כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב

תחומי התמחות:

סיימון ג'פה

סיימון, שותף מייסד של המשרד, מומחה בליווי חברות זרות הפועלות בישראל

סיימון בעל שם עולמי בליווי עסקאות חוצות תחומי שיפוט והוא נחשב למומחה בעסקאות מימון תאגידי, מיזוגים ורכישות, וייעוץ לחברות הפועלות בכל תחומי התשתיות, לרבות תחבורה, חשמל, מים, אנרגיה סולרית וגז טבעי.

 

את הסמכתו כעורך דין קיבל סיימון בלונדון, שם צבר ניסיון ומומחיות בעסקאות מיזוגים ורכישות ובמגוון רחב של עסקאות בתחום ההון סיכון.

 

סיימון אחראי על הקשרים הבינלאומיים של המשרד, ובעל קשרים ענפים עם משרדי עורכי הדין המובילים בעולם.

 

מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  ה –IFLR – International Financial Law Review לשנת 2017 דירג את סיימון כעורך דין מוביל במספר תחומי עיסוק וביניהם בנקאות, מימון פרוייקטים ומיזוגים ורכישות. ה IFLR 1000 מתאר את סיימון כ"בעל ידע רחב, ובעל מיומנות גבוהה" "סיימון הוא אדם שתענוג לעבוד איתו".

 

מדריך ה Chambers מתאר את סיימון כ"בעל ידע ומומחיות בתחום התשתיות, אשר יודע לנתח מצבים מורכבים". סיימון מפרסם באופן שוטף מאמרים בעיתונות העסקית והמשפטית העולמית בנושאי תשתיות ובמעמדה של ישראל בעולם. חוץ מכל זה, סיימון הינו אוהד שרוף של מועדון הכדורגל West Bromwich Albion FC וחבר ב- MCC.

 

השכלה:


אוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה, LL.B, משנת 1990

London Guildhall University, אנגליה, משנת 1991

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין, אנגליה, משנת 1994

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999חדשות ועדכונים - סיימון ג'פה:


מרץ 27, 2017

UK Israel Tech Hub

משרד ברנע ושות' בשיתוף עם UK Israel Tech Hub מארחים היום משלחת מבריטניה, המבקרת בישראל בפעם הראשונה במטרה ליצור שתופי פעולה בעיקר בתחום התחבורה החכמה.

פברואר 21, 2017

מפגש נטוורקינג בשיתוף לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה

ברנע ושות' ביחד עם לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה מארחים היום מפגש נטוורקינג לקידום הקשרים בין אנשי עסקים מדרום אפריקה החיים בישראל לתעשייה המקומית.

פברואר 16, 2017

יחסי ישראל - יפן: קידום טכנולוגיות

כבר שנים רבות תעשיית ההייטק במדינה ישראל מושכת משקיעים ותאגידים בינלאומיים מרחבי העולם.

 

אולם, רק בשנים האחרונות גוברת ההתעניינות של המגזר העסקי היפני במדינת ישראל ובשיתופי פעולה עם גורמים ישראלים. קידום המסחר ושיתוף הפעולה בין המדינות בא לידי ביטוי בין השאר במספר ההולך וגדל של חברות יפניות אשר מפעילות כאן מרכזי פיתוח, בעקבות רכישת חברות ישראליות או כחלק מאסטרטגיה ליצירת נוכחות מקומית, והיקף המשלחות העסקיות המגיעות לישראל ללמוד על החדשנות הישראלית.

 

רק לאחרונה החלה לפעול בארץ חברת פוג'יטסו, חברת ה-IT הגדולה ביותר ביפן והחמישית בגודלה בעולם.

 

מערכות יחסים טכנולוגיות

ביקורו של ראש הממשלה נתניהו ביפן בשנת 2014 הוביל לחתימתו של הסכם מו"פ היסטורי, שמטרתו קידום שיתוף פעולה בין חברות ישראליות ויפניות בתחום המחקר והפיתוח. ההסכם הוביל לשלושה פרויקטים משותפים שונים בתחום המו"פ התעשייתי ב-2015, ובתחילת 2017 חתמו שתי המדינות על אמנת השקעות דו-צדדית.

 

אחד מתחומי העניין עבור חברות יפניות הוא תחום אבטחת הסייבר. החברות היפניות מכירות במעמדה של ישראל בתחום זה, מה שיוצר הזדמנות אדירה עבור חברות ישראליות. ההסכם בין חברת הסייבר הישראלית ראדיפלו (Radiflow) וחברת ה-IT היפנית NEC, משלב בין אבטחת סייבר ואבטחה פיזית. הסכם נוסף, בין חברת ווקלזום מערכות (VocalZoom Systems) לבין FueTrek, מתמקד בטכנולוגיית אודיו המאפשרת בידוד הקול האנושי וניטרול הרעש ברקע.

 

הסכמים אלה מהווים רק את קצה הקרחון של הפוטנציאל הכלכלי הטמון במערכת היחסים בין יפן וישראל. ביפן   יותר מ-130 מיליון צרכנים בעלי יכולת קנייה אשר משוועים לידע ולטכנולוגיה הישראלית. ביחד, שתי המדינות נהנות מחלון הזדמנויות לקידום שיתופי פעולה בתחומי הפינטק, הטכנולוגיה החקלאית, IoT, הרכב, אבטחת הסייבר ועוד.

 

היעד הבא?

ההתעניינות אינה חד-סיטרית. גם חברות ישראליות מתעניינות בהשקעות בשוק היפני במגזרים שונים. שתי המדינות נהנות מיזמים יצירתיים, השואפים לדחוף את גבולות הקידום והפיתוח. נראה כי עידן זה של שיתוף פעולה בין יפן וישראל יתרום להידוק היחסים בין שתי המדינות גם במישורים אחרים, כגון תיירות הדדית ותמיכה בפורומים בינלאומיים.

 

Source: barlaw.co.il

לכל החדשות של סיימון ג'פה >

תחומי התמחות:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: