כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

מאיה זיסר

מאיה שותפה במחלקת הנדל"ן של המשרד.  

למאיה ניסיון עשיר כעורכת דין בתחום המקרקעין המלווה לקוחות פרטיים, יזמים וחברות בעסקאות נדל"ן מורכבות.

 

הניסיון של מאיה כולל ליווי פרויקטים קבלניים למגורים, משרדים, מסחר ועוד וזאת החל משלב רכישת הקרקע, הליכי התכנון והרישוי,  הליווי הבנקאי ועד למכירת או השכרת היחידות בפרויקט. למאיה ניסיון בעריכת בהסכמי מכר, הסכמי שכירות, קומבינציה, תמ"א 38, וכן בתחומי המכרזים, הליכי כינוס, קבוצות רכישה, מיסוי מקרקעין והליכי רישום.

 

מאיה מספקת ייעוץ משפטי לחברות פרטיות וציבוריות, ליזמים, לחברות בנייה, קבוצות רכישה, למרכזי קניות ולפרטיים.

 

מאיה הצטרפה למשרד ברנע בשנת 2010 ומונתה לשותפה בשנת 2014. מאיה בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב (LL.B) משנת 1998
 

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1998

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 1999חדשות ועדכונים - מאיה זיסר:


מרץ 3, 2017

בג"צ – שומר הסף החדש של חוק ריבוי דירות

עו"ד מאיה זיסר, שותפה במחלקת הנדל"ן במשרד ברנע ושות' במאמר לדה מרקר בעקבות צו על תנאי שהוציא בג"צ המורה למדינה לנמק מדוע לא יבוטל חוק ריבוי דירות החדש. לדברי מאיה, כל מי שהחוק במתכונתו הנוכחית חל עליו, רצוי שימתין עם מהלכים כאלה או אחרים שנועדו לצמצם את תחולת החוק כדי לא להיכנס למצב בלתי הפיך.

ינואר 25, 2017

סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות

משרדנו יקיים ב-14 בפברואר סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות. עו"ד מאיה זיסר, שותפה במחלקת הנדל"ן במשרדנו תדבר על החוק החדש - על מי הוא חל, מה שיעור המס, אופן התשלום, פטורים ומענקים. עו"ד הראל פרלמוטר ממחלקת המיסים במשרדנו ידבר על האופן בו ניתן לחסוך בתשלום המס על הכנסות מהשכרת דירות.

ינואר 3, 2017

הדרישה לחתימת כתבי שיפוי ע"י ועדות התכנון אינה חוקית

בית המשפט העליון בראשותו של כב' השופט יורם דנציגר קבע בפסק דין שניתן בדצמבר, כי הדרישה לחתימת כתבי שיפוי על ידי וועדות התכנון אינה חוקית (פרחי ביקל בע"מ נ' הוועדה המקומית לתכנון ולבניה - ראשון לציון).

לכל החדשות של מאיה זיסר >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: