© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

Insights & News /  דיני עבודה

24 ביוני, 2020
כך תשפיע הקפאת ויזות העבודה של טראמפ על ההייטק הישראלי
הנשיא דונלד טראמפ הודיע על הקפאת ויזות העבודה לארה"ב והחלטה זו הפכה לשיחת היום בהייטק הישראלי. נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה במשרד התראיינה לכלכליסט בנושא ואמרה כי היא רואה במהלך האמריקאי אירוע בעל השלכות גלובליות משמעותיות: "מדובר בפגיעה לטווח ארוך בתהליך הגלובליזציה כפי שהכרנו אותה בעשורים האחרונים. סטארט אפים שירצו להתרחב בארה"ב יצטרכו לחפש עובדים מקומיים".
17 ביוני, 2020
וובינר: היבטי HR בפעילות של חברות ביפן
עו"ד נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו, תתארח ב-23 ביוני בפאנל שיעסוק בהיבטי HR בפעילות של חברות ביפן. הוובינר מתקיים ביוזמת לשכת המסחר ישראל-יפן ומיועד לחברות השוקלות לפתוח פעילות ביפן או לחברות הפועלות כבר ביפן. 
24 במאי, 2020
חופשת מחל"ת: מה מגיע למי שפוטר בתום התקופה?
לפני קצת יותר מחודשיים יצאו מיליון ישראלים לחל"ת. האם אפשר לחייב עובד לשוב בעוד ילדיו נמצאים בבית, ומה יהיה על מי שיחזרו לעבודתם בהיקף משרה נמוך יותר? נטע ברומברג ראש מחלקת דיני עבודה במשרד, התראיינה למעריב והסבירה מהם זכויות העובד וחובות המעביד.
20 במאי, 2020
מדריך לעשיית עסקים בישראל באתר Practical Law
גם השנה היינו אחראים לכתיבת המדריך לעשיית עסקים בישראל עבור האתר Practical Law. המדריך מקיף נושאים רבים ביניהם מערכת המשפט בישראל, השקעות זרות, דיני עבודה, מיסוי, תחרות, פרטיות, קניין רוחני ועוד.
4 במאי, 2020
וובינר: השלכות הקורונה על פעילות עסקית בישראל
הצטרפו אלינו לפאנל מומחים של משרד Fox Rothschild שיעסוק באתגרים בהם נתקלים יזמים ואנשי עסקים ישראלים השוהים בישראל או גרים בחו"ל. הפאנל יבחן סוגיות של ביטוח, מיסים, סיוע ממשלתי בארה"ב, מדע וטכנולוגיה, ביטחון ברשת, הטבות למנהלים, עבודה ותעסוקה. נטע ברומברג תסקור את סוגיות דיני עבודה בישראל. 
20 במרץ, 2020
פודקאסט בנושא זכויות עובדים ביציאה לחל"ת ובבידוד
פודקאסט בהשתתפות עו"ד לי אלר בנושא זכויות עובדים הנמצאים בבידוד או נאלצים לצאת לחל"ת בשל הפשטות הקורונה.
9 במרץ, 2020
פער בשכר ופער גדול יותר בפנסיה: מה מצבן של הנשים בשוק העבודה?
עו"ד נטע ברומברג בראיון למאקו לרגל יום האישה הבינלאומי על מצבן של הנשים בשוק העבודה.
20 בינואר, 2020
הטבות בחוזה העסקה שחשוב להכיר
רבים נוטים לחשוב שהמרכיב העיקרי עליו יש להתמקח לפני חתימה על חוזה עבודה הוא השכר. עם זאת, הטבות מסוימות, יכולות לצמצם את ההוצאות החודשיות ולהשאיר את העובדים עם יותר כסף בסוף החודש וגם בפנסיה. כמומחית בתחום דיני עבודה, התראיינה נטע ברומברג לביזפורטל ונגעה בשוני בין חוזים הנחתמים מול חברות עם הסכמים קיבוציים וחברות הכפופות לצווי הרחבה.
12 בנובמבר, 2019
מעסיקים - איך לפעול בעקבות המצב הבטחוני? ראיון עם נטע ברומברג
בעקבות המצב הבטחוני פורסמו מוקדם יותר הנחיות פיקוד העורף לגבי הגעה למקומות עבודה בעוטף עזה וביזור גוש דן. כך, עובדים ובעלי עסקים רבים מצאו עצמם הבוקר בחוסר ודאות לגבי זכויותיהם ואיך לפעול. נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה של משרדנו התראיינה לדה מרקר ולמאקו והסבירה איך מה מותר ומה אסור לדרוש מעובדים.
18 בספטמבר, 2019
האם עובדים יכולים להביע עמדות פוליטיות ברשתות החברתיות ?
עו"ד נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה, התראיינה ל-Ynet בנוגע לאפשרות של עובדים לעסוק בנושאים פוליטיים ולהביע את עמדותיהם האישיות ברשתות החברתיות. לדברי נטע "פרסום עמדות אישיות ברשתות מעלה שאלות עקרוניות וערכיות הנוגעות בגבולות חופש הביטוי בחברה דמוקרטית, ביחסי עבודה שמגלמים מורכבות מיוחדת  ובגבול בין האישי למקצועי".
31 באוקטובר, 2018
התמודדות הארגון עם הטרדות מיניות במקום העבודה
משרדנו ארח היום יחד עם משרד SPB סמינר בנושא הטרדות מיניות במקום העבודה. מרי ציון ראש מחלקת דיני עבודה נתנה סקירה של ההיבטים המשפטיים המרכזיים בישראל.
25 באוקטובר, 2018
שאלות ותשובות על הזכות להתאגדות עובדים
עו"ד מרי ציון עונה במאקו על סדרת שאלות הנוגעת לזכות של עובדים להתאגד במקום העבודה
3 באוקטובר, 2018
הזמנה לסמינר: הגנה מפני הטרדות מיניות במקום העבודה - מקרי בוחן בבריטניה, ארה"ב וישראל
הצטרפו למשרד ברנע ולמשרד Squire Patton Boggs לסמינר שיעסוק באופן בו ארגונים מתגוננים מפני הטרדות מיניות במקום העבודה תוך בחינה של החוקים הרלוונטים בבריטניה, ארה"ב וישראל.
17 בספטמבר, 2018
העסקת עובד שעובד מהבית באופן חלקי או מלא
עו"ד מרי ציון במוסף ממון לגבי אופן קביעת המדיניות להיקף העבודה המותרת מהבית.
2 בספטמבר, 2018
התנהלות מעסיק מול התארגנות עובדים
עו"ד מרי ציון בראיון לתכנית הכלכלית 'צבע הכסף' ברשת ב' על האופן בו הארגון צריך להתנהל כשהעובדים מבקשים להתאגד (החל מדקה 35:30)
15 ביולי, 2018
מרי בהרצאה בעמותה לניהול משאבי אנוש בישראל
עו"ד מרי ציון הרצתה היום על ההיבטים המשפטיים של תהליך ה-Offshore  עבור חברות ישראליות במפגש של העמותה לניהול משאבי אנוש בישראל.
5 ביולי, 2018
סמינר בנושא ניהול חברות בת ישראליות של תאגידים רב-לאומיים
משרדנו ארח היום, יחד עם משרד הכלכלה, סמינר בנושא דיני תאגידים ועבודה הרלוונטיים לנושאי משרה בחברות בנות ישראליות של תאגידים רב-לאומיים.
24 ביוני, 2018
יחסי מרות בהסכמה: מה אומר החוק על יחסים רומנטיים בין מנהל לעובדת?
עו"ד לי אלתר קיציס ממחלקת דיני עבודה במאמר באתר מאקו על יחסי מרות בהסכמה במקום העבודה.
14 ביוני, 2018
מרי ציון בהרצאה למנהלי משאבי אנוש בחברות הייטק וסטארטאפים
עו"ד מרי ציון, ראש מחלקת דיני עבודה הרצתה היום במסגרת קורס הכשרה מקצועית לאנשי משאבי אנוש על סוגיות שונות של דיני עבודה הנוגעות לחברות הייטק וסטארטאפים.
30 במאי, 2018
הגנה על סודות מסחריים
משרדנו יחד עם משרד Bird Bird מארחים היום סמינר בנושא הגנה על סודות מסחריים מנקודת המבט הישראלית והאירופאית. עו"ד מרי ציון תציג את הסעיפים של סודיות ואי תחרות שיש להכניס להסכמי ההעסקה.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: