כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

מיקי ברנע

מיקי הוא ממייסדי המשרד והשותף המנהל. עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה, מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום התאגידים והמשפט המסחרי, ולמומחה בתחומי החברות וניירות ערך.

למיקי מוניטין רב בתחום הייעוץ המשפטי לחברות בעלות פעילות חוצת גבולות. הודות לניסיונו של מיקי, ולמערכות היחסים הענפות עם משרדי עורכי דין בינלאומיים וגופים שונים ברחבי העולם, מעמיד המשרד ללקוחותיו תמיכה משפטית אפקטיבית בכל המדינות השונות בהן הם פועלים.

 

מיקי מסייע במתן ייעוץ רב ערך לחברות פרטיות וציבוריות, לחברות מקומיות, בינלאומיות ורב לאומיות, למשקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות ולחברות הזנק, יזמים ומשקיעים פרטיים.

 

מומחיותו של מיקי מקיפה את מכלול הפעילויות התאגידיות והמסחריות, בדגש על הקמת תאגידים, גיוסי הון, ניירות ערך, מיזוגים ורכישות, מיזמים טכנולוגיים והעברה בין-דורית, הן בישראל והן בחו”ל.

למיקי גם ידע ומוניטין ייחודי אותו הוא צבר כיועץ לחברות ציבוריות המונפקות בישראל ובבורסות בחו”ל, במיוחד בבורסה בלונדון, ברשימה הראשית ב-LSE וב-AIM  וכיועץ למשקיעים זרים המחזיקים בחברות ציבוריות ישראליות.

מיקי מדורג כעורך דין מוביל במספר מדריכי דירוג בינלאומיים כמו Chambers and Partners, Legal500, Who’s Who, IFLR1000. מדריך הדירוג היוקרתי “Chambers and Partners”  מתאר את מיקי כ”מבריק וישר לעניין. פותר בעיות”. מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  ה –IFLR לשנת 2017 אשר דירג את מיקי כעורך דין מוביל בתחום שוק ההון ומיזוגים ורכישות תיאר את מיקי כ”חד ותכליתי מאוד, ותמיד מעניק ייעוץ מועיל”.

מיקי הינו חבר בוועדת Law Firm Management Committee של ה – IBA.

 

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1992

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


September 5, 2017

מיקי ברנע ירצה על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים

עו"ד מיקי ברנע, השותף המנהל, ירצה היום בפני משתתפי IBM Alpha Zone Accelerator על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים.

July 25, 2017

ברנע ושות' ייצגו את מרכזי התעשיות ע.ע.ד בעסקת רכישת השליטה על ידי ADM האמריקאית

חברת ADM האמריקאית השלימה את רכישת השליטה בחברה הישראלית, מרכזי תעשיות ע.ע.ד.אשר עוסקת בתחום של ייבוא ושיווק מזון לבעלי חיים. החברה יוצגה על ידי עורכי הדין מיקי ברנע, יובל לזי, אילן בלומנפלד, דניאל לורבר, שגיא גרוס ודניאל קלינמן. 

July 11, 2017

מגזין FDI של הפייננשל טיימס בלונדון מארח את מיקי ברנע בשולחן עגול בנושא הזדמנויות השקעה בישראל

מיקי ברנע, השותף המנהל במשרדנו משתתף היום בשולחן עגול בנושא הזדמנויות השקעה בישראל, הנערך בלונדון, על ידי מגזין FDI של הפייננשל טיימס.

לכל החדשות של מיקי ברנע >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: