© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים

19 בינואר, 2020
חגית בן משה בכנס השנתי של איגוד התעשייה הקיבוצית
כמומחית לתחום ההתיישבות, חגית בן משה הוזמנה לקחת חלק בכנס השנתי של איגוד התעשייה הקיבוצית. חגית תרצה על מגמות עתידיות בתעשייה הקיבוצית.
15 בינואר, 2020
שי אבינאלי בהרצאה בקורס בוררים של איגוד המהנדסים
שי אבניאלי הרצה ביום במסגרת קורס בוררים של איגוד המהנדסים.
14 בינואר, 2020
כנס בנושא ניהול נכון של הליכי ליטיגציה בינ"ל
משרדנו ארח היום את איגוד הדירקטורים לכנס בנושא ניהול הליכי ליטיגציה בינ"ל. הכנס עסק בשיקולים שיש לקחת בחשבון כאשר פורץ משבר, הדורש מהדירקטוריון וההנהלה לבנות חבילת ייצוג משפטי במערכות שיפוט במדינות שונות.  הכנס נעשה בשיתוף משרד עורכי דין דקרט. עו"ד הדר ישראלי הרצתה בכנס על ניהול משבר משפטי כאשר קיים ניגוד עניינים בין ההנהלה לדירקטוריון.
14 בינואר, 2020
איתי גורה בהרצאה במרכז היזמות של האוניברסיטה העברית
במסגרת פעילות משרדנו עם מרכז היזמות של האוניברסיטה העברית HUstart, הרצה היום איתי גורה על השיקולים המשפטיים בהקמת מיזם.
13 בינואר, 2020
אירוח המפגש השלישי של פורום הציות עם ה-ACC
היום ארחנו את המפגש השלישי של פורום הציות המתמקד במערך הציות בהליכי אכיפה. במפגש ארח ד"ר צבי גבאי את יהודה שפר, המשנה לפרקליט המדינה (אכיפה כלכלית).
12 בינואר, 2020
אירוח מפגש של בריטיש אמריקן טבקו
משרדנו ארח היום מפגש של בריטיש אמריקן טבקו במסגרת ביקור בישראל והיכרות עם השוק היזמות המקומי. אריאלה דרייפוס סקרה בפני המשתתפים את השוק המקומי והאתגרים המשפטיים הקיימים לחברות.
12 בינואר, 2020
ראיון עם דפנה קליין בתכנית הרדיו "צבע הכסף"
דפנה קליין התראיינה לתכנית הרדיו "צבע הכסף" בעקבות פסק הדין האחרון של בית המשפט העליון בו נקבע, כי פעולת השיתוף ברשתות החברתיות עלולה להיחשב כפרסום לצרכי חוק לשון הרע. לדברי דפנה מדובר בהחלטה בעלת משקל משמעותי ביחס לציבור רחב של אנשים, אשר לא מודעים בהכרח לחשיפה שלהם להיתבע בתביעות לשון הרע (החל מדקה 21.22).
8 בינואר, 2020
ד"ר צבי גבאי ואנדי ינאי במאמר דעה: ישראל מפספסת את מהפכת הנכסים הדיגיטליים
ד"ר צבי גבאי ואנדרי ינאי ממחלקת שוק הון במאמר דעה בגלובס על החסמים הרגולטורים שישראל מציבה בפני מהפיכת הבלוקצ'יין והנכסים הדיגיטליים.
7 בינואר, 2020
אירוח מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל
משרדנו ארח היום מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל. יובל לזי והראל פרלמוטר נפגשו עם הסטרטאפים המשתתפים בתכנית ושוחחו איתם על האתגרים וההזדמנויות בעבודה מול ארה"ב.
2 בינואר, 2020
תביעה של 10 מיליון שקל נגד איש העסקים ירון רוזיאק והרב דוד איפרגן
משרדנו מייצג את קובי זייד, המייסד של חברת זייד אורניב, בסכסוך בעלי מניות ותביעה לאכיפת הסכמים מול איש העסקים ירון רוזיאק והרב דוד איפרגן.
1 בינואר, 2020
אייל נחשון ועמיחי טסלר במאמר דעה: פס"ד חדש בעליון יאפשר לבתי עסק להדוף תובענות ייצוגיות
אייל נחשון ועמיחי טסלר ממחלקת הליטיגציה במאמר דעה עבור דאנס כלכליסט על פסק הדין החדש של העליון הקובע, כי יש לבצע פנייה מוקדמת טרם הגשת תביעה ייצוגית. פסק דין זה, לדבריהם, מהווה בשורה של ממש עבור עסקים פרטיים המבקשים להדוף תובענות ייצוגיות.
30 בדצמבר, 2019
יובל לזי מסכם לאנשים ומחשבים את שנת 2019 בתחום הסייבר
יובל לזי מתארח בכתבה באנשים ומחשבים על המגמות הבולטות בעולם הסייבר בשנת 2019. יובל תאר את שנת 2019 כשנה בה תאגידים החלו להפנים כי נדרשת גישה הוליסטית יותר ולא ניתן להסתמך על פתרונות טכנולוגים בלבד.
30 בדצמבר, 2019
חגית בן משה במוסף הנדל"ן של גלובס על הסדרת השימושים בקרקעות חקלאיות
חגית בן משה במאמר דעה במוסף הנדל"ן של גלובס על פסק הדין של בית המשפט המחוזי בעניין הסדרת השימושים בקרקעות חקלאיות. לדברי חגית, פסק הדין מלמד על מגמה של הקשחת מדיניות האכיפה וכי על כל יישוב חקלאי לפעול ללא דיחוי על מנת להסדיר את השימושים בקרקעות.
25 בדצמבר, 2019
מיקי ברנע במאמר דעה בגלובס: הנפקת בורסת תל אביב - האור בקצה המנהרה?
מיקי ברנע במאמר דעה בגלובס על המהלך האחרון של הבורסה לני"ע למשיכת משקיעים חדשים עם הנפקתה בדרך של הצעת מכר ורישום מניותיה למסחר. לדבריו "הנפקה זו יכולה להיות נקודת מפנה לקראת השינוי המיוחל, שיביא להתעוררות הבורסה ושוק ההון המקומי".
23 בדצמבר, 2019
אלדר אדטו במוסף הנדל"ן של גלובס לסיכום 2019
במוסף הנדל"ן של גלובס לסיכום שנת 2019, מציג אלדר אדטו את אחד מפסקי הדין החשובים שהתקבלו השנה בתחום. אלדר דן בהחלטה השנויה במחלוקת של בית המשפט לבטל הערות אזהרה שנרשמו על שם הרוכשים על מנת לאפשר התקדמות בפרויקט התחדשות עירונית. לדברי אלדר מדובר בפסק דין בעל השלכות מרחיקות לכת.
22 בדצמבר, 2019
משפטה של לי אלבז מגיע לסיומו עם מתן גזר הדין
משרדנו ייצג את לי אלבז, מנכ"לית יוקום תקשורת שהורשעה בהונאה באופציות בינאריות יחד עם עורכי דיניה האמריקאים. ד"ר צבי גבאי ועו"ד הדר ישראלי שליוו את אלבז מההתחלה התראיינו למספר כלי תקשורת בעקבות פרסום גזר הדין שניתן שבוע שעבר על ידי בית המשפט הפדרלי במרילנד. לדבריהם, "מידת ההחמרה במדיניות ההעמדה לדין והענישה בתחום העבירות הכלכליות בארה"ב גבוהה לאין ערוך ביחס למדינת ישראל".
18 בדצמבר, 2019
קפה ושימוש הוגן: הרצאה של זוהר לנדה
פסק הדין של נסטלה נגד אספרסו קלאב ממשיך להכות גלים ולעורר עניין בקרב משפטנים ועוסקים בתחום של זכויות יוצרים. היום התקיים מפגש סקירת פסיקה לשנת 2019 של האגודה הישראלית לזכויות יוצרים. במסגרת זו הוזמן עורך דין זוהר לנדה לדבר בנושא קפה ושימוש הוגן ולדון בהשלכות של פסק הדין על חברות מסחריות הפועלות בישראל. 
17 בדצמבר, 2019
Israel Singapore Fintech Convention
משרדנו ארח היום מיטאפ לקהילת הפינטק הישראלית בשיתוף חברת Fintech Fever ו Singapore Fintech Association. ד"ר צבי גבאי הרצה על הרגולציה הקיימת היום, האתגרים וההזדמנויות בתחום.
16 בדצמבר, 2019
נדחתה על הסף תביעת דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי וזאב רום
בית המשפט המחוזי תל-אביב דחה על הסף את התביעה על סך 239 מיליון שקל שהגיש דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי והלקוח שלנו זאם רום מחמת התיישנות וחייב אותו בתשלום שכר טרחה. את זאב רום ייצגו עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה.
12 בדצמבר, 2019
משרדנו אירח קהילת יזמיות איקומרס
הבוקר אירחנו מיט אפ של יזמיות הפועלות בתחום המסחר האלקטרוני. הראל פרלמוטר וענת אבן-חן הסבירו למשתתפות על סוגיות מיסויות ורגולטוריות הנוגעות לפעילות אונליין.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: