© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

חדשות לפי קטגוריה

חדשות ועדכונים

22 בינואר, 2019
הזמנה לסמינר: היועץ המשפטי בהתמודדות בחברה במשבר
משרדנו יחד עם איגוד היועצים המשפטיים יקיים ב-6 בפברואר יום עיון, שבמסגרתו נערוך סימולציה בה נבחן את ההתמודדות המשפטית של חברה עם אירוע משברי, רב מערכתי. במסגרת הסימולציה נתמקד בניהול המשבר מול הרגולטורים, תקשורת, שותפים עסקיים ועובדים.
20 בינואר, 2019
משרדנו ייצג חברת תשתיות בשלב המיון המוקדם לרכישת תחנת הכוח אלון-תבור
משרדנו ייצג את חברת התשתיות PMEC בשלב המיון המוקדם של ההליך התחרותי לרכישת תחנת הכוח אלון-תבור מחברת החשמל. PMEC ניגשה להליך המיון המוקדם יחד עם חברת מבטח שמיר ורפק אנרגיה. את החברה מייצגים עורכי הדין ינון יוגב, ניצן גולדרייך, יניב זוהר ועדו פרוינד ממחלקת התשתיות ומימון הפרויקטים.
15 בינואר, 2019
הרצאה: כל מה שצריך לדעת על הרפורמה החדשה בסדר דין אזרחי
משרדנו ארח היום את פרופ' יששכר (איסי) רוז-צבי להרצאה אליה הוזמנו גם יועצים משפטיים בנושא תקנות סדר הדין האזרחי החדשות.
14 בינואר, 2019
הזמנה לסמינר: פאנל מומחים בנושא רגולציית הבלוקצ'יין והמטבעות הדיגיטליים
הצטרפו למשרדנו ומשרד בייקר מקנזי לפאנל מומחים, שידון בדרכים להנות מהיתרונות בהנפקות ICO והחדשנות הטכנולוגית של הבלוקצ'יין יחד עם הרגולציה הנוכחית הקיימת בתחום.
13 בינואר, 2019
מדריך לעשיית עסקים בישראל באתר Practical Law
מדריך לעשיית עסקים בישראל שנכתב על ידי משרדנו פורסם באתר Practical Law. המדריך מקיף נושאים רבים ביניהם מערכת המשפט בישראל, השקעות זרות, רגולציה, יחסי עבודה, מיסוי, קניין רוחני ועוד.
9 בינואר, 2019
אירוח סטודנטים מאוניברסיטת ז'נבה
משרדנו ארח היום משלחת של סטודנטים מאוניברסיטת ז'נבה לסשן הרצאות מיוחד בפני קרנות הון סיכון ומומחים מהתעשייה. במסגרת זאת, ד"ר דותן ברוך הרצה לסטודנטים על תעשיית הפינטק בישראל.
8 בינואר, 2019
מאמר: המודל הסינגפורי המחבר בין שוק ההון לחברות סטארט-אפ
ד"ר צבי גבאי במאמר דעה בגלובס מתאר את המודל הסינגפורי של פלטפורמה משולבת בלוקצ'יין כפתרון שלא ידרוש שינויי חקיקה במקום היוזמה התקועה של רשות ניירות ערך להקמת בורסה משנית לחברות קטנות ובינוניות.
8 בינואר, 2019
אירוח משתתפי תכנית תעשיידע
משרדנו מארח היום את משתתפי תכנית תעשיידע, עמותת החינוך מיסודה של התאחדות התעשיינים. בסמינר שמשרדנו העביר הרצו מספר שותפים מהמשרד: איתי גורה הרצה על הסכם מייסדים, דותן ברוך על תנאי שימוש באתר, דניאל לורבר על קניין רוחני והראל פרלמוטר על סוגיות מסויות לסטארטאפים.
3 בינואר, 2019
מאמר: להציל את תמ"א 38
עו"ד אלון וולנר, המרכז את תחום התחדשות עירונית במשרדנו במאמר לדאנס כלכליסט על שינוי המגמה בהתחדשות העירונית מפרויקטים של תמ"א 38 לפינוי ובינוי.
2 בינואר, 2019
הרצאה: הסכם מייסדים
עו"ד איתי גורה הרצה היום בנושא הסכם מייסדים בפני יזמים בתכנית WeWork Labs  בחיפה. איתי דן בסוגיות המפתח שיש לטפל בהן בהסכם וההשפעה האפשרית על המייסדים ועל הסטארט-אפ.
30 בדצמבר, 2018
מאמר בנושא סכסוכי ירושה: על החיים וגם קצת על המוות
עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במחלקת לקוחות פרטיים, במאמר לכלכליסט Dun's100 בנושא סכסוכי ירושה, צוואות ועיזבונות.
27 בדצמבר, 2018
נסגר התיק נגד לקוח המשרד בפרשת יוטרייד
ד"ר צבי גבאי, עו"ד מורן ביקל ועו"ד ספיר מלול ממשרד ברנע ייצגו את רפי בר לב, בהליך שימוע מול פרקליטות מחוז תל-אביב, ששקלה להגיש כנגדו כתב אישום בגין עבירות של קבלת דבר במרמה אך החליטה לסגור נגדו את התיק.
25 בדצמבר, 2018
הרצאה: מיסוי סטרטאפים
עו"ד הראל פרלמוטר הרצה היום בפני סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון על סוגיות שונות של מיסוי סטרטאפים. ההרצאה ניתנה במסגרת קורס לתלמידי תואר בשני בפקולטה לניהול.
24 בדצמבר, 2018
כתבה במגזין מנהלים של כלכליסט בנושא התפרקות גרעיני השליטה בחברות
עו"ד מיקי ברנע התראיין לכתבה במגזין מנהלים של עיתון כלכליסט בנושא עליית שלטון המנהלים בחברות ציבוריות.
23 בדצמבר, 2018
משרדנו נבחר לסקר את תחום הצווארון הלבן והשחיתות התאגידית עבור ה Chambers & Partners
ד"ר צבי גבאי והדר ישראלי, שותפים במחלקת שוק הון במשרדנו, נבחרו לסקר את תחום הצווארון הלבן והשחיתות התאגידית בישראל עבור מדריך הדירוג הבינלאומי Chambers Partners.
20 בדצמבר, 2018
IBM Alpha Zone - המנטורים פוגשים את משתתפי מחזור 8
כחלק מהליווי של המשרד את האקסלרטור של IBM השתתפה עו"ד אריאלה דרייפוס במפגש עם המחזור החדש והרצתה על חדירה לשווקים חדשים.
20 בדצמבר, 2018
ברנע ייצג את MMG Capital Ventures
משרדנו ייצג את MMG Capital Ventures כמשקיע הראשי בסבב הגיוס האחרון של Home Hero.
19 בדצמבר, 2018
נתג"ז תשלם 370 מיליון שקל לאנרג'יאן עבור הקמת מקטע הולכת גז מהים
משרדנו מלווה באופן שוטף את חברת נתיבי הגז. במסגרת זו ליווינו את החברה בחתימת מזכר הבנות עם חברת אנרג'יאן להקמת המקטע להולכת גז טבעי ממאגרי כריש ותנין.
19 בדצמבר, 2018
רשות המיסים מחדדת נהלים בעקבות החוזר החדש המשנה את מדיניות המס הנוגעת לאופציות
עו"ד מיקי ברנע בכתבת המשך בגלובס בעקבות החוזר חדש של מס הכנסה משנה את מדיניות המס הנוגעת לתגמול מבוסס הון שהבשלתו תלוית ביצועים. לדברי עו"ד ברנע, "החוזר החדש קובע, כי אופציות שהוקצו תחת תכנית מאושרת, שהוגשה כדין לרשות המסים, עשויות להתגלות ביום הדין כלא זכאיות למיסוי הוני מופחת".
18 בדצמבר, 2018
חוזר חדש של מס הכנסה משנה את מדיניות המס הנוגעת לתגמול מבוסס הון שהבשלתו תלוית ביצועים
עו"ד דניאל לורבר, ראש תחום תמריצים הוניים במשרדנו בראיון לגלובס בעקבות החלטת רשות המיסים כי במקום שיעור מס על רווח הוני בגובה 25% שחל על אופציות שהוענקו לעובדים למימוש במקרה של אקזיט או של הנפקה, ההכנסות מהמימוש ייחשבו כהכנסת עבודה ולכן חיוב המס עלול לעלות לכדי 50%.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: