© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה. משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  שוק הון

23 בינואר, 2020
צבי גבאי בכנס ציות של בנק דיסקונט
ד"ר צבי גבאי הוזמן להרצות בכנס ציות שערך היום בנק דיסקונט לכל קציני הציות, נאמני ציות, חברי דירקטוריון והנהלות הקבוצה.
23 בינואר, 2020
צבי גבאי ביום עיון לדירקטורים בחסות חברת אנליסט בית השקעות
ד"ר צבי גבאי הוזמן להרצות ביום עיון לדירקטורים בחברת אנליסט בית השקעות על אכיפה מנהלית, מבנה הרשות לניירות ערך ומערך האכיפה ברשות.
13 בינואר, 2020
אירוח המפגש השלישי של פורום הציות עם ה-ACC
היום ארחנו את המפגש השלישי של פורום הציות המתמקד במערך הציות בהליכי אכיפה. במפגש ארח ד"ר צבי גבאי את יהודה שפר, המשנה לפרקליט המדינה (אכיפה כלכלית).
8 בינואר, 2020
ד"ר צבי גבאי ואנדי ינאי במאמר דעה: ישראל מפספסת את מהפכת הנכסים הדיגיטליים
ד"ר צבי גבאי ואנדרי ינאי ממחלקת שוק הון במאמר דעה בגלובס על החסמים הרגולטורים שישראל מציבה בפני מהפיכת הבלוקצ'יין והנכסים הדיגיטליים.
25 בדצמבר, 2019
מיקי ברנע במאמר דעה בגלובס: הנפקת בורסת תל אביב - האור בקצה המנהרה?
מיקי ברנע במאמר דעה בגלובס על המהלך האחרון של הבורסה לני"ע למשיכת משקיעים חדשים עם הנפקתה בדרך של הצעת מכר ורישום מניותיה למסחר. לדבריו "הנפקה זו יכולה להיות נקודת מפנה לקראת השינוי המיוחל, שיביא להתעוררות הבורסה ושוק ההון המקומי".
22 בדצמבר, 2019
משפטה של לי אלבז מגיע לסיומו עם מתן גזר הדין
משרדנו ייצג את לי אלבז, מנכ"לית יוקום תקשורת שהורשעה בהונאה באופציות בינאריות יחד עם עורכי דיניה האמריקאים. ד"ר צבי גבאי ועו"ד הדר ישראלי שליוו את אלבז מההתחלה התראיינו למספר כלי תקשורת בעקבות פרסום גזר הדין שניתן שבוע שעבר על ידי בית המשפט הפדרלי במרילנד. לדבריהם, "מידת ההחמרה במדיניות ההעמדה לדין והענישה בתחום העבירות הכלכליות בארה"ב גבוהה לאין ערוך ביחס למדינת ישראל".
17 בדצמבר, 2019
Israel Singapore Fintech Convention
משרדנו ארח היום מיטאפ לקהילת הפינטק הישראלית בשיתוף חברת Fintech Fever ו Singapore Fintech Association. ד"ר צבי גבאי הרצה על הרגולציה הקיימת היום, האתגרים וההזדמנויות בתחום.
11 בדצמבר, 2019
מיטאפ ליזמי נדל"ן בנושא גיוס המונים
ארחנו היום יחד עם פלטפורמת גיוס ההמונים פיפלביז מפגש ליזמי ואנשי נדל"ן. הכנס עסק באפשרויות מימון ליזמים לגייס הון מהציבור הרחב במסגרת הרגולציה החדשה של רכז הצעה. צבי גבאי הרצה למשתתפים על גיוסי הון, אפיקי מימון בתחום הנדל"ן, תנאי סף לגיוס באמצעות רכז הצעה ועל מוגבלות הגיוס וההשקעה.
14 בנובמבר, 2019
צבי גבאי בהרצאה בקורס להכשרת קציני ציות
צבי גבאי הרצה היום בקורס להכשרת קציני ציות באקדמיה לפיננסים של-BDO. ההרצאה התקיימה במסגרת קורס חדש  שמטרתו להקנות למשתתפים את כלים רלוונטים בעולמות המשפט וניהול סיכונים. ההרצאה של צבי עסקה בחוק לייעול הליכי אכיפה ברשות ניירות ערך, בצורך בגיבוש תכנית אכיפה פנימית אפקטיבית ובמסמך הקריטריונים של הרשות לניירות ערך להכרה בתכנית אכיפה אפקטיבית.
4 בנובמבר, 2019
עסקת מובילאיי-אינטל: משרדנו ממשיך לייצג את ולדמן
משרדנו ממשיך לייצג את אמיר ולדמן, המואשם על ידי רשות ניירות ערך בארה"ב בשימוש במידע פנים בקשר רכישת מוביילאיי בידי אינטל. ההליכים מתנהלים בפני בית משפט פדראלי בניו יורק.
7 באוקטובר, 2019
הרצאה של הדר ישראלי בנושא אכיפה מנהלית בישראל
הדר ישראלי, שותפה במחלקת שוק הון, הרצתה במסגרת יום עיון ניהול סיכוני הונאות ותרמיות של EY בנושא אכיפה מנהלית בישראל. בהרצאה, הדר הציגה כיצד על הארגון להתמודד עם משבר ברגע שכבר החלה חקירה וגם בחשיבות קיומן של תכניות אכיפה מסודרות.
2 באוקטובר, 2019
קורס ניהול סיכונים במכון הישראלי לפיננסים
ד"ר צבי גבאי הוזמן להרצות במסגרת קורס ניהול סיכונים לנושאי משרה שמקיים המכון הישראלי לפיננסים. המכון, אשר מציע הכשרות והשתלמויות למומחים ולבכירים במוסדות פיננסיים ובתאגידים הזמין את צבי לסקר את תחום סיכוני הפשיעה הכלכלית. במסגרת ההרצאה פירט צבי את החשיפות הקיימות היום לנושאי משרה וביניהם עבירות בתחום ההגבלים העסקיים, עבירות בתחום ניירות ערך, שוחד ושחיתות ועבירות הלבנת הון.
25 בספטמבר, 2019
יו"ר סודהסטרים נחשד במסירת מידע פנים
ד"ר צבי גבאי התראיין לדה מרקר בנושא החשדות נגד יו"ר סודהסטרים כי בעת שכיהן כמנכ"ל העביר לעובדת לשעבר בחברה מידע פנים על העסקה עם פפסיקו.
25 בספטמבר, 2019
אירוח איגוד קרנות הגידור לסדנת מו"מ
משרדנו ארח היום את איגוד קרנות הגידור לסדנת מו"מ בשיתוף פעולה עם מוטי קריסטל, מומחה למשא ומתן וניהול משברים. במסגרת הסדנא הצגנו את הטעויות הנפוצות והטכניקות להתגבר עליהם במסגרת עסקה או סכסוך.
5 בספטמבר, 2019
רשות ניירות ערך שמה דגש יתר על הרתעה
ד"ר צבי גבאי במאמר בדה מרקר מדבר על הצורך בשיתוף השוק במאמצי האכיפה באמצעות הפיכת האכיפה הפנימית לאחת מאבני היסוד במדיניות הרשות.
27 באוגוסט, 2019
הזמנה לסמינר: מפגש שני של פורום הציות עם ה-ACC
המפגש השני של פורום הציות אותו אנו מקיימים בשיתוף ה-ACC יתמקד בעקרונות והסטנדרטים הבסיסיים הנדרשים לגיבוש תכנית אכיפה, באתגרים ביישומם בפועל ובאופן בו קציני הציות צריכים לפעול לאורם.
18 באוגוסט, 2019
אושר הסדר אכיפה מינהלי בין רשות ניירות ערך וכיטוב פארמה
עורכי הדין צבי גבאי, הדר ישראלי ואבישג סלומון ייצגו את חברת כיטוב פארמה בע"מ ואת מנכ"ל החברה במסגרת מה שהתחיל כחקירה פלילית שניהלה רשות ני"ע. במהלך החקירה התנהלו מגעים בין משרדנו ורשות ניירות ערך, אשר לבסוף הוסכם לסיים את החקירה הפלילית בהסדר אכיפה מנהלי. במסגרת ההסדר שהתגבש תשלם החברה ונושאי המשרה בה עיצום כספי.
29 ביולי, 2019
מאמר של צבי גבאי פורסם ב- Law360
האתר האמריקאי Law360 פרסם מאמר של ד"ר צבי גבאי. המאמר עוסק בהתייחסות של רשות ניירות ערך האמריקאית לשני אירועים שקרו לאחרונה – התביעה נגד חברת קיק אינטראקטיב והכרזתה של חברת פייסבוק על ההשקה הצפויה של מטבע דיגיטלי חדש.
12 באוגוסט, 2019
ניהול תיק השקעות או ייעוץ פיננסי לחברים ובני משפחה
ד"ר צבי גבאי בראיון לתכנית הכלכלית 'צבע הכסף' ברשת ב' על האופן בו יש לנהל תיקי השקעות עבור חברים ובני משפחה. לדברי צבי, אנשי מקצוע בשוק ההון צריכים להיזהר, שכן לניהול תיק השקעות נדרש רישיון. גם כאשר מייעצים לבני משפחה וחברים, מוטלים עליהם חובות והם עשויים להיות חשופים לסיכונים ולתביעות. (החל מדקה 03:10)
24 ביוני, 2019
הרצאה: רגולציית מימון המונים בישראל
max, מבית לאומי קארד, ופיפלביז, פלטפורמת השקעות ההמונים, משיקות תוכנית חדשה ליזמים כאשר משרדנו נבחר להיות השותף המשפטי של התכנית. התוכנית, PowerCrowd, מאגדת מיזמים מעולמות הפינטק וה Insuretech. במסגרת הכלים שניתנים ליזמים, התארחו חברי הקבוצה היום במשרדנו וד"ר צבי גבאי ואלון ענווה, הרצו ליזמים בנושא רגולציות מימון ההמונים הקיימת בארץ , בהשוואה לעולם, ועל האתגרים והזדמנויות בתחום.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: