כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

Together is powerful

חדשות ועדכונים

13 בדצמבר, 2017
ראש הרשות לני"ע החליט לפוצץ את בועת הביטקוין
ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו, בראיונות שונים לתקשורת בעקבות דבריו של יו"ר הרשות לני"ע כי חברות שערכן מבוסס על ערך הביטקוין לא יוכנסו למדדי הבורסה עד שתמצא מסגרת רגולטורית מתאימה. לדברי צבי יש להבחין בין הכללת חברות העוסקות במסחר והשקעה במטבעות וירטואלים במדדי הבורסה לבין האפשרות כי חברות כאלה ייסחרו בבורסה.
11 בדצמבר, 2017
ברנע ושות' ייצגה את EXO Technologies בעסקת הרכישה של החברה על ידי התאגיד האמריקאי Lear
משרדנו ייצג את חברת הסטארטאפ הישראלית Technologies EXO המפתחת פתרונות מבוססי GPS בהליך הרכישה על ידי התאגיד האמריקאי Lear.
11 בדצמבר, 2017
הרצאה של יובל לזי בקורס יזמות עילית של Startau
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה, ירצה היום בנושא הסכם מייסדים וגיוסי הון בקורס 'יזמות עילית', קורס הדגל של מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב.
10 בדצמבר, 2017
ברנע ושות' ייצגה את שיכון ובינוי במכירת 50% מאחזקותיה בבניין משרדים בוורשה
עוה"ד גל אורן ודניאל לורבר ממשרדנו ייצגו את RED, פעילות ייזום הנדל"ן באירופה של שיכון ובינוי במכירת 50% מהאחזקות בבניין משרדים בורשה, פולין לצד שלישי. בעקבות העסקה רשמה הקבוצה רווח לפני מס של 55 מיליון שקל.
6 בדצמבר, 2017
משרד האוצר החליט להפסיק את מרוצי הסוסים. עו"ד זוהר לנדה ייצג את חברת המרוצים הבריטית GBI
משרד האוצר החליט להפסיק את מרוצי הסוסים בישראל החל מ-1 בינואר 2018. עו"ד זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, ייצג את חברת המרוצים הבריטית GBI, העוסקת בהפעלת ההימורים על מרוצי סוסים מטעם הטוטו, במשא ומתן מול משרד האוצר.
4 בדצמבר, 2017
פצצת המס של טראמפ תעודד ישראלים להקים סטארט-אפים בארה"ב
ראיון עם מיקי ברנע, בנוגע להשפעה של רפורמת המס של טראמפ על מערך השיקולים של הסטארט־אפיסטים הישראליים
3 בדצמבר, 2017
משלחת משקיעים ישראלית בסרביה
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרדנו, משתתף במשלחת מיוחדת של משקיעים ישראלים, המבקרים לראשונה בבלגרד, סרביה על מנת להכיר מקרוב את האקוסיסטם המקומי ולהיפגש עם חברות סטארטאפ סרביות.
28 בנובמבר, 2017
סמינר בנושא הגנת הפרטיות ומאגרי המידע
משרדנו ערך היום סבב נוסף של הרצאות עבור חברות סטארט-אפ ויזמים בנושא הגנת הפרטיות ומאגרי המידע. הסמינר כלל גם הרצאה על חובת הנגישות באינטרנט והרצאת אורח של ארגון הדיגיטל הישראלי.
28 בנובמבר, 2017
ההכרעות המשפטיות החשובות בתחום הנדל"ן של 2017
עו"ד אריאל נדלר, ראש מחלקת הנדל"ן במשרדנו, התראיין למגזין הנדל"ן של דה מרקר בנוגע לביטול חוק מס ריבוי דירות על ידי בית המשפט העליון. לדבריו, ביטול החוק יצטרך לספק מענה לאלה שכבר מכרו את דירתם על מנת ליהנות מהטבת המס המובטחת בו ולחילופין ישפיע על בעלי הדירות השוקלים מכירה של דירה בבעלותם.
23 בנובמבר, 2017
האם עמותה, אשר הינה ארגון ללא כוונת רווח, יכולה להשקיע כספים בנכסים פיננסיים
האם עמותה, אשר הינה ארגון ללא כוונת רווח, יכולה להשקיע כספים בנכסים פיננסיים (אג"ח, מניות וכיו"ב); ואם כן – מהן אפשרויות ההשקעה והמגבלות החלות על העמותה בקשר לכך? אסף שלו, במאמר לגלובס בנושא
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: