© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חן נדיר חדשות ועדכונים / 

6 באפריל, 2020
התחייבויות חוזיות תחת מציאות הקורונה

נגיף הקורונה מתפשט בקצב מסחרר. לצד הפלישה למרחב האישי, השפעות הנגיף לא חסות על המרחב העסקי, והיכולת של עסקים ויחידים כאחד לעמוד בהתחייבויותיהם החוזיות, מוטלת אף היא בספק.

20 בינואר, 2020
מחפשים קרן הון סיכון שתשקיע בכם? כך תעשו את זה נכון

גיוס כסף ממשקיעים הוא נושא מרכזי המעסיק מידי יום יזמים רבים, בין אם הם בשלב ראשוני ובין אם הם מחזיקים בידם מוצר מתקדם שמחפש את דרכו לשוק. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה כדאי לעשות ואולי הכי חשוב – כיצד תשכילו לבחור את קרן הון הסיכון המתאימה ביותר למיזם שלכם.

13 באוגוסט, 2019
ברנע מייצגים את קבוצת ISS הדנית במכירת פעילותה בישראל
משרדנו ייצג את קבוצת ISS הדנית במכירת פעילותה בישראל תמורת 300 מיליון ש"ח. הקבוצה מוכרת את חברת ההסעדה התעופתית ל-Newrest הצרפתית ואת חברת ההסעדה והניקיון לקבוצת TM. את העסקה ליוו עוה"ד סיימון ג'פה, יובל לזי, דני בוגוסלבסקי וחן נדיר.
14 ביולי, 2019
ברנע מייצגים את Bridgepoint ברכישת השליטה בחברת קווליטסט
משרדנו ייצג את קבוצת הפרייוט אקוויטי Bridgepoint ברכישת השליטה של החברה הישראלית Qualitest מ-Marlin Equity Partners תמורת סכום של כ-420 מיליון דולר.
18 באפריל, 2019
משרדנו ייצג את הסטארטאפ הישראלי ArcusTeam בסבב השקעה
משרדנו ייצג את חברת הסטארט-אפ הישראלית ArcusTeam, שפיתחה פלטפורמה אוטומטית לזיהוי חולשות אבטחה ידועות ובלתי ידועות במכשירי IoT. לאחרונה, ליווינו את החברה בסבב גיוס pre-seed בהיקף של מיליון וחצי דולר אותם גייסה החברה מ-TheDock,  ומ-TAU Ventures.
10 ביולי, 2018
תזכיר חוק הגנת הסייבר ומערך הסייבר הלאומי
משרד ראש הממשלה פרסם ביוני 2018 את תזכיר חוק הגנת הסייבר ומערך הסייבר הלאומי, התשע"ח-2018. מטרת התזכיר להסדיר את ייעודו, תפקידיו וסמכויותיו של מערך הסייבר הלאומי.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: