© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  שוק הון

4 בנובמבר, 2019
עסקת מובילאיי-אינטל: משרדנו ממשיך לייצג את ולדמן
משרדנו ממשיך לייצג את אמיר ולדמן, המואשם על ידי רשות ניירות ערך בארה"ב בשימוש במידע פנים בקשר רכישת מוביילאיי בידי אינטל. ההליכים מתנהלים בפני בית משפט פדראלי בניו יורק.
7 באוקטובר, 2019
הרצאה של הדר ישראלי בנושא אכיפה מנהלית בישראל
הדר ישראלי, שותפה במחלקת שוק הון, הרצתה במסגרת יום עיון ניהול סיכוני הונאות ותרמיות של EY בנושא אכיפה מנהלית בישראל. בהרצאה, הדר הציגה כיצד על הארגון להתמודד עם משבר ברגע שכבר החלה חקירה וגם בחשיבות קיומן של תכניות אכיפה מסודרות.
2 באוקטובר, 2019
קורס ניהול סיכונים במכון הישראלי לפיננסים
ד"ר צבי גבאי הרצה היות בנושא סיכוני הפשיעה הכלכלית במסגרת קורס ניהול סיכונים במכון הישראלי לפיננסים של מיטב ד"ש.
25 בספטמבר, 2019
יו"ר סודהסטרים נחשד במסירת מידע פנים
ד"ר צבי גבאי התראיין לדה מרקר בנושא החשדות נגד יו"ר סודהסטרים כי בעת שכיהן כמנכ"ל העביר לעובדת לשעבר בחברה מידע פנים על העסקה עם פפסיקו.
25 בספטמבר, 2019
אירוח איגוד קרנות הגידור לסדנת מו"מ
משרדנו ארח היום את איגוד קרנות הגידור לסדנת מו"מ בשיתוף פעולה עם מוטי קריסטל, מומחה למשא ומתן וניהול משברים. במסגרת הסדנא הצגנו את הטעויות הנפוצות והטכניקות להתגבר עליהם במסגרת עסקה או סכסוך.
5 בספטמבר, 2019
רשות ניירות ערך שמה דגש יתר על הרתעה
ד"ר צבי גבאי במאמר בדה מרקר מדבר על הצורך בשיתוף השוק במאמצי האכיפה באמצעות הפיכת האכיפה הפנימית לאחת מאבני היסוד במדיניות הרשות.
27 באוגוסט, 2019
הזמנה לסמינר: מפגש שני של פורום הציות עם ה-ACC
המפגש השני של פורום הציות אותו אנו מקיימים בשיתוף ה-ACC יתמקד בעקרונות והסטנדרטים הבסיסיים הנדרשים לגיבוש תכנית אכיפה, באתגרים ביישומם בפועל ובאופן בו קציני הציות צריכים לפעול לאורם.
18 באוגוסט, 2019
אושר הסדר אכיפה מינהלי בין רשות ניירות ערך וכיטוב פארמה
עורכי הדין צבי כבאי, הדר ישראלי ואבישג סלומון ייצגו את חברת כיטוב פארמה בע"מ ואת מנכ"ל החברה במסגרת מה שהתחיל כחקירה פלילית שניהלה רשות ני"ע. במהלך החקירה התנהלו מגעים בין משרדנו ורשות ניירות ערך, אשר לבסוף הוסכם לסיים את החקירה הפלילית בהסדר אכיפה מנהלי. במסגרת ההסדר שהתגבש תשלם החברה ונושאי המשרה בה עיצום כספי.
29 ביולי, 2019
מאמר של צבי גבאי פורסם ב- Law360
האתר האמריקאי Law360 פרסם מאמר של ד"ר צבי גבאי. המאמר עוסק בהתייחסות של רשות ניירות ערך האמריקאית לשני אירועים שקרו לאחרונה – התביעה נגד חברת קיק אינטראקטיב והכרזתה של חברת פייסבוק על ההשקה הצפויה של מטבע דיגיטלי חדש.
12 באוגוסט, 2019
ניהול תיק השקעות או ייעוץ פיננסי לחברים ובני משפחה
ד"ר צבי גבאי בראיון לתכנית הכלכלית 'צבע הכסף' ברשת ב' על האופן בו יש לנהל תיקי השקעות עבור חברים ובני משפחה. לדברי צבי, אנשי מקצוע בשוק ההון צריכים להיזהר, שכן לניהול תיק השקעות נדרש רישיון. גם כאשר מייעצים לבני משפחה וחברים, מוטלים עליהם חובות והם עשויים להיות חשופים לסיכונים ולתביעות. (החל מדקה 03:10)
24 ביוני, 2019
הרצאה: רגולציית מימון המונים בישראל
max, מבית לאומי קארד, ופיפלביז, פלטפורמת השקעות ההמונים, משיקות תוכנית חדשה ליזמים כאשר משרדנו נבחר להיות השותף המשפטי של התכנית. התוכנית, PowerCrowd, מאגדת מיזמים מעולמות הפינטק וה Insuretech. במסגרת הכלים שניתנים ליזמים, התארחו חברי הקבוצה היום במשרדנו וד"ר צבי גבאי ואלון ענווה, הרצו ליזמים בנושא רגולציות מימון ההמונים הקיימת בארץ , בהשוואה לעולם, ועל האתגרים והזדמנויות בתחום.
28 באפריל, 2019
צבי גבאי העביר סדנת משא ומתן לחברי מועצת העיר מודיעין
ד"ר צבי גבאי העביר היום סדנת משא ומתן לחברי מועצת העיר מודיעין במסגרת קורס דירקטורים של האוניברסיטה הפתוחה
14 באפריל, 2019
הרצאה: אכיפה בשוק ההון ותפקיד הדירקטוריון בגיבוש תכנית אכיפה פנימית
ד"ר צבי גבאי הרצאה היום בפני חברי מועצת העיר מודיעין בנושא אכיפה בשוק ההון ותפקיד הדירקטוריון בגיבוש תכנית אכיפה פנימית במסגרת קורס דירקטורים של האוניברסיטה הפתוחה.
27 בדצמבר, 2018
נסגר התיק נגד לקוח המשרד בפרשת יוטרייד
ד"ר צבי גבאי, עו"ד מורן ביקל ועו"ד ספיר מלול ממשרד ברנע ייצגו את רפי בר לב, בהליך שימוע מול פרקליטות מחוז תל-אביב, ששקלה להגיש כנגדו כתב אישום בגין עבירות של קבלת דבר במרמה אך החליטה לסגור נגדו את התיק.
23 בדצמבר, 2018
משרדנו נבחר לסקר את תחום הצווארון הלבן והשחיתות התאגידית עבור ה Chambers & Partners
ד"ר צבי גבאי והדר ישראלי, שותפים במחלקת שוק הון במשרדנו, נבחרו לסקר את תחום הצווארון הלבן והשחיתות התאגידית בישראל עבור מדריך הדירוג הבינלאומי Chambers Partners.
27 בנובמבר, 2018
כנס: קרנות גידור בארה"ב
משרדנו אירח היום יחד עם משרד עורכי הדין האמריקאי פרידמן קפלן סמינר למשתתפי איגוד קרנות הגידור. צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון, הרצה בנושא אכיפה בינלאומית.
18 בנובמבר, 2018
בכירים באל על נחקרים בחשד לשימוש במידע פנים
בכירים באלעל נחקרים ברשות ניירות ערך בחשד שלימוש במידע פנים. ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון, המייצג את אחד הנחקרים, הגיב לכלכליסט בנושא. 
6 בנובמבר, 2018
האנשים שמנערים הנהלות: כך עשינו 70% על מלאנוקס
מיקי ברנע בכתבה בדה מרקר יחד עם עו"ד סטיב וולוסקי – כנציגי קרן ההשקעות האמריקאית סטארבורד על ההשקעה במלאנוקס.
29 באוקטובר, 2018
ניהול אכיפה פנימית למניעת שחיתות ושוחד בארה"ב, אירופה וישראל
משרדנו ארח היום יחד עם משרד BCLP סמינר בנושא חקירות חוצות גבולות נגד שחיתות. ד"ר צבי גבאי והדר ישראלי, שותפים במחלקת שוק הון, הציגו את הנושא מנקודת המבט הישראלית.
9 באוקטובר, 2018
הזמנה לסמינר: ניהול אכיפה פנימית למניעת שחיתות ושוחד בארה"ב, אירופה וישראל
הצטרפו למשרד ברנע ולמשרד BCLP לסמינר בנושא חקירות חוצות גבולות נגד שחיתות.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: