© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

חדשות ועדכונים

24 במאי, 2018
ד"ר צבי גבאי בפאנל רגולציה בכנס iFX Expo International
ד"ר צבי גבאי הוזמן להשתתף בפאנל הרגולציה, המתקיים במסגרת כנס iFX Expo International. הפאנל יעסוק בתקנות MIFID II, השינויים שעומדת להכניס רשות ניירות ערך האירופית ESMA ומהפיכת הבלוקצ'יין והמטבעות הדיגיטליים.
22 במאי, 2018
חברת שירותי הענן של אמזון מיישרת קו עם רשות המיסים בישראל
עו"ד הראל פרלמוטר, ראש מחלקת המיסים במשרדנו, התראיין לבלומברג BNA, בעקבות החלטתה של חברת שירותי הענן של אמזון להירשם כעוסק בישראל ולגבות מע"מ מהלקוחות הישראליים.
22 במאי, 2018
החלטה תקדימית של בית משפט עצרה עסקה בין שתי חברות אמריקאיות
בית המשפט החליט לעצור עסקת השקעה נוספת בחברת ארקטורוס, וזאת עד לבירור תביעתו של ג'ו פיין, מייסד החברה, הנוגעת לביטול פיטוריו כמנכ"ל. החלטה זו התקבלה למרות שמדובר בחברה המתנהלת בארה"ב עם הנהלה אמריקאית. את ג'ו פיין מייצגים עוה"ד מיקי ברנע, זוהר לנדה, נועה הבדלה, עומר קידר ורון שוחוטביץ.
16 במאי, 2018
סמינר ליועצים משפטיים בנושא ציות ואכיפה פנימית
משרדנו מארח היום יחד עם איגוד היועצים המשפטיים סמינר בנושא ציות ואכיפה פנימית. ד"ר צבי גבאי ירצה על האתגרים הרגולטורים החדשים בתחום. כמו כן יתארחו נציגים של משרד Duff and Phelps שידברו על תרבות הציות המשתנה.
15 במאי, 2018
יובל לזי בהרצאה לתוכנית יזמות עלית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקה המסחרית, מרצה היום בפני משתתפי תכנית היזמות עלית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב בנושא הסכמי בעלי מניות וסיפורי סינדרלה של סטרטאפים.
15 במאי, 2018
הרצאה בנושא אכיפה כלכלית בתכנית איזון - דירקטוריות משפיעות
ד"ר צבי גבאי הרצה בנושא אכיפה כלכלית ב בתכנית איזון - דירקטוריות משפיעות של עמותת יסמין. עמותת יסמין פועלת לקידום עסקים בבעלות נשים יהודיות וערביות.
14 במאי, 2018
הקרן הבריטית את'מבה קפיטל מוכרת את השליטה בחברת אבגול לאינדורמה ונצ'רס
משרדנו מייצג את הקרן הבריטית את'מבה קפיטל (Ethemba) בעסקת המכירה של מניות השליטה בחברת אבגול, יצרנית הבדים הלא ארוגים, לידי יצרנית הכימיקלים אינדורמה ונצ'רס (Indorama Ventures), שמניותיה נסחרות בבורסה בתאילנד. השליטה באבגול תימכר לפי שווי של 1.7 מיליארד שקל.
13 במאי, 2018
צ'ק-קאפ השלימה גיוס מהציבור בנאסד"ק
משרדנו ייצג את החתם האמריקאי, H.C. Wainwright Co., LLC, בהצעה לציבור של מניות וכתבי אופציה של חברת צ'ק-קאפ, באמצעות תשקיף בנאסד"ק. צ'ק-קאפ גייסה 20.2 מיליון דולר באמצעות הנפקת מניות וכתבי אופציה (warrants). חברת צ'ק-קאפ חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי העוסקת בפיתוח גלולה הניתנת לבליעה דרך הפה לאיתור סרטן המעי הגס.
8 במאי, 2018
תקנות הגנת הפרטיות בישראל
עו"ד אסף שלו התראיין למוסף ממון בנוגע לתקנות הגנת הפרטיות ואבטחת המידע שנכנסות לתוקף היום בישראל. התקנות קובעות סטנדרט חדש בנוגע לאבטחת מידע אישי המצוי במאגרי מידע.
8 במאי, 2018
מיקי ברנע בהרצאה על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים
עו"ד מיקי ברנע, השותף המנהל, ירצה היום בפני משתתפי IBM Alpha Zone Accelerator על האתגרים המשפטיים העומדים בפני סטארטאפים בשלב מתקדם.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: