© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

אודותינו

למשרדנו מוניטין רב בפעילות חוצת גבולות כאשר כ-70% מפעילות בעלת היבטים בינלאומיים  – בליווי עסקאות חוצות גבולות, בייצוג תאגידים ואנשי עסקים זרים הפועלים בישראל ובליווי חברות ישראליות הפועלות בחו”ל.

ברנע ג’פה לנדה הינו משרד עורכי דין מוביל הפועל בתחום המשפט המסחרי בישראל. היכולות הבינלאומיות של המשרד, הכוללות צוות מקומי של עורכי דין עם רישיון וניסיון עבודה בינלאומי ומערך קשרים נרחב עם משרדים בחו”ל יחד עם המחויבות שלנו למענה משפטי מקצועי, מאפשרים לנו להיענות לצרכי הלקוח בכל תחומי פעילותו העסקית.

 

אנו מלווים את לקוחותינו  לאורך כל שלבי פעילותו המקומית והבינלאומית, בין אם מדובר בחברות הייטק, חברות תשתיות, מוסדות פיננסים, חברות תעשייה מסורתית, קרנות הון סיכון או משקיעים פרטיים.

 

מעבר להבנתנו את צרכיו המשפטיים של כל לקוח, אנחנו מביאים ידע רב הנוגע לסט הכלים הדרוש כדי לסייע ללקוחותינו בכל החלטה עסקית; בין אם התרחבות לשוק חדש, סוגים שונים של מימון, מיזוגים ורכישות, או סכסוך משפטי – אנו מעמידים צוות משפטי מנוסה שמסייע ללקוחותינו להתמודד עם באתגרים עסקיים מורכבים  ומגינים עליהם מפני חשיפות וסיכונים.

 

הודות לניסיוננו רב-השנים בליווי פעילות עסקית חוצת גבולות, אנו יודעים לגשר על מערכות משפטיות שונות, רגולציה מקומית ובין פערי תרבות ושפה, ובעת הצורך ליישב מחלוקות וסכסוכים בין הצדדים.

 

אנחנו לא מסתפקים במתן מענה לשאלה המשפטית, אלא מלווים את הלקוח באופן צמוד בכל ההליך העסקי.  תוך מתן פתרונות  מעשיים עם ערך מוסף, תוך הכרות עם האנשים המניעים את הפעילות, הכרת הסביבה בה הם פועלים והבנת הצרכים המורכבים של הלקוח. 

 

שיטת עבודה זו, יחד עם צוות מקצועי, ידע וניסיון עשיר, מאפשרים לנו להעמיד שירות מקיף לכל לקוח, על-פי צרכיו וללא קשר להיקף ומורכבות המשימה או העסקה.

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: