© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  סטארטאפים

3 במאי, 2017
ועדת ההשקעות של עמותת יוניסטרים
כחלק משיתוף הפעולה עם עמותת יוניסטרים, משרדנו לוקח חלק בועדת ההשקעות של העמותה, אשר במהלכה יציגו בני נוער מיזם עסקי אותו פיתחו במהלך התוכנית ודימו תהליך של גיוס הון בפני משקיעים. במסגרת זאת, שותפי המשרד ייקחו חלק בחבר השופטים, המורכב ממנכ"לים ובכירים בתעשייה, מנהלי השקעות ומנהלי קרנות הון סיכון. 
25 באפריל, 2017
הרצאה של יובל לזי בקורס יזמות עילית של Startau
כחלק מהליווי השוטף של משרדנו בתכניות היזמים השונות המתקיימות במרכז היזמות Startau, עו"ד יובל לזי, שותף במחלקה המסחרית, ירצה היום בנושא הסכם מייסדים וגיוסי הון בקורס 'יזמות עילית', קורס הדגל של המרכז. 
6 באפריל, 2017
הרצאה בתחום דיני עבודה במרכז היזמות AtoBe
עו"ד לי אלתר קיציס, ממחלקת דיני עבודה במשרד ברנע, הרצתה היום בנושא סוגיות משפטיות בתחום דיני עבודה הנוגעות לסטאטראפים. ההרצאה התקיימה בפני יזמים הלוקחים חלק באקסלרטור של מרכז היזמות בעזריאלי המכללה האקדמית להנדסה.
29 במרץ, 2017
ברנע ייצג את קרן ההשקעות ויולה פרייבט אקוויטי בהשקעה בחברת סימיליאר-ווב
ברנע ייצג את קרן ההשקעות ויולה פרייבט אקוויטי בהשקעה בסך של כ-50 מיליון דולר בחברת סימיליאר-ווב, הפועלת בשוק הדיגיטלי והמספקת אינפורמציה לאתרים ויישומים.
3 באפריל, 2017
סמינר לסטארטאפים בתחום הבינה המלאכותית
ברנע ביחד עם משרד עורכי הפטנטים ארליך ופנסטר מארחים היום סמינר המיועד ליזמים המפתחים טכנולוגיות בתחום הבינה המלאכותית. עו"ד מיקי ברנע, השותף המנהל במשרדנו, ירצה על ההשלכות המשפטיות בזירת הבינה המלאכותית.
26 במרץ, 2017
עו"ד יובל לזי בראיון ל'מדברים על יזמות' : הסכם מייסדים
עו"ד יובל לזי, שותף במשרד ברנע, בראיון לבלוג הישראלי 'מדברים על יזמות' בנושא חתימה על הסכם מייסדים. בראיון הסביר יובל מה הסיכון באי עשיית הסכם מייסדים, כמה זה עולה וכמה זמן אורך התהליך .
23 בפברואר, 2017
קורס יזמות עילית Ignition של Startau , מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב
עו"ד איתי גורה ירצה היום בקורס יזמות עילית Ignition של Startau, מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב, בנושא הסכם מייסדים.
2 בפברואר, 2017
אירוע פיצ'ינג של תוכנית Tamid במרכז הבינתחומי הרצליה
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרד ברנע השתתף כשופט באירוע הפיצ'ינג שהתקיים במסגרת תכנית Tamid של המרכז הבינתחומי הרצליה. תוכנית Tamid מפגישה בין סטודנטים אמריקאים הלומדים במסגרת המכללה לתעשייה היזמית בישראל.
2 בפברואר, 2017
על מיסים וסטארטאפים - הרצאה של הראל פרלמוטר
עו"ד הראל פרלמוטר, המוביל את תחום המיסים במשרד ברנע הרצה היום בנושא מיסוי סטאטראפים בפני יזמים במרכז היזמות בעזריאלי המכללה האקדמית להנדסה.
5 בפברואר, 2017
עו"ד הראל פרלמוטר התראיין לאתר Bitcoin.com בנוגע לטיוטת חוזר בנושא מיסוי פעילות במטבעות וירטואליים
עו"ד הראל פרלמוטר, המוביל את תחום המיסים במשרד ברנע התראיין לאתר Bitcoin.com בנוגע לטיוטת חוזר בנושא מיסוי פעילות במטבעות וירטואליים. לדבריו, טיוטת החוזר של רשות המיסים הינה הצהרת כוונות וכי בשלב זה עדין אין הצעת חקיקה בתחום.
25 בינואר, 2017
אירוח משלחת מסינגפור
משרדנו מארח השבוע משלחת מסינגפור שהוזמנה לארץ על ידי סטראטאו, מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב והגיעה לארץ להכיר את האקוסיסטם הטכנולוגי והיזמי בישראל.
12 בינואר, 2017
יום מיומנויות של יזמים צעירים במרכז ללימודים אקדמיים- אור יהודה
עו"ד אילן בלומנפלד, שותף במשרד ברנע העניק הרצאה בנושא "היבטים משפטיים ביזמות" במסגרת יום מיומנויות של יזמים צעירים במרכז ללימודים אקדמיים- אור יהודה.
8 בינואר, 2017
מנטורינג עסקי-משפטי לסטארטאפים ויזמים בחממה הטכנולוגית טק-קוד
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרד ברנע יעניק מנטורינג עסקי-משפטי לסטארטאפים ויזמים בחממה הטכנולוגית טק-קוד (TechCode). טק-קוד הסינית הינה רשת של חממות בינלאומית לסטארטאפים, המסייעת לחברות לפרוץ לשוק הסיני.
3 בינואר, 2017
מיקי ברנע ירצה בקורס "מרעיון למיזם" לתלמידי תואר שני במגמה ליזמות וחדשנות שבפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון
מיקי ברנע ירצה היום בקורס "מרעיון למיזם" לתלמידי תואר שני במגמה ליזמות וחדשנות שבפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון. ההרצאה תעסוק בסוגיות משפטיות הנדרשות ליזמים ובסוגיות של קנין רוחני.
27 בנובמבר, 2016
גיוס כספים באמצעות "הלוואה המירה" Convertible Loan
עו"ד אריאלה דרייפוס, שותפה במשרד ברנע במאמר בנושא גיוס כספים באמצעות "הלוואה המירה" ("Convertible Loan"). לדבריה של אריאלה, הלוואה המירה הינה מכשיר אטרקטיבי למשקיעים ומהווה יתרון גם עבור יזמים ואם מנוסחת כראוי אף יכולה לאזן את האינטרסים של שני הצדדים.
26 באוקטובר, 2016
משרד ברנע ממשיך לסייע לתוכנית היזמות של קרן הישג (HIP)
תכנית היזמות של קרן הישג HIP Boost program, הינה תכנית המשך לתכנית HIP, בה משרדנו לקח חלק בעבר. ייחודה של התוכנית הינה בעובדה כי המיזמים המשתתפים בה נמצאים בשלב מתקדם משלב הרעיון והיא נועדה לתת תמיכה אישית לכל מיזם על פי הצרכים הייחודיים לו ועל פי מטרותיו. בשבוע הבא יתקיים פאנל מצגות, במסגרתו היזמים יציגו את הסטארטאפים בפני מנטורים מובילים. עו"ד יובל לזי נבחר לשמש כיועץ המשפטי של התכנית.
13 באוקטובר, 2016
האקתון לחדשנות עירונית ירוקה
עו"ד אסף שלו ישמש כמנטור וילווה את הקבוצות המשתתפות בהאקתון של עיריית הרצליה בנושא מוביליות ותחבורה עירונית המתקיים ב-27 באוקטובר בשיתוף האיחוד האירופי.
27 ביולי, 2016
מנגנוני Reverse Vesting ו- Holdback - האם הפעלתם טובה ליזמים ?
מוקדם יותר החודש פרסמה רשות המסים טיוטת חוזר בענין מנגנוני: Reverse Vesting ו- Holdback. עמדתה של רשות המסים עשויה להוות חרב פיפיות עבור יזמים.
21 ביולי, 2016
ברנע נבחר לעבוד בשיתוף עם הקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים של המרכז הבינתחומי הרצליה
ברנע נבחר לעבוד בשיתוף עם הקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים של המרכז הבינתחומי הרצליה בשנה האקדמית הקרובה לליווי הסטודנטים המשתתפים ויזמים מאוכלוסיות מטרה. 
16 בפברואר, 2016
עו"ד דניאל לורבר השתתף כשופט בפאנל משקיעים במיזמים
עו"ד דניאל לורבר השתתף בפאנל משקיעים אשר התקיים במסגרת שיתוף פעולה בין  StarTAU  מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב לבין קהילת היזמות של עיריית פתח תקווה. במהלך האירוע הציגו יזמים את המיזם העסקי שלהם קיבלו חוות דעת מחברי הפאנל, ובינהם דניאל לורבר.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: