© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה ושות' משרד עורכי דין

Together is powerful

Together is powerful

אודותינו

למרבית הייעוץ המשפטי שאנחנו מעמידים יש מימד בינלאומי – הן ללקוחותינו הזרים הבאים לעשות עסקים בישראל, והן ללקוחותינו הישראלים הפועלים בחו”ל ומול שותפים זרים.

ברנע, ג’פה, לנדה ושות’ הינו משרד עורכי דין מוביל הפועל בתחום המשפט המסחרי בישראל ובעל מוניטין רב בפעילותו הבינלאומית. היכולות הבינלאומיות שלנו כוללות מערך קשרים נרחב עם משרדים בחו”ל וידע משפטי ומסחרי נרחב, המשולב בחשיבה קריאטיבית.

 

בין אם מדובר בחברות הייטק, חברות תשתיות, מוסדות פיננסים, חברות תעשייה מסורתית, קרנות הון סיכון או משקיעים פרטיים – אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ ופתרונות משפטיים התואמים את האסטרטגיה העסקית שלהם.

 

מעבר להבנתנו את צרכיו המשפטיים של כל לקוח אנחנו מביאים גם ניסיון רב והבנה מה נדרש כדי לסייע ללקוחותינו בכל החלטה עסקית, בין אם התרחבות לשוק חדש, מיזוגים ורכישות או סכסוך משפטי – אנו מעמידים צוות משפטי שיסייע מול האתגרים המורכבים של לקוחותינו.

 

הודות לניסיוננו רב-השנים בליווי פעילות עסקית חוצת גבולות, אנו יודעים לגשר על מערכות משפטיות שונות, רגולציה מקומית ובין פערי תרבות ושפה, ובעת הצורך ליישב מחלוקות וסכסוכים בין הצדדים.

 

אנחנו לא מסתפקים במתן מענה לשאלה המשפטית, אלא חותרים להבין את ההקשר הרחב של כל סוגיה עסקית המגיעה לפתחנו, ומציעים פתרונות עסקיים ומעשיים, תוך הקשבה לאנשים המניעים את העסקה, הכרת הסביבה בה הם פועלים והכרת השיקולים לביצועה. 

 

שיטת עבודה זו, יחד עם צוות מקצועי, ידע וניסיון עשיר, מאפשרים לנו להעמיד שירות מקיף לכל לקוח, על-פי צרכיו וללא קשר להיקף ומורכבות המשימה או העסקה.

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: