© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

אריאל נדלר חדשות ועדכונים / 

25 ביוני, 2019
נתג"ז תרכוש מאנרג'יאן את המקטע המזרחי בתשתית הולכת הגז, תמורת 369 מיליון שקל
המשרד ייצג חברת נתיבי גז טבעי לישראל בעסקה עם החברה היוונית ארג'יאן למסירה צינור ימי ויבשתי להולכת גז טבעי מה-FPSO כריש ותנין עד למערכת ההולכה הישראלית. בתמורה נתג"ז תשלם לאנרג'יאן סכום של 369 מיליון ₪.  
19 בפברואר, 2019
עו"ד אריאל נדלר בפייסבוק Live של גלובס
עו"ד אריאל נדלר התראיין אצל גיא ליברמן, עורך מדור הנדל"ן בעיתון גלובס, על היוזמה של מנכ"לית מינהל התכנון לבטל את הקלות הבנייה.
19 בפברואר, 2019
מינהל התכנון יביא את החוק לביטול תוספות הבנייה לאישור הממשלה הבאה
עו"ד אריאל נדלר לכלכליסט בעקבות היוזמה של מינהל התכנון להביא לאישור הממשלה את ההצעה לביטול הקלות הבנייה.
19 בדצמבר, 2018
נתג"ז תשלם 370 מיליון שקל לאנרג'יאן עבור הקמת מקטע הולכת גז מהים
משרדנו מלווה באופן שוטף את חברת נתיבי הגז. במסגרת זו ליווינו את החברה בחתימת מזכר הבנות עם חברת אנרג'יאן להקמת המקטע להולכת גז טבעי ממאגרי כריש ותנין.
25 באוקטובר, 2018
פסק דין חדש אוסר על השכרת דירה לטווחים קצרים
בפסק דין תקדימי שניתן בתביעה שהגישה נציגות בית משותף בבנין בתל אביב, אסרה המפקחת על רישום מקרקעין במשרד המשפטים על בעל דירה בבניין להמשיך להשכיר את דירתו לטווח קצר (Airbnb, Booking).
24 באוקטובר, 2018
האירוויזיון מתקרב ורבים שוקלים אם לסבלט את הדירה- אך האם זה חוקי?
האירוויזיון שיתקיים במאי, צפוי למשוך אלפי תיירים שיחפשו היכן ללון בתל אביב. עובדה זו קורצת לבעלי דירות ולשוכרים אשר מבקשים להשכיר את דירתם בזמן האירוויזיון. עו"ד אריאל נדלר, ראש מחלקת הנדל"ן, התראיין בנושא לתכנית הרדיו הכלכלית 'צבע הכסף' של רשת ב', ושוחח על החוקיות של השכרה קצרת טווח ומה כדאי לבדוק לפני שמשכירים את הנכס. (החל מדקה 44').
24 באוקטובר, 2018
האם תוכלו למנוע מהשכנים שלכם להשכיר את דירתם ב- Airbnb ?
עו"ד אריאל נדלר בראיון לכלכליסט TVבנוגע לפסיקת המפקחת על רישום מקרקעין במשרד המשפטים שאסרה על בעל דירה בבניין בתל-אביב להמשיך להשכיר את דירתו לטווח קצר (Airbnb, Booking).
28 בנובמבר, 2017
ההכרעות המשפטיות החשובות בתחום הנדל"ן של 2017
עו"ד אריאל נדלר, ראש מחלקת הנדל"ן במשרדנו, התראיין למגזין הנדל"ן של דה מרקר בנוגע לביטול חוק מס ריבוי דירות על ידי בית המשפט העליון. לדבריו, ביטול החוק יצטרך לספק מענה לאלה שכבר מכרו את דירתם על מנת ליהנות מהטבת המס המובטחת בו ולחילופין ישפיע על בעלי הדירות השוקלים מכירה של דירה בבעלותם.
15 באוקטובר, 2017
ביהמ"ש המחוזי דחה את קיום הצבעת קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה
בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל את בקשתם של כ-50 מחברי קבוצת הרכישה של יונייטד שרונה, המיוצגים על ידי עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, למניעת הצבעה באסיפה שתוכננה להתקיים היום. בבקשה שהוצגה נטען כי בהליך כינוס האסיפה נפלו פגמים מהותיים הכוללים החסרת מידע מחברי הקבוצה.
25 בינואר, 2017
סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות
משרדנו יקיים ב-14 בפברואר סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות. עו"ד מאיה זיסר, שותפה במחלקת הנדל"ן במשרדנו תדבר על החוק החדש - על מי הוא חל, מה שיעור המס, אופן התשלום, פטורים ומענקים. עו"ד הראל פרלמוטר ממחלקת המיסים במשרדנו ידבר על האופן בו ניתן לחסוך בתשלום המס על הכנסות מהשכרת דירות.
13 בדצמבר, 2016
מלכוד המימון של הזוכים בהגרלות מחיר למשתכן
עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת הנדל"ן, במשרד ברנע, התראיין לביזפורטל בעקבות שורה של פרויקטים במחיר למשתכן בהם ביטלו הזוכים את זכייתם בגלל בעיות מימון. לדברי אריאל במסלול תשלום הכולל ערבות בנקאית, ניתן לשלם 20% מהתשלום על הדירה בהתחלה ו-80% עם הכניסה וקבלת טופס 4. ההמלצה היא להשאיר כמה שיותר כסף לתשלום האחרון.
30 באוקטובר, 2016
האם כניסת חברות ביצוע בינ"ל לארץ תיצור תחרות בריאה בענף או תפגע בחברות בנייה קטנות ?
עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת הנדל"ן במשרד ברנע, התראיין ל-Ynet  והבהיר, כי היצע הקטן שקיים היום בשוק מבחינת חברות הבנייה יגדל בעקבות המהלך. כמו כן, הוא התייחס לשאלת הבעייתיות שעשויה להיווצר עבור הצרכן הנדרש לעמוד מול חברה זרה ואמר, כי הוא משוכנע שמשרדי האוצר והבינוי, במסגרת התנאים שהציבו לאותן חברות מחו"ל, ידאגו לביטחונות נאותים כדי להבטיח את נושא הליקויים ואיכות הבנייה.
27 באוקטובר, 2016
הקבלנים זועמים על החלטת משרד השיכון: "הבאת חברות בנייה זרות תסכן אותנו"
עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת הנדל"ן במשרד ברנע, התראיין לדה מרקר בנוגע להחלטת משרדי השיכון והאוצר להביא לישראל חברות בניה זרות להקמת פרויקטים לדיור. לדבריו, פתיחת השוק והגדלת ההיצע הינם מהלך חיובי.
6 באפריל, 2016
קבוצות רכישה- ראיון עם עורך דין אריאל נדלר
רגע אחרי שהשופט אורנשטיין הורה על פירוק קבוצת החברות בבעלותה של ענבל אור, התראיין עו"ד אריאל נדלר, לביזפורטל ושוחח על קבוצות רכישה.
6 במרץ, 2016
קבלן איחר במסירת דירה? הוא חייב לפצות
בית המשפט העליון הכריע לאחרונה בסכסוך בין רוכשי דירה לבין חברה קבלנית וקבע, כי קבלנים לא יוכלו להסתמך עוד על סעיפים בחוזי מכר דירות, הפוטרים אותם מתשלום פיצויים בגין איחור במסירת דירות, בכל מקרה בו הוזמנו שינויים בדירה על ידי רוכשי הדירה
28 בפברואר, 2016
עו"ד אריאל נדלר התראיין לביזפורטל בנוגע לשינוי בחוק המכר
ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר השיכון יואב גלנט אישרו הבוקר את שינוי החקיקה בחוק המכר, אשר אמור להסדיר את מערכת היחסים בין קוני הדירות לקבלנים. עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת נדל"ן במשרד, התראיין לאתר ביזפורטל והגיב בנושא זה- "מכלל התיקונים המוצעים, התיקון המוצע היחיד שעלול לפגוע ברוכשי הדירות הוא הפחתת ערבויות חוק המכר שניתנות לרוכשי דירות בגובה מרכיב המע"מ. משמעות הדבר הוא כי במקרה של מימוש הערבות, הכספים ששילם הרוכש כמע"מ אינם מובטחים ולא יוחזרו לו"
22 בנובמבר, 2015
השמאי הממשלתי הראשי: מחירי הדירות ממשיכים לעלות
הבוקר פרסם השמאי הממשלתי הראשי כי מחירי הדירות ברבעון השלישי עלו בכ- 1.4% ברבעון וב- 6% בשנה החולפת. אריאל נדלר, ראש מחלקת הנדל"ן של משרדנו התראיין ואמר כי הנתונים נראה כי מוקדם להסיק מסקנות חד משמעיות. עם זאת, ללא פתרון מקיף לבעיית הדיור שיכלול הפשרת קרקעות, כוח אדם והקלה בתהליכי הרישוי, מחירי הדירות לא ייעצרו. 
22 בנובמבר, 2015
מחירי הדירות רשמו עליה של 1.4% ברבעון השלישי של השנה לעומת הרבעון הקודם
הבוקר פורסמו נתוני השמאי הממשלתי הראשי. בתגובה לנתונים מסר אריאל נדלר לגלובס כי: "מהנתונים נראה כי מוקדם עדיין להסיק מסקנות חד משמעיות לגבי התנהגות מחירי הדיור ועל מגמה אחידה"
25 במרץ, 2015
כיצד תתמודד הממשלה החדשה עם הכשלים בשוק הדיור?
בין הנושאים הרבים שהעסיקו  את מערכת הבחירות שהתקיימה שבוע שעבר, היה משבר הדיור. מגזין אחד העם ריכז מומחים בתחום הנדל"ן לדון בסוגיות הדיור. בין הנושאים שנידונו השינויים הנדרשים במדיניות הממשלה, בחינת פתרונות אפשריים ותחזית לעתיד. עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת הנדל"ן בברנע, דיבר על כשלי השוק, האתגרים הקיימים וניתח את הפתרונות הנקודתיים הקיימים היום
11 בדצמבר, 2014
ברנע מייצגים את נתיבי הגז לישראל
מחלקת הנדל"ן של משרד ברנע, בראשות אריאל נדלר, ליוותה את נתיבי הגז לישראל בעתירה שהוגשה בין היתר כנגדה על ידי קיבוץ רגבים ונדחתה. את דחיית העתירה נימקה השופטת בכך שלא ראתה מקום להתערב בהחלטות מוסדות התכנון או בהחלטת הממשלה לאשר את התוכנית. לדעתה, לאחר שחששות הבטיחות הופגו, צריך היה הקיבוץ לחזור בו מן העתירה, אך הוא לא עשה כן. הקיבוץ חויב בהוצאות העתירה בסך 40 אלף ש"ח.
25 במרץ, 2014
פטור ממע"מ לדירה חדשה עבור זוגות צעירים
ההכרזה על הטבת המע"מ המתוכננת על ידי שר האוצר יאיר לפיד הפתיעה גורמים במשרד האוצר שבדומה לרבים אחרים בענף הדיור סבורים שמדובר ביוזמה שתהפוך לבכייה לדורות. עו"ד אריאל נדלר טוען כי מהלך זה יסייע לרוכשי הדירה בטווח המיידי, אך לא בטוח כי זה מהלך ישפר את מצבו של שוק הדיור
16 במאי, 2013
עסקת נדל"ן: מגרש למגורים בלב הרצליה נמכר ב-32 מיליון ש"ח
המגרש, המאפשר בניית 43 יחידות דיור, פורסם במכרז במסגרת הליך פירוק שיתוף לאחר שהבעלים לא הצליחו להגיע להסכמה על הבנייה או המכירה. את הליך ההתמחרות והמכירה ניהל עו"ד אריאל נדלר, ראש מחלקת נדל"ן במשרד ברנע.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: