כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

מיקי ברנע

מיקי הוא ממייסדי המשרד והשותף המנהל שלו. עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום התאגידים והמשפט המסחרי, ולמומחה בתחומי החברות וניירות ערך.

 

למיקי מוניטין רב בתחום הייעוץ המשפטי לחברות בעלות פעילות חוצת גבולות. הודות לניסיונו של מיקי, ולמערכות היחסים הענפות עם משרדי עורכי דין בינלאומיים וגופים שונים ברחבי העולם, מעמיד המשרד ללקוחותיו תמיכה משפטית אפקטיבית בכל המדינות השונות בהן הם פועלים.

 

מיקי מסייע במתן ייעוץ רב ערך לחברות פרטיות וציבוריות, לחברות מקומיות, בינלאומיות ורב לאומיות, למשקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות ולחברות הזנק, יזמים ומשקיעים פרטיים.

 

מומחיותו של מיקי מקיפה את מכלול הפעילויות התאגידיות והמסחריות, בדגש על הקמת תאגידים, גיוסי הון, ניירות ערך, מיזוגים ורכישות, מיזמים טכנולוגיים והעברה בין-דורית, הן בישראל והן בחו"ל.

למיקי גם ידע ומוניטין ייחודי אותו הוא צבר כיועץ לחברות ציבוריות המונפקות בישראל ובבורסות בחו"ל, במיוחד בבורסה בלונדון, ברשימה הראשית ב-LSE וב-AIM  וכיועץ למשקיעים זרים המחזיקים בחברות ציבוריות ישראליות.

 

מיקי מדורג כעורך דין מוביל במספר מדריכי דירוג בינלאומיים.

 

מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  ה –IFLR – International Financial Law Review לשנת 2017 דירג את מיקי כעורך דין מוביל בתחום שוק ההון ומיזוגים ורכישות . המדריך מתאר את מיקי כ"חד ותכליתי מאוד, ותמיד מעניק ייעוץ מועיל".

 

מדריך הדירוג המשפטי היוקרתי "Chambers and Partners", מתאר את מיקי כ"מבריק וישר לעניין. פותר בעיות". 

 

כמו כן, מיקי מונה כחבר בוועדת Law Firm Management Committee של ה- IBA.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1992

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


מרץ 20, 2017

ניהול העושר המשפחתי

ברנע ושות' בשיתוף חברת דה סרוויס יארחו היום סמינר שיעסוק באופן בו נכון לנהל נכסי נדל"ן וחברות משפחתיות. עו"ד מיקי ברנע, השותף המנהל בברנע ושות' ידבר על העברה בין דורית בחברות משפחתיות.

מרץ 8, 2017

סקר ההתמחות של ברנע וקודקס פורסם בגלובס

בסקר מקיף שערכה קודקס, חברת ההשמה למשפטנים המובילה בארץ, ביוזמת משרד עורכי הדין ברנע ושות' ושמתפרסם ב"גלובס", נשאלו עורכי הדין של העתיד, מה הם חשים נוכח הצפת המקצוע, מה מניע אותם בבחירות המקצועיות שהם עושים ועוד. עו"ד מיקי ברנע, שותף מנהל במשרד ברנע ושות', ציין כי היוזמה לסקר המתמחים באה מההכרה בתהליכים היוצרים שינוי אצל דור המתמחים הנוכחי ומהצורך להבין את השפעתם של הליכים אלה על רצונם של המועמדים להתמחות.

פברואר 15, 2017

אירוח ראשי נציגויות אמריקה הלטינית והקריבים

משרדנו יארח היום את ראשי נציגויות אמריקה הלטינית והקריבים בשיתוף עם אגף אמריקה הלטינית במשרד החוץ, לשכת המסחר ישראל-אמריקה הלטינית ו-Startau מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב.

לכל החדשות של מיקי ברנע >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: