כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

מיקי ברנע

מיקי הוא ממייסדי המשרד והשותף המנהל שלו. עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום התאגידים והמשפט המסחרי, ולמומחה בתחומי החברות וניירות ערך.

למיקי מוניטין רב בתחום הייעוץ המשפטי לחברות בעלות פעילות חוצת גבולות. הודות לניסיונו של מיקי, ולמערכות היחסים הענפות עם משרדי עורכי דין בינלאומיים וגופים שונים ברחבי העולם, מעמיד המשרד ללקוחותיו תמיכה משפטית אפקטיבית בכל המדינות השונות בהן הם פועלים.

 

מיקי מסייע במתן ייעוץ רב ערך לחברות פרטיות וציבוריות, לחברות מקומיות, בינלאומיות ורב לאומיות, למשקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות ולחברות הזנק, יזמים ומשקיעים פרטיים.

 

מומחיותו של מיקי מקיפה את מכלול הפעילויות התאגידיות והמסחריות, בדגש על הקמת תאגידים, גיוסי הון, ניירות ערך, מיזוגים ורכישות, מיזמים טכנולוגיים והעברה בין-דורית, הן בישראל והן בחו"ל.

למיקי גם ידע ומוניטין ייחודי אותו הוא צבר כיועץ לחברות ציבוריות המונפקות בישראל ובבורסות בחו"ל, במיוחד בבורסה בלונדון, ברשימה הראשית ב-LSE וב-AIM  וכיועץ למשקיעים זרים המחזיקים בחברות ציבוריות ישראליות.

מיקי מדורג כעורך דין מוביל במספר מדריכי דירוג בינלאומיים כמו Chambers and Partners, Legal500, Who’s Who, IFLR1000. מדריך הדירוג היוקרתי "Chambers and Partners",  מתאר את מיקי כ"מבריק וישר לעניין. פותר בעיות". מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  הIFLR – International Financial Law Review לשנת 2017 דירג את מיקי כעורך דין מוביל בתחום שוק ההון ומיזוגים ורכישות . המדריך מתאר את מיקי כ"חד ותכליתי מאוד, ותמיד מעניק ייעוץ מועיל".

 

מיקי הינו חבר בוועדת Law Firm Management Committee של ה – IBA.

 

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1992

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


מאי 22, 2017

אירוח משלחת עסקית ממונטנה

משרד ברנע ושות' בשיתוף לשכת המסחר ישראל-אמריקה מארח משלחת עסקית ממונטנה למפגש נטוורקינג לחברות המבקשות להתרחב לחו"ל.

מאי 11, 2017

TLV Startup Challenge

מיקי ברנע, השותף המנהל במשרדנו שפט בשלב הגמר בתחרות TLV Startup Challenge, שהתקיימה במסגרת כנס החדשנות של Startau. הסטארט-אפ "חרגול פודטק", המתמחה בגידול חקלאי של חגבים וחרגולים לתעשיית המזון, זכה במקום הראשון בתחרות. 

מאי 7, 2017

משרדנו לוקח חלק בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב

משרד ברנע ושות' לוקח זו השנה השנייה חלק בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב. במסגרת הוועידה, ד"ר דותן ברוך, עו"ד יובל לזי ועו"ד אריאלה דרייפוס, שותפים במשרדנו, ישמשו כשופטים בתחרות הסטרטאפים בתחומי ה-Fintech, Gaming ו-IoT. עו"ד מיקי ברנע, שותף מנהל, ירצה על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים ויכהן כשופט בגמר תחרות הסטרטאפים בהשתתפות מנטורים נוספים מחברות Shazam, Prezi, Capsula  קבוצת שטראוס והתעשייה האווירית.  כמו כן עו"ד יובל לזי ישתתף בפאנל העוסק במימון חברות סטארט אפ יחד עם נציג של משרד המדען הראשי ומנכ"ל תכנית הסטרטאפים של אל על Cockpit.

לכל החדשות של מיקי ברנע >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: