© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

אודותינו

משרדנו מתמחה בפעילות בעלת היבטים בינלאומיים  – בליווי עסקאות חוצות גבולות, בייצוג תאגידים ואנשי עסקים זרים הפועלים בישראל ובליווי חברות ישראליות הפועלות בחו”ל.

ברנע ג’פה לנדה הינו משרד עורכי דין מוביל הפועל בתחום המשפט המסחרי בישראל ובעל מוניטין רב בפעילות חוצת גבולות. היכולות הבינלאומיות שלנו כוללות מערך קשרים נרחב עם משרדים עורכי דין בחו”ל, וצוות מקומי של עורכי דין עם רישיון וניסיון עבודה בינלאומי.

 

בין אם מדובר בחברות הייטק, חברות תשתיות, מוסדות פיננסים, חברות תעשייה מסורתית, קרנות הון סיכון או משקיעים פרטיים – אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ ופתרונות משפטיים התואמים את האסטרטגיה העסקית שלהם.

 

מעבר להבנתנו את צרכיו המשפטיים של כל לקוח, אנחנו מביאים ידע רב הנוגע לסט הכלים הדרוש כדי לסייע ללקוחותינו בכל החלטה עסקית; בין אם התרחבות זה לשוק חדש, מיזוגים ורכישות או סכסוך משפטי – אנו מעמידים צוות משפטי שיסייע מול האתגרים המורכבים המשתנים של לקוחותינו.

 

הודות לניסיוננו רב-השנים בליווי פעילות עסקית חוצת גבולות, אנו יודעים לגשר על מערכות משפטיות שונות, רגולציה מקומית ובין פערי תרבות ושפה, ובעת הצורך ליישב מחלוקות וסכסוכים בין הצדדים.

 

אנחנו לא מסתפקים במתן מענה לשאלה המשפטית, אלא שואפים להבין את ההקשר הרחב של כל סוגיה עסקית המגיעה לפתחנו, ומציעים פתרונות עסקיים ומעשיים, תוך הקשבה לאנשים המניעים את העסקה, הכרת הסביבה בה הם פועלים והבנת השיקולים לביצועה. 

 

שיטת עבודה זו, יחד עם צוות מקצועי, ידע וניסיון עשיר, מאפשרים לנו להעמיד שירות מקיף לכל לקוח, על-פי צרכיו וללא קשר להיקף ומורכבות המשימה או העסקה.

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: