© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים

14 בנובמבר, 2019
בית המשפט אישר לשחקן יהודה לוי להצטרף להליך המשפטי נגד חברת אשכולות
בית המשפט הכלכלי בתל-אביב אישר לשחקן יהודה לוי להצטרף לעמותת שח"ם, ארגון השחקנים הגדול בישראל, ולקבוצת אמנים נוספים בסכסוך המשפטי בינם לבין הנהלת אשכולות על האופן בו נגבים התמלוגים מגופי השידור השונים. שח"ם והאמנים מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, הדר ישראלי, אייל נחשון ומיכאל דובין ממשרדנו.
14 בנובמבר, 2019
אלדר אדטו הנחה את פאנל ראשי הערים בכנס ארגון הקבלנים והבונים
אלדר אדטו, ראש מחלקת הנדל"ן, הנחה היום בכנס ארגון הקבלנים והבונים את פאנל ראשי הערים. בפאנל השתתפו ראש עיריית אילת, ראשת העיר יהוד-מונוסון, מנכל"ית משותפת של חברת שלום את נתן ויו"ר ארגון הקבלנים והבונים מחוז תל אביב והמרכז.
14 בנובמבר, 2019
צבי גבאי בהרצאה בקורס להכשרת קציני ציות
צבי גבאי הרצה היום בקורס להכשרת קציני ציות באקדמיה לפיננסים של-BDO. ההרצאה עסקה באכיפה פנימית בדיני ניירות ערך, בחוק לייעול הליכי אכיפה ברשות ני"ע ובצורך בגיבוש תכנית אכיפה פנימית אפקטיבית.
13 בנובמבר, 2019
משרדנו מייצג את בעלי הזכויות במאגר הגז ישי
עוה"ד זוהר לנדה וענת אבן-חן מייצגים את בעלי הזכויות ברישיון "ישי", שהינו רישיון המתייחס למאגר גז שבו הגז משותף עם הגז במאגר אפרודיטה בקפריסין. אנו מלווים את בעלי הזכויות בפנייה לשר האנרגיה, שר החוץ, שר המשפטים ושר האוצר – בהליך שנועד להבטיח את זכויותיהם בהמשך להסכם שחתמו בעלי הזכויות במאגר אפרודיטה עם ממשלת קפריסין.
12 בנובמבר, 2019
שאלות בנושא דיני עבודה בעקבות המצב הבטחוני
בעקבות המצב הבטחוני פורסמו מוקדם יותר הנחיות פיקוד העורף לגבי הגעה למקומות עבודה. כך, עובדים ובעלי עסקים רבים מצאו עצמם הבוקר בחוסר ודאות לגבי זכויותיהן ואיך לפעול. נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה של משרדנו התראיינה לדה מרקר ולמאקו והסבירה מהן
6 בנובמבר, 2019
ברנע מייצגים את קבוצת עזריאלי במכירת אחזקותיה בסופרגז
משרדנו ייצג את קבוצת עזריאלי במכירת אחזקותיה בחברת סופרגז לידי קבוצת אלקו תמורת כ-820 מיליון ש"ח. את עזריאלי ייצגו בעסקה עוה"ד מיקי ברנע, אילן בלומנפלד, שגיא גרוס ודניאל קלינמן.
6 בנובמבר, 2019
תביעה נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה והאפוטרופוס הכללי
משרדנו מייצג לקוחות פרטיים בתביעה לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה (שפורק ב-1985) והאפוטרופוס הכללי בגין כספי נאמנות שהופקדו בבנק על ידי אבי המשפחה שהלך לעולמו. הלקוחות מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה, נועה הבדלה ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.
4 בנובמבר, 2019
עסקת מובילאיי-אינטל: משרדנו ממשיך לייצג את ולדמן
משרדנו ממשיך לייצג את אמיר ולדמן, המואשם על ידי רשות ניירות ערך בארה"ב בשימוש במידע פנים בקשר רכישת מוביילאיי בידי אינטל. ההליכים מתנהלים בפני בית משפט פדראלי בניו יורק.
30 באוקטובר, 2019
מיקי ברנע בראיון למגזין Legal Business
מיקי ברנע התראיין למגזין הבריטי Legal Business בנוגע לשאלה האם המצב הפוליטי בישראל השפיע על הכלכלה. מיקי ציין כי, זרם ההשקעות לישראל לא פסק וכי אנו רואים יותר ויותר חברות בינלאומיות שרוצות לפעול בישראל.
28 באוקטובר, 2019
בית המשפט העליון כלל את פסיקת נספרסו בין פסקי הדין המרכזיים שניתנו בשנה האחרונה
בית המשפט העליון פרסם את רשימת פסקי הדין המשמעותיים שניתנו בשנה האחרונה. פסק הדין בו נדחתה סופית תביעתה של חברת נספרסו נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית, שיוצגה על ידי משרדנו, נכלל ברשימה זו.
16 באוקטובר, 2019
משרדנו ייצג את קרן מרקורה הגרמנית בהשקעה בחברת הסטארט-אפ DSignals3
משרדנו ייצג את קרן מרקורה הגרמנית, קרן ההשקעות של משפחת שולר-וויט, בסבב בגיוס הראשון של חברת הסטארט-אפ DSignals3, שבמקור יועד להיות סבב גיוס של 12 מיליון ש"ח ולבסוף הורחב ל 20.5 מיליון ש"ח. חברת הסטארט אפ הישראלית בה השקיעה הקרן פיתחה פתרון שמאפשר למכונות ייצוא להפוך למכונות חכמות וכך היא מייעלת מערכי תעשייה שלמים. הלקוח שלנו הוא המשקיע הבולט בהרחבת סבב הגיוס הזה לצד המשקיעות הנוכחיות.  
7 באוקטובר, 2019
הרצאה של הדר ישראלי בנושא אכיפה מנהלית בישראל
הדר ישראלי, שותפה במחלקת שוק הון, הרצתה במסגרת יום עיון ניהול סיכוני הונאות ותרמיות של EY בנושא אכיפה מנהלית בישראל. בהרצאה, הדר הציגה כיצד על הארגון להתמודד עם משבר ברגע שכבר החלה חקירה וגם בחשיבות קיומן של תכניות אכיפה מסודרות.
2 באוקטובר, 2019
קורס ניהול סיכונים במכון הישראלי לפיננסים
ד"ר צבי גבאי הרצה היות בנושא סיכוני הפשיעה הכלכלית במסגרת קורס ניהול סיכונים במכון הישראלי לפיננסים של מיטב ד"ש.
2 באוקטובר, 2019
World Tax 2020 Edition
שמחים לעדכן כי משרדנו דורג על ידי International Tax Review כמומחה בקטגוריות מיסוי חברות ומיסוי לקוחות פרטיים.
2 באוקטובר, 2019
מה לעשות כשרשות מקרקעי ישראל מבקשת להחתים על חוזה חכירה מתחדש?
עו"ד חגית בן משה במאמר דעה על הפסיקות האחרונות של בתי המשפט לטובת יישובים חקלאיים הנמצאים במחלוקת עם רשות מקרקעי ישראל.
26 בספטמבר, 2019
ניהול סיכונים והמילה האחרונה בתחום ה-KYC ומניעת הלבנת הון בינ"ל
יחד עם משרד Clifford Chance ערכנו סדנה לקציני הציות ואנשי מחלקת ניהול הסיכונים בבנק דיסקונט ובנק לאומי בה דנו במגמות האכיפה בתחום הלבנת ההון, החובות המוטלות על הבנקים ואיך בכל זאת ניתן לנהל את הסיכון ולספק שירות. 
25 בספטמבר, 2019
אירוח איגוד קרנות הגידור לסדנת מו"מ
משרדנו ארח היום את איגוד קרנות הגידור לסדנת מו"מ בשיתוף פעולה עם מוטי קריסטל, מומחה למשא ומתן וניהול משברים. במסגרת הסדנא הצגנו את הטעויות הנפוצות והטכניקות להתגבר עליהם במסגרת עסקה או סכסוך.
25 בספטמבר, 2019
יו"ר סודהסטרים נחשד במסירת מידע פנים
ד"ר צבי גבאי התראיין לדה מרקר בנושא החשדות נגד יו"ר סודהסטרים כי בעת שכיהן כמנכ"ל העביר לעובדת לשעבר בחברה מידע פנים על העסקה עם פפסיקו.
24 בספטמבר, 2019
מאמר: רגולציה דורסנית וכוחנית היא לא הדרך לבנות שוק יציב ומתפקד
עו"ד ענת אבן-חן במאמר דיעה בגלובס, הקורא לשיתוף פעולה בין רשות שוק ההון לשוק הפרטי על מנת לייצר רגולציה טובה יותר עבור חברות הפינטק והשירותים הפיננסיים.
19 בספטמבר, 2019
אירוח משלחת של בכירים מהתאגיד היפני Daiwa House Group
משרדנו ארח היום משלחת של בכירים מתאגיד הבנייה היפני Daiwa House Group המדורג ברשימת פורצ'ן 500. נציגי החברה הגיעו לארץ על מנת לקדם את הקשרים העסקיים עם חברות ישראליות.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: