כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

מיקי ברנע

מיקי הוא ממייסדי המשרד והשותף המנהל שלו. עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום התאגידים והמשפט המסחרי, ולמומחה בתחומי החברות וניירות ערך.

למיקי מוניטין רב בתחום הייעוץ המשפטי לחברות בעלות פעילות חוצת גבולות. הודות לניסיונו של מיקי, ולמערכות היחסים הענפות עם משרדי עורכי דין בינלאומיים וגופים שונים ברחבי העולם, מעמיד המשרד ללקוחותיו תמיכה משפטית אפקטיבית בכל המדינות השונות בהן הם פועלים.

 

מיקי מסייע במתן ייעוץ רב ערך לחברות פרטיות וציבוריות, לחברות מקומיות, בינלאומיות ורב לאומיות, למשקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות ולחברות הזנק, יזמים ומשקיעים פרטיים.

 

מומחיותו של מיקי מקיפה את מכלול הפעילויות התאגידיות והמסחריות, בדגש על הקמת תאגידים, גיוסי הון, ניירות ערך, מיזוגים ורכישות, מיזמים טכנולוגיים והעברה בין-דורית, הן בישראל והן בחו”ל.

למיקי גם ידע ומוניטין ייחודי אותו הוא צבר כיועץ לחברות ציבוריות המונפקות בישראל ובבורסות בחו”ל, במיוחד בבורסה בלונדון, ברשימה הראשית ב-LSE וב-AIM  וכיועץ למשקיעים זרים המחזיקים בחברות ציבוריות ישראליות.

מיקי מדורג כעורך דין מוביל במספר מדריכי דירוג בינלאומיים כמו Chambers and Partners, Legal500, Who’s Who, IFLR1000. מדריך הדירוג היוקרתי “Chambers and Partners”,  מתאר את מיקי כ”מבריק וישר לעניין. פותר בעיות”. מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי  הIFLR – International Financial Law Review לשנת 2017 דירג את מיקי כעורך דין מוביל בתחום שוק ההון ומיזוגים ורכישות . המדריך מתאר את מיקי כ”חד ותכליתי מאוד, ותמיד מעניק ייעוץ מועיל”.

 

מיקי הינו חבר בוועדת Law Firm Management Committee של ה – IBA.

 

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1992

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


July 25, 2017

ברנע ושות' ייצגו את מרכזי התעשיות ע.ע.ד בעסקת רכישת השליטה על ידי ADM האמריקאית

הושלמה רכישת השליטה בחברה הישראלית מרכזי תעשיות ע.ע.ד, שיוצגה על ידי משרדנו, על-ידי חברת ADM האמריקאית. מרכזי תעשיות מייבאת ומשווקת מזון לבעלי חיים.

July 11, 2017

מגזין FDI של הפייננשל טיימס בלונדון מארח את מיקי ברנע בשולחן עגול בנושא הזדמנויות השקעה בישראל

מיקי ברנע, השותף המנהל במשרדנו משתתף היום בשולחן עגול בנושא הזדמנויות השקעה בישראל, הנערך בלונדון, על ידי מגזין FDI של הפייננשל טיימס.

July 4, 2017

מיקי ברנע הרצה על ניהול משרד עורכי דין בתקופה של אי וודאות

מיקי ברנע, השותף המנהל של משרד ברנע הוזמן להרצות בפני שותפים מנהלים של משרדי עורכי דין בגודל בינוני. ההרצאה התקיימה במסגרת השתלמות של לשכת עורכי הדין ועסקה בניהול משרד עורכי דין בתקופות של אי וודאות.

לכל החדשות של מיקי ברנע >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: