כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי התמחות:

נועה הבדלה

נועה בעלת ותק של מעל 10 שנים במקצוע, בהם היא מייצגת חברות ישראליות וזרות בתיקי ליטיגציה מורכבים ומגוונים בכל ענפי המשפט. לנועה מומחיות ייחודית בסכסוכים העוסקים בדיני חברות ובוררות, הגנה של התדיינות ייצוגית, ליטיגציה ניירות הערך, חדלות פירעון, סכסוכים אזרחיים והליכים מנהליים שונים.

נועה הצטרפה למשרד בשנת 2007 ומונתה לשותפה בשנת 2012. נועה היא בעלת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים ממרכז הבינתחומי בהרצליה (LL.B) ותואר ראשון במנהל עסקים – התמחות בתחום של נדל"ן, 2003.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A, LL.B התמחות בנדל"ן, 2003

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004חדשות ועדכונים - נועה הבדלה:


מרץ 7, 2017

ארגון הבוגרים במרכז הבינתחומי הרצליה

עו"ד נועה הבדלה ועו"ד רון ניצן ממשרד ברנע ושות' יקחו חלק היום בפרויקט "המשפטנים של המחר", הנערך בשיתוף פעולה בין ארגון הבוגרים, המרכז לקריירה ואגודת הסטודנטים של המרכז הבינתחומי הרצליה .

פברואר 27, 2017

קיפוח המיעוט והפרת חובת אמונים: אושרה ייצוגית על סך 400 מיליון שקל נגד קבוצת דלק

המחלקה הכלכלית של בית המשפט המחוזי בתל אביב אישרה לאחרונה בקשה לאישור הגשת תובענה כתובענה ייצוגית של בעלי מניות המיעוט כנגד בעל השליטה ונושאי משרה בחברת דלק מערכות אנרגיה בע"מ. בית המשפט דן בשאלה האם חל איסור על בעל מניות שליטה בחברה ציבורית שנסחרת במדדים לבצע פעולות של רכישת מניות בחברה, כאשר פעולות אלה עתידות להביא לכך שמנית החברה לא תיסחר עוד במדדים.

פברואר 8, 2017

הרצאה בנושא חדלות פרעון בלשכת המסחר תל אביב והמרכז

עו"ד נועה הבדלה, שותפה במחלקת הליטיגציה, במשרד ברנע ושות' תרצה היום בלשכת המסחר תל אביב והמרכז בנושא חדלות פרעון. ההרצאה תעסוק בסימנים הראשונים הניתנים לזיהוי והדרכים הנכונות להתנהל מול חברה בקשיים תזרימים.

לכל החדשות של נועה הבדלה >

תחומי התמחות:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: