© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  סטארטאפים

25 בינואר, 2017
אירוח משלחת מסינגפור
משרדנו מארח השבוע משלחת מסינגפור שהוזמנה לארץ על ידי סטראטאו, מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב והגיעה לארץ להכיר את האקוסיסטם הטכנולוגי והיזמי בישראל.
12 בינואר, 2017
יום מיומנויות של יזמים צעירים במרכז ללימודים אקדמיים- אור יהודה
עו"ד אילן בלומנפלד, שותף במשרד ברנע ושות' העניק הרצאה בנושא "היבטים משפטיים ביזמות" במסגרת יום מיומנויות של יזמים צעירים במרכז ללימודים אקדמיים- אור יהודה.
8 בינואר, 2017
מנטורינג עסקי-משפטי לסטארטאפים ויזמים בחממה הטכנולוגית טק-קוד
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרד ברנע ושות' יעניק מנטורינג עסקי-משפטי לסטארטאפים ויזמים בחממה הטכנולוגית טק-קוד (TechCode). טק-קוד הסינית הינה רשת של חממות בינלאומית לסטארטאפים, המסייעת לחברות לפרוץ לשוק הסיני.
3 בינואר, 2017
מיקי ברנע ירצה בקורס "מרעיון למיזם" לתלמידי תואר שני במגמה ליזמות וחדשנות שבפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון
מיקי ברנע ירצה היום בקורס "מרעיון למיזם" לתלמידי תואר שני במגמה ליזמות וחדשנות שבפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון. ההרצאה תעסוק בסוגיות משפטיות הנדרשות ליזמים ובסוגיות של קנין רוחני.
27 בנובמבר, 2016
גיוס כספים באמצעות "הלוואה המירה" Convertible Loan
עו"ד אריאלה דרייפוס, שותפה במשרד ברנע ושות' במאמר בנושא גיוס כספים באמצעות "הלוואה המירה" ("Convertible Loan"). לדבריה של אריאלה, הלוואה המירה הינה מכשיר אטרקטיבי למשקיעים ומהווה יתרון גם עבור יזמים ואם מנוסחת כראוי אף יכולה לאזן את האינטרסים של שני הצדדים.
26 באוקטובר, 2016
משרד ברנע ושות' ממשיך לסייע לתוכנית היזמות של קרן הישג (HIP)
תכנית היזמות של קרן הישג HIP Boost program, הינה תכנית המשך לתכנית HIP, בה משרדנו לקח חלק בעבר. ייחודה של התוכנית הינה בעובדה כי המיזמים המשתתפים בה נמצאים בשלב מתקדם משלב הרעיון והיא נועדה לתת תמיכה אישית לכל מיזם על פי הצרכים הייחודיים לו ועל פי מטרותיו. בשבוע הבא יתקיים פאנל מצגות, במסגרתו היזמים יציגו את הסטארטאפים בפני מנטורים מובילים. עו"ד יובל לזי נבחר לשמש כיועץ המשפטי של התכנית.
13 באוקטובר, 2016
האקתון לחדשנות עירונית ירוקה
עו"ד אסף שלו ישמש כמנטור וילווה את הקבוצות המשתתפות בהאקתון של עיריית הרצליה בנושא מוביליות ותחבורה עירונית המתקיים ב-27 באוקטובר בשיתוף האיחוד האירופי.
27 ביולי, 2016
מנגנוני Reverse Vesting ו- Holdback - האם הפעלתם טובה ליזמים ?
מוקדם יותר החודש פרסמה רשות המסים טיוטת חוזר בענין מנגנוני: Reverse Vesting ו- Holdback. עמדתה של רשות המסים עשויה להוות חרב פיפיות עבור יזמים.
21 ביולי, 2016
ברנע ושות' נבחר לעבוד בשיתוף עם הקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים של המרכז הבינתחומי הרצליה
ברנע ושות' נבחר לעבוד בשיתוף עם הקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים של המרכז הבינתחומי הרצליה בשנה האקדמית הקרובה לליווי הסטודנטים המשתתפים ויזמים מאוכלוסיות מטרה. 
16 בפברואר, 2016
עו"ד דניאל לורבר השתתף כשופט בפאנל משקיעים במיזמים
עו"ד דניאל לורבר השתתף בפאנל משקיעים אשר התקיים במסגרת שיתוף פעולה בין  StarTAU  מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב לבין קהילת היזמות של עיריית פתח תקווה. במהלך האירוע הציגו יזמים את המיזם העסקי שלהם קיבלו חוות דעת מחברי הפאנל, ובינהם דניאל לורבר.
16 בפברואר, 2016
תעשיית ההייטק בישראל- ראיון עם סיימון ג'פה
המגזין הבריטי היוקרתי "The lawyer" פרסם כתבה נרחבת על שוק ההייטק הישראלי. לכתבה התראיינו מספר שותפים בכירים ממשרדים מובילים, בניהם סיימון ג'פה, אשר דנו בסיבות שהפכו את ישראל לאומת הסטרט-אפ ובמגמות והשינויים העוברים על תעשיית ההייטק בישראל (עמודים 42-48)
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: