כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

רונן ריינגולד

רונן בעל ניסיון עשיר בדיני התקשורת והמדיה, בתחום המשפט המסחרי והרגולציה של תחומים אלו, כמו כן בהליכי חקיקה וקביעת מדיניות, ועבודה מול גופים רגולטוריים שונים.

רונן מעניק ייעוץ רגולטורי לתאגידים ישראלים וזרים ולבעלי השליטה בהם בכל הנוגע לכללי האסדרה של תחומי פעילותם, בעסקאות מיזוגים ורכישות, מכרזים והליכים משפטיים בערכאות. בין היתר, רונן מייעץ לחברות תקשורת ומדיה, מקומיות ובינלאומיות, לרבות ספקי תקשורת קווית, מפעילי שירותי טלפוניה בינלאומיים, ספקי שירותי סלולר, אינטרנט, טלוויזיה רב ערוצית ושידורים, חברות טכנולוגיה, ספקי תוכן וחברות הפקה.

 

בנוסף, רונן עוסק בהיבטים רגולטורים אחרים ובהם דיני האינטרנט, מסחר אלקטרוני, פרטיות ומאגרי מידע, פרסום, שיווק והגנת הצרכן.

 

רונן כיהן כסגן היועצת המשפטית במשרד התקשורת, והוביל שינויים מרכזיים שנעשו בישראל בתחום התקשורת, ביניהם פתיחת תחומי התקשורת הנייחת והבין-לאומית לתחרות, הפרטת חברת בזק, תהליך האסדרה של תחום הדואר בישראל והקמתה של חברת הדואר.

 

טרם הצטרפותו למשרד ברנע ושות', כיהן רונן כשותף במחלקת התקשורת והמדיה במשרד עו"ד גדול בישראל.

השכלה:


האוניברסיטה העברית בירושלים, 2006, M.B.A

האוניברסיטה העברית בירושלים, 1997 ,LL.B

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1998חדשות ועדכונים - רונן ריינגולד:


מרץ 29, 2017

תקנות אבטחת מידע חדשות המכילות חובות חדשות על מנהלי מאגר מידע

וועדת חוק חוקה ומשפט אישרה לאחרונה את תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע), התשע"ז - 2017, שבהן נקבעו נורמות חדשות ומקיפות לפעילותם של מי שמנהלים או מחזיקים במאגרי מידע בכל הנוגע לנהלי אבטחת מידע. למעשה, התקנות נוגעות לגופים רבים במשק הישראלי, בין אם מדובר בעסקים קטנים המנהלים מידע על לקוחותיהם ובין אם מדובר בתאגידי ענק.

מרץ 8, 2017

רשם מאגרי המידע מחיל זכות עיון על מידע דיגיטלי

במסגרת הנחיה חדשה שפרסם לאחרונה רשם מאגרי המידע ברשות למשפט טכנולוגיה ומידע, גופים כגון ספקי שירותים אשר שומרים הקלטות משיחות טלפון או תכתובות צ'ט עם לקוחותיהם, יאלצו לאפשר ללקוחותיהם (נושאי המידע) לעיין גם במידע מסוג זה, על פי זכות העיון הקבועה בחוק הגנת הפרטיות והתקנות שהותקנו מכוחו.

לכל החדשות של רונן ריינגולד >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: