את התביעה הגישו עורכי הדין זוהר לנדה וגל ליפשיץ ממשרד ברנע.
7 במרץ, 2015
משרד ברנע מייצג את שרגאי ובניו בע"מ
לאחר מספר שנות התדיינות, עורכי הדין זוהר לנדה וגל ליפשיץ הביאו לדחייתה של תביעה בהיקף של 10 מיליון ₪ שהוגשה כנגד לקוחות המשרד על ידי חברה קבלנית. המחלוקת סבבה סביב פרויקט מגורים באיזור ירושלים וכללה מספר חברות נדל"ן מובילות במשק הישראלי.
4 בפברואר, 2015
סוכנות נסיעות ישראלית נגד רויאל ג'ורדניאן: "משתלטת בכוח על מיזם הטיסות לסעודיה"
סכסוך עסקי בין סוכנות הנסיעות מילאד תעופה מישראל לחברת רויאל ג'ורדניאן עלול לפגוע בפרויקט חדש לטיסות עבור מוסלמים בין ישראל לערב הסעודית שנוסה בהצלחה ב-2014. עו"ד זוהר לנדה, אשר מייצג את חברת מילאד תעופה טוען כי חברת התעופה הירדנית ניהלה לכאורה משא ומתן עם חברת מילאד תעופה "בחוסר תום לב וללא כוונה אמיתית להתקשר בהסכם מחייב". מילאד תעופה מאיימת בתביעה משפטית של כ-20 מיליון שקל 
13 בינואר, 2015
בית המשפט השלום פסק שבוע שעבר כי על ווייטווטר לשלם סכום של כ-127 אלף שקל לחברת "מיקה בנרוי"
בית המשפט השלום פסק שבוע שעבר כי על ווייטווטר לשלם סכום של כ-127 אלף שקל לחברת "מיקה בנרוי".זאת בגין שירותים שהעניקה לווייטווטר ושהתמורה בגינם לא שולמה. בית משפט השלום בתל-אביב קיבל במלואה את תביעתה של חברת "מיקה בנרוי" בבעלותו של אביעד כספי. כספי, לשעבר סמנכ"ל הפיתוח העסקי של ווייטווטר, וחתנו של איש העסקים, אדווין (בני) טיש, הגיש תביעה נגד חברת ווייטווטר, שאורי יוגב הוא מייסדה והיה יו"ר הדירקטוריון שלה. את התביעה הגישו עורכי הדין זוהר לנדה, שי שרביט ואיתי ויגודה ממשרד ברנע.
31 בדצמבר, 2014
עורך דין הטוב לשנת 2014 - זוהר לנדה
עו"ד זוהר לנדה, שותף בכיר וראש מחלקתה הליטיגציה בברנע ג’פה לנדה', נבחר על ידי המדריך היוקרתי "CorporateLiveWire"  לעורך דין הטוב של שנת 2014 בתחום הליטיגציה ופתרון סכסוכים בישראל.
13 בנובמבר, 2014
סמכויות הממונה על ההגבלים העסקיים- מאמר דעה
אף שלרשות ההגבלים יש כלים לקידום התחרות בשוק המזון, היא מעדיפה לשלוח את הצרכן להילחם לבד במונופולים הגדולים. מאמר דעה, זוהר לנדה, כלכליסט. 
30 באוקטובר, 2014
זוהר לנדה מגיב לדבריו של "דיויד גילה כי "חרם צרכנים מאורגן זו תופעה מבורכת
הממונה על ההגבלים העסקיים, דיוויד גילה, קרא בישיבת ועדת הכספים של הכנסת שדנה ביוקר המחייה בישראל לחרם צרכנים כולל ורציף. "חרם צרכנים הוא תופעה מבורכת", אמר גילה. עוד הוסיף כי: "אם משהו נראה לכם יקר מדי – אל תקנו. כל צרכן צריך לעשות את החרם הפרטי שלו. הוא צריך לתת צ'אנס למוצרים מתחרים גם אם הם לא המותג המוביל. בצורה כזאת אפשר יהיה לרסן את החברות". בתגובה לדבריו, רואיין זוהר לנדה, שותף בכיר במשרד ברנע וראש מחלקת הליטיגציה במשרד למעריב וטען ש"גילה מטיל שלא בצדק, את האחריות על הצרכן".
5 באוקטובר, 2014
סיכום השנה המשפטית - מעריב
איך נראתה שנת המשפט החולפת וכיצד תראה השנה הבאה. פאנל  משפטנים מומחים סיכם את השנה החולפת ומנסה להעריך כיצד תראה השנה הבאה. בין המומחים עו"ד מיקי ברנע (שוק ההון) ועו"ד זוהר לנדה (הגבלים עסקיים).
3 באוגוסט, 2014
מחלקת הליטיגציה ייצגה בערעור תקדימי ועקרוני שעוסק בדיני ניירות ערך ודיני נזיקין
צוות הליטיגציה של המשרד ייצג בערעור תקדימי ועקרוני שנדון בבית המשפט העליון בסוגיות יסוד בדיני ניירות ערך ודיני נזיקין. בית המשפט העליון ביטל את קביעותיו של בית המשפט המחוזי, ואימץ את עמדת משרדנו לפיה עוולת הרשלנות לא תשתרע על מערכת יחסים פנימית בין בעלי מניות שנמצאו אשמים יחדיו בהפרת דיני ניירות ערך
29 במאי, 2014
ראיון בערוץ 10
זוהר לנדה, שותף בכיר וראש מחלקת הליטיגציה במשרד, התראיין לחדשות ערוץ 10 לכתבה שעסקה בהחדרת מוצרים חדשים בתחום המזון לישראל
30 באפריל, 2014
המו"ל ישראל מזרחי תובע את שותפו לשעבר
המו"ל ישראל מזרחי, תובע באמצעות משרד ברנע את שותפו לשעבר ליאור שרף בסכום של כ-11 מיליון שקל. בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, טוען מזרחי כי ליאור שרף ביצע מעשי טיוח והסתרה בכל הנוגע להכנסותיה והוצאותיה של חברת אגם.המו"ל ישראל מזרחי, תובע באמצעות משרד ברנע את שותפו לשעבר ליאור שרף בסכום של כ-11 מיליון שקל. בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, טוען מזרחי כי ליאור שרף ביצע מעשי טיוח והסתרה בכל הנוגע להכנסותיה והוצאותיה של חברת אגם.
9 באפריל, 2014
נדחתה תביעת הענק של דיוויד גלר נגד קבוצת LR וחברת אין ספיי אייר
בית המשפט המחוזי דחה את תביעת הענק שהוגשה על ידי דיוויד גלר, איש עסקים קנדי, נגד קבוצת LR וחברת הסטארט אפ אין ספיי אייר  בטענה כי הנתבעות הסתירו ממנו במכוון ובמרמה מידע מהותי הנוגע להיעדר טכנולוגיה בחברה בה השקיע.חברת הסטארטאפ יוצגה על ידי עורכי הדין זוהר לנדה, נועה הבדלה וגל ליפשיץ ממשרד ברנע. 
9 במרץ, 2014
מחלקת הליטיגציה מייצגת משקיעים בסכסוך בפרוייקט נדל"ן בתאילנד
עורכי הדין זוהר לנדה ומורן ביקל, הגישו תביעה כספית בשם מספר משקיעים בפרוייקט נדל"ן בתאילנד, לבית המשפט המחוזי בתל אביב,  בסכום של כ- 4.8 מיליון ש"ח בנוגע למעשי ההונאה לכאורה של נאמנם של התובעים. 
7 במרץ, 2014
המגמות השונות בתחום הגישור בתחומי שיפוט שונים
זוהר לנדה, ראש מחלקת ליטיגציה במשרד, צוטט במאמר של משרד עורכי הדין הבריטי Kingsley Napley. המאמר סקר את הנעשה בתחום הגישור במדינות שונות ברחבי העולם. זוהר לנדה הוא העורך הדין המסחרי הנבחר אשר מצוין בתחום זה בישראל.
13 בפברואר, 2014
"אם אני אעיד מול שטראוס-עלית אני אשרוף את עצמי בתחום"
לני סקסטין, יו"ר כרמית תעשיות ממתקים ממתקים בע"מ ובעל השליטה, אשר מיוצג על ידי משרד ברנע, תיאר אמש בבית המשפט את הקשיים בהבאת עדים שיעידו נגד עלית-שטראוס. בפרשת קדבורי.
9 בפברואר, 2014
נכשל הגישור בסכסוך המיליונים בין אורי יוגב לבני טיש
איש העסקים הקנדי בני טיש המיוצג על ידי משרד ברנע, תובע מאורי יוגב, כיום מנהל רשות החברות הממשלתיות, 15 מיליון שקל בטענה כי הונה אותו וגרם לו להשקיע מיליונים בחברה, שנמצאת בהליכי פירוק וחייבת לנושיה 19 מיליון שקל
15 בינואר, 2014
חומרי החקירה ברשות ההגבלים העסקיים בפרשת שטראוס–קדבורי נחשפים
הקלטות שנחשפות כעת בפרשת חסימת שוקולד קדבורי חושפות שעובדים בדרג השטח בעלית איימו לכאורה על סיטונאים. התביעה הוגשה ע"י עורכי הדין זוהר לנדה, שי שרביט ומורן ביקל
9 בינואר, 2014
התפתחויות בפרשת שטראוס–קדבורי
מאבק של שנים על חשיפת חומר החקירה הגיע לסיומו.לפני כארבע שנים חברת כרמית הגישה תביעה נגד עלית בסכום של 22 מיליון שקל באמצעות עורכי הדין ממשרד ברנע, על הנזקים שנגרמו לה לכאורה מהפרשה.התביעה לא התבררה במשך תקופה ארוכה בשל הקרב על חשיפת המסמכים. בלא המסמכים הללו נראה היה שלכרמית יהיה די קשה להוכיח את שלל טענותיה נגד עלית. כעת הגיעו המסמכים לכרמית והוגשו לבית המשפט, מה שהוביל את כרמית לבקש להגדיל את סכום התביעה ל־36 מיליון שקל, ולטעון כי הפרשה שנגלית לעיניה כיום מתבררת כחמורה בהרבה ממה שהיא עצמה שיערה.
5 בינואר, 2014
מאמר דעה - חוק הריכוזיות
בחינת שיקולי הריכוזיות הכלל משקית מעוררת סימני שאלה ולא פחות סימני יישום. התוצאה הבלתי נמנעת היא שבמקום שהחוק יעודד תחרות הוא ייצור ריכוזיות נוספ
19 בדצמבר, 2013
משרד ברנע מייצג את בעל השליטה בוויטה
בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע כי אין להמציא למר איאן דיוויס, בעל השליטה לשעבר של חברת ויטה פרי הגליל, המתגורר בלונדון, כתב תביעה מחוץ לגבולות ישראל. איאן דיוויס יוצג על ידי עו"ד זוהר לנדה, עו"ד נועה הבדלה ועו"ד מורן ביקל
17 בנובמבר, 2013
מעילת הענק בקיבוץ: 8.5 שנות מאסר לגזבר
בית משפט השלום בתל אביב גזר על יהודה דורון, לשעבר גזבר הקיבוץ, 8.5 שנות מאסר ותשלום של 2 מיליון שקל. חברי הקיבוץ הגיבו כי "מדובר בנוכל שעבד על כולם" "אנו מקווים שעורך דין שלנו, זוהר לנדה ידאג למצוא כספים נוספים אותם העלימו בני המשפחה".
30 בספטמבר, 2013
גזבר שפיים לשעבר ואשתו הורשעו בגניבת 16.5 מ' ש' מהקיבוץ
עו"ד זוהר לנדה ממשרד ברנע מסר מטעם קיבוץ שפיים: "אנו מכבדים את הכרעת בית המשפט. פרשת המעילה בקיבוץ הייתה פרשה שהשפיעה על החיים הקהילתיים בקיבוץ שפיים בעשור האחרון. מאז נחשפה פרשת המעילה בכספי חברי הקיבוץ פעלנו במישור הקהילתי והאזרחי על מנת להשיב את הכספים שנלקחו שלא כדין לרשות החברים. הקיבוץ ממשיך לטפח את העשייה הקהילתית המבוססת על אמון מחדש ביחסים שבין החברים. אנחנו מקווים כי הכרעת הדין שניתנה היום תאפשר לחברי הקיבוץ לחזור ביתר שאת לשגרת העשייה והיצירה".
1 ביולי, 2013
נדחתה בקשתו של אורי יוגב לסלק על הסף תביעה אישית נגדו
בית המשפט המחוזי בת"א דחה את בקשתו של אורי יוגב, יו"ר דירקטוריון חברת ויטווטר ובעל מניות בה (29%), לסלק על הסף תביעה בגובה 15 מיליון שקל נגדו. את התביעה נגד יוגב, מקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיש בחודש ינואר בני טיש באמצעות משרד ברנע. בית המשפט, דחה את טענות יוגב וויטווטר והוחלט להמשיך לדון בתביעה. בנוסף פסקה השופטת כי "אינני מקבלת את הטענה ביחס להסכם הבוררות. יוגב וויטווטר לא עתרו כי בית המשפט יעכב את ההליכים לאור קיומו הנטען של הסכם בוררות, ולכן לא ניתן לקבל את טענתם ה'עוקפת'". 
9 במאי, 2013
תעשיית אתרי ההימורים של ישראלים נחשפת בשל הסכם סודי שדלף
מחלקת הליטיגציה של המשרד הגישה אתמול תביעה של למעלה מ-12 מיליון ש"ח נגד משה טיסונה וחברת Yalciner Enterprises. התובעים טוענים שלצד הסכם מכירת הפעילות של חברת Player 2 Player לחברת פלייטק - נכרת "באורח פלא ומקרי" - הסכם נוסף-סודי בין טיסונה וחברה בבעלותו לבין חברת פלייטק, במסגרתו הם אמורים לקבל טובות הנאה אישיות. את התביעה הגישו עורכי הדין זוהר לנדה, שי שרביט ומורן ביקל.
4 בנובמבר, 2012
בקשה דחופה להטלת עיקולים זמניים הוגשה נגד גד זאבי
בשבוע שעבר הגישו עו"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ואיתי ויגודה ממשרד ברנע בקשה דחופה להטלת עיקולים זמניים ולמתן צו איסור דיספוזיציות נגד גד זאבי. הצו נועד על מנת להבטיח כי גד זאבי ישלם את אשר נפסק נגדו בתביעה שהגיש זאב רום.
2 ביולי, 2012
ברנע מייצגים את קבוצת ICC
קבוצת איי.סי.סי שנתבעה על ידי כונס הנכסים הרשמי ב-150 מיליון שקל, העלתה בבית המשפט טענה כי הנאמנים נהגו ברשלנות חמורה בשעה שביטלו את פוליסת ביטוח אובדן הרווחים של המפעל . הקבוצה מיוצגת על ידי עורכי הדין זוהר לנדה, שי שרביט, איתי ויגודה ולוי מצ'ניק ממשרד ברנע.
1 ביולי, 2012
סכסוך בין חברת התעופה ישראייר לשותפתה העסקית
סכסוך בין חברת התעופה ישראייר לשותפתה העסקית, איזי שאטל, הביא להפסקת השותפות בחודשים האחרונים. ישראייר מאשימה בתביעה שהגישה לביהמ"ש המחוזי מרכז את איזי שאטל ובעליה מיכאל רז במעשה הונאה. עו"ד זוהר לנדה ממשרד ברנע מסר בתגובה מטעם איזי שאטל: "ישראייר הפרה את המערכת ההסכמית עם איזי שאטל, ולאחר שנוכחה לגלות כי איזי שאטל עומדת לתבוע ממנה את הנזקים שהסבה לה, רצה לבית המשפט והגישה את תביעת הבדים הזו. העובדה שישראייר ריכזה את הנהלת החשבונות בידה וכעת טוענת לפגמים בהתחשבנות היא רק דוגמה אחת מרבות למופרכות התביעה. איזי שאטל תעמוד על מלוא זכויותיה לקבל את מלוא הנזקים שישראייר והעומדים בראשה הסבו לה".
26 ביוני, 2012
ברנע מייצגים את אספרסו קלאב
מחלקת הליטיגציה של המשרד מייצגת את חברת אספרסו קלאב בתביעה שהיא הגישה כנגד שטראוס. חברת הקפה תובעת 7 מיליון שקל משטראוס בגין נסיגתה מהסכם לרכישת החברה. בעלי אספרסו קלאב טוענים באמצעות עורכי הדין זוהר לנדה ושי שרביט ממשרד ברנע, כי שטראוס התנהלה בחוסר תום לב מובהק שהחליטה לסגת מההסכם.
31 במאי, 2012
-פרק הליטיגציה ב International Comparative Legal Guides
מחלקת הליטיגציה של המשרד פרסמה פרק הסוקר את תחום הליטיגציה בישראל במדריך המוביל International Comparative Legal Guides  
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: