© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

פרו בונו

אנו מאמינים כי למשרד, לצד היותו גוף עסקי, יש מחויבות לפעול לטובת החברה. זאת בין אם באמצעות המיומנות המשפטית של אנשי המשרד ובין אם באמצעות היכולות השונות שיש למשרד ולשותפיו.

אנו מחפשים באופן פעיל הזדמנות לרתום את היכולות המקצועיות שלנו למטרות ראויות.

 

במסגרת זו פועל המשרד במספר ערוצים:

 

תכניות חינוכיות וחברתיות:

המשרד מעורב בפעילויות השונות של עמותת יוניסטרים אשר פועלת לצמצום הפערים ולהענקת שוויון הזדמנויות. זאת על ידי הכשרת הנהגה עסקית – חברתית יוזמת ומעורבת בקרב בני נוער בפריפריה. במסגרת זאת, אנחנו מלווים את מרכז העמותה בנתניה ומשמשים כמנטורים בתחרויות במהלך השנה.

 

 משרדנו מלווה גם את עמותת יזמים צעירים ישראל ושותפי ועורכי דין מטעם המשרד שימשו כמנטורים באירוע הסיום של העמותה.

 

המשרד מסייע לקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים של המרכז הבינתחומי הרצליה. ובמסגרת זו שותפי המשרד מלווים סטודנטים למשפטים הפועלים בקליניקה ומעניקים שירותים ליזמים מאוכלוסיות מטרה בתחום הטכנולוגי.

 

 לאורך השנים, עובדי המשרד נטלו חלק בפעולות העצמה חינוכית לנוער במסגרת פרוייקט “שיעור אחר“ אשר מפגיש בין עורכי דין של המשרד לבין תלמידים בבתי ספר מאוכלוסיות מוחלשות.  פעילות אנשי המשרד בפרוייקט כללה העברת שיעורים בכל תחומי המשפט בבית ספר יסודיים, כאשר בתום הפרוייקט מתקיים משפט מבוים, שנערך כולו על ידי התלמידים. 

 

סיוע משפטי:

המשרד סייע להורים שנתקלו באפלייה ברישום למוסדות החינוך, והפעיל במשך שנתיים מרכז מענה טלפוני למטרה זו. המרכז הופעל על ידי עמותת “הכל חינוך”.

 

המשרד מעניק סיוע משפטי ל”בודו למען שלום”, עמותה חינוכית ישראלית שמפגישה בין בני נוער וצעירים מאזורי קונפליקט בישראל למען קידום ערכי השלום, סובלנות וכבוד הדדי. זאת דרך לימוד אומנויות לחימה יפניות מסורתיות ועל מנת ללמוד את הערכים הטמונים בהן.

 

סיוכ ותרומות כספיות לארגונים חברתיים:

משרד ברנע מסייע לעמותות וארגונים העוסקים במצוינות בתחום החינוך והתרבות. הסיוע ניתן באמצעות תרומות כסף לרבות מלגות לסטודנטים הלומדים משפטים.

 

ליווי תכנית היזמות של קרן הישג:

משרד ברנע מלווה את תכנית היזמים של קרן הישג המסייעת לחיילים בודדים לאחר השירות, זאת על ידי מתן מלגות ללימודי השכלה גבוהה. תכנית היזמים מיועדת לבוגרי העמותה, ומסייעת להם להקים פרוייקטים עסקיים, זאת על ידי תמיכה מקצועית וליווי אישי.

 

לתוכנית נבחרים בכל פעם כ-15 יזמים מבין המלגאים והבוגרים של קרן הישג ובמהלכה היזמים עוברים הכשרה מקצועית קבוצתית במשך שישה חודשים, כאשר כל יזם מלווה אישית על ידי מנטור ומלווה מהקהילה.

 

קרן הישג היא קרן מלגות לימודים המעניקה מידי שנה מלגות לחיילים משוחררים שהוכרו כחיילים בודדים בצה”ל.  המלגה כוללת מימון שכר הלימוד לתואר ראשון, וכן תמיכה חודשית להוצאות קיום.

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: