© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

צור קשר:
ט.
מ.

בקצרה

ישראל אינה סובלת ממחסור במשרדי עורכי דין בתחום המשפט המסחרי. מה הופך את משרד ברנע ושות’ למוביל ובולט בתחום? מה מייחד אותנו?

אנחנו מתמחים בפעילות בעלת היבטים בינלאומיים – בליווי עסקאות חוצות גבולות, בייצוג תאגידים ואנשי עסקים זרים הפועלים בישראל ובליווי חברות ישראליות הפועלות בחו”ל.  לכ-70% מפעילות משרדנו יש מימד בינלאומי!

 

אנחנו מחוייבים לשותפות עם הלקוחות שלנו – אנחנו לא מסתפקים במתן שירות משפטי מצויין, בכל תחומי המשפט המסחרי, אלא מצרפים לו את הליווי הצמוד והניסיון של שותפי המשרד.

 

היכולות הבינלאומיות שלנו, הכוללות מערך קשרים נרחב עם משרדים בחו”ל, והמחוייבות שלנו לליווי מקצועי וצמוד, מאפשרים לנו לתת ערך מוסף של ממש ללקוחותינו, ולהגיע רחוק יותר ביחד.

 

משרד ברנע עוסק במגוון תחומי המשפט המסחרי, לרבות דיני תאגידים, מיזוגים ורכישות, תשתיות ומימון פרוייקטים, ליטיגציה, נדל”ן, שוק ההון וניירות ערך, טכנולוגיה, מיסים, חדלות פרעון, אינטרנט ודיני עבודה. המשרד מדורג בין משרדי עורכי הדין הבולטים בישראל על ידי מדריכי הדירוג הבינלאומיים והמקומיים: Chambers, Who’s who, European Legal 500, Dun’s 100 ו- BDI Code.

 

לפרטים נוספים לגבי איך אנו עושים זאת, ראו “חדשות ועדכונים“.

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: