© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

רון שוחטוביץ חדשות ועדכונים / 

16 בינואר, 2020
שירות ניהול תיקים 2.0 – פלטפורמה אינטרנטית לניהול השקעות
לפני מספר ימים, פרסמה רשות ניירות ערך הוראה בדבר מתן "שירות ניהול תיקים 2.0". בהתאם להוראה, כל נותן שירות ינהל את השקעותיהן של 4 קרנות נאמנות ייעודיות, כאשר כל אחת מהן בעלת פרופיל סיכון שונה – סיכון נמוך, בינוני, בינוני גבוה וגבוה.
16 בדצמבר, 2019
הנפקה בבורסה – מה חשוב לדעת

חברה פרטית אשר שוקלת לבצע תהליך הנפקה ראשונה לציבור צריכה לדעת שמדובר התהליך ארוך ומורכב, אשר עלול להציב בפניה קשיים רבים. בשל כך,  כדאי לבצע בחינה מעמיקה של התהליך. 

25 בספטמבר, 2019
משרד המשפטים ורשות ני"ע מבקשים להתאים את הממשל התאגידי בישראל לחברות ללא גרעין שליטה
רשות ניירות ערך ומשרד המשפטים פרסמו לציבור קול קורא לצורך התאמות בכללי הממשל התאגידי, כחלק מבחינת דרכי ההתמודדות עם בעיות העלולות להופיע כתוצאה ממעבר החברות הציבוריות למבנה בעלות מבוזר.
9 בספטמבר, 2019
רשות ניירות ערך פועלת להקמת שוק איגוח בישראל
רשות ניירות ערך פרסמה לאחרונה מסמך להערות הציבור לקראת פרסום תזכיר חוק להסדרת תחום האיגוח בישראל. הצעד של הרשות נעשה אגב מהלך רחב יותר של יצירת איגוח בישראל, בדומה לקיים בעולם.
17 ביולי, 2019
רשות ניירות ערך דורשת לקבל סמכויות פיקוח על חתמים ומפיצים
רשות ניירות ערך פרסמה לאחרונה הצעה לתיקון חוק ניירות ערך בעניין פיקוח על חתמים ומפיצים, הכוללת הוספת סעיף לחוק שיסמיך אותה לקבוע הוראות לחתמים ומפיצים לצורך פיקוח על פעילותם.
22 במאי, 2018
החלטה תקדימית של בית משפט עצרה עסקה בין שתי חברות אמריקאיות
בית המשפט החליט לעצור עסקת השקעה נוספת בחברת ארקטורוס, וזאת עד לבירור תביעתו של ג'ו פיין, מייסד החברה, הנוגעת לביטול פיטוריו כמנכ"ל. החלטה זו התקבלה למרות שמדובר בחברה המתנהלת בארה"ב עם הנהלה אמריקאית. את ג'ו פיין מייצגים עוה"ד מיקי ברנע, זוהר לנדה, נועה הבדלה, עומר קידר ורון שוחוטביץ.
22 באפריל, 2018
מדד חדש בבורסה לניירות ערך בתל-אביב: ת"א תעשייה
דירקטוריון הבורסה לניירות ערך בתל אביב אישר ב-23 במרץ, 2018, השקת מדד מניות חדש בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה.
6 בנובמבר, 2017
משרדנו מייצג את מנורה מבטחים בהצעה שהתקבלה לרכישת אחזקות שיכון ובינוי בפרויקט מנהרות הכרמל
קבוצת מנורה מבטחים השתתפה בהליך התחרותי שניהלה שיכון ובינוי למכירת אחזקותיה בחברות הפרויקטים של מנהרות הכרמל ונתיבי הצפון. את הקבוצה ייצג עו"ד ינון יוגב, שותף במחלקת התשתיות ומימון הפרויקטים במשרדנו.
2 בנובמבר, 2017
משרד ברנע ושות' מייצג את בעל השליטה בחברת לפידות קפיטל
במסגרת מאבק השליטה בחברה איי.די.או גרופ, נבחר משרדנו לייצג את יעקב לוקסנבורג, בעל השליטה בחברת לפידות קפיטל, אשר שיגר באמצעות עורכי הדין מיקי ברנע ורון שוחטוביץ ממשרדנו, מכתב אזהרה לכל הדירקטורים של איי.די.או גרופ בטענה כי הסכם השליטה המשותף בחברה, שנחתם בין שיכון ובינוי, קרן אפולו ומשפחת דיין, עלול לפגוע בטובתה של החברה.
16 באוגוסט, 2017
סיכונים בעבודת הדירקטוריון
6 באפריל, 2017
ביטול חובת הגשת דוחות רבעוניים לתאגידים קטנים
בחודש מרץ 2017 פורסם תיקון לתקנות ניירות ערך (דוחות תקופתיים ומיידיים), , לפיו, "תאגידים קטנים" מדווחים שהציבור אינו מחזיק תעודות התחייבות שהונפקו על ידיהם, יוכלו לפרסם דוחות כספיים על בסיס חצי שנתי. לעניין זה תשמש הגדרת "תאגיד קטן" הקבועה בתקנות האמורות.
27 במרץ, 2017
ייצוג חתמים בהנפקת מדיגוס בנאסד"ק
משרד ברנע ושות' ייצג קבוצה של חתמים אמריקאים, בראשות H.C. Wainwright and Co., LLC, בתהליך פרסום תשקיף הצעה לציבור ורישום למסחר ב Nasdaq של ניירות ערך של חברת מדיגוס. במסגרת הרישום למסחר ב-  Nasdaq גייסה מדיגוס סך של 7.5 מיליון דולר. מדיגוס היא חברה ציבורית ישראלית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל-אביב, והיא עוסקת במחקר ופיתוח של טיפול רפואי בדרכי העיכול.
23 בנובמבר, 2016
פחות גמול יותר אחריות
30 בספטמבר, 2016
ייצוג קרן הפרייבט אקוויטי IGP ברכישת מניות בחברת Jacada
משרד ברנע ייצג את קרן הפרייבט אקוויטי IGP בעסקה של רכישת 300 אלף מניות ג'קדה (כ-7%) מידי חברת ההשקעות Kinetic Catalyst Partners של המשקיע רוברט (בוב) אשטון.
1 באוגוסט, 2016
חברת הביומד סלקט ביוטכנולוגיה ביצעה הנפקה בנאסד"ק
חברת הביומד סלקט ביוטכנולוגיה הודיעה ב 31.7.16 כי היא ביצעה הנפקה בנאסד"ק, ומעתה תיסחר בנאסד"ק במקביל למסחר בת"א. משרד ברנע ושות' ייצג קבוצה של חתמים אמריקאים, בראשות H.C. Wainwright and Co., LLC, בתהליך פרסום תשקיף הצעה לציבור ורישום למסחר ב-Nasdaq של ניירות ערך של חברת סלקט ביוטכנולוגיה בע"מ. במסגרת הרישום למסחר ב-Nasdaq גייסה סלקט סך של 8.4 מיליון דולר. סלקט ביוטכנולוגיה היא חברה ציבורית ישראלית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל-אביב, והיא מפתחת טכנולוגיה להפרדת תאי גזע בצורה יעילה ובטוחה יותר.
3 במאי, 2016
עזריאלי רוכשת את פלטפורמת ה-eCommerce של חברת Buy2
משרד ברנע ייצג את קבוצת עזריאלי ברכישת פעילותה של חברת ביי2 נטוורקס בע"מ, חברה ציבורית שניירות הערך שלה נסחרים בבורסה בתל אביב, בתחום המסחר האלקטרוני (eCommerce) תמורת 80 מיליון שקל. עסקה זו מהווה עבור קבוצת עזריאלי דריסת רגל ראשונה בעולם המסחר הדיגיטלי החדש התופס תאוצה בארץ ובעולם, במטרה ליצור חווית צרכנות ומנוע צמיחה נוסף וזאת בהמשך לפיתוח פעילות הליבה במסחר המסורתי את קבוצת עזריאלי ייצגו עו"ד מיקי ברנע ועו"ד רון שוחטוביץ.
15 במרץ, 2016
הרחבת ההגדרה של לקוח כשיר
המגזין היוקרתי "בלומברג BNA" פרסם מאמר מאת רון שוחוטוביץ, בנוגע לתיקון הצו של הרשות לנירות ערך אשר הרחיב את הההגדרה ללקוח כשיר 
25 בפברואר, 2016
עדכון לתיקון הגדרת "משקיע מסווג" בחוק ניירות ערך
כחלק מצעדי רשות ניירות ערך להקלה ברגולציה הקיימת, פורסם צו ניירות ערך (תיקון התוספת הראשונה לחוק) בדבר הגדרת "משקיע מסווג". התיקון יכנס לתוקפו ביום 25 במרס 2016. "משקיע מסווג" בהתאם לחוק ניירות ערך אינו נספר במניין 35 המשקיעים שהצעה ללמעלה מהם מהווה הצעה לציבור וכרוכה בפרסום תשקיף ואישורים מצד הרשות.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: