כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

ליאת קיסרי יהלומי
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

ליאת קיסרי יהלומי

ליאת בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים במתן ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים ויחידים עתירי נכסים בסוגיות משפטיות הנוגעות לתחום ניהול ההון המשפחתי וכן במתן ייעוץ לחברות ויחידים בתחום המקרקעין לרבות ללקוחות זרים.

ליאת מספקת שירותים משפטיים מקיפים המותאמים לצרכים הבלעדיים של יחידים, חברות ומשפחות עתירות הון. במסגרת זו, ליאת מטפלת בעסקאות מקרקעין מגוונות, לרבות רכישה והשכרה של נדל"ן פרטי ומסחרי, עסקאות קומבינציה והשקעות של זרים בנדל"ן בישראל, לרבות מתן ייעוץ בנוגע למימון השקעות.

 

ליאת מעניקה ייעוץ בכל הנוגע לתכנון, ניהול ושימור הון משפחתי, תכנון של נאמנויות ועיזבונות, לרבות לשם הגנה על נכסים, העברות הון ותכנונים עתידיים, עריכת הסכמי ממון בשלב קדם נישואים וזכויות ממוניות של בני זוג וכן עריכת צוואות, קיום צוואות, לרבות קיום צוואות זרות בישראל.

 

ליאת התמחתה במשרד ברנע ושות'.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, LL.B, B.A התמחות בנדל"ן, 2005


חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007חדשות ועדכונים - ליאת קיסרי יהלומי:


מרץ 20, 2017

ניהול העושר המשפחתי

ברנע ושות' בשיתוף חברת דה סרוויס יארחו היום סמינר שיעסוק באופן בו נכון לנהל נכסי נדל"ן וחברות משפחתיות. עו"ד מיקי ברנע, השותף המנהל בברנע ושות' ידבר על העברה בין דורית בחברות משפחתיות.

פברואר 21, 2017

מפגש נטוורקינג בשיתוף לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה

ברנע ושות' ביחד עם לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה מארחים היום מפגש נטוורקינג לקידום הקשרים בין אנשי עסקים מדרום אפריקה החיים בישראל לתעשייה המקומית.

אוגוסט 10, 2016

עוד לפני שהמס המיוחד של כחלון על המחזיקים ב-3 דירות ויותר נכנס לתוקף, המשקיעים כבר בוחנים אפשרויות

בעקבות כוונתו של שר האוצר, משה כחלון, להטיל החל מינואר הקרוב מס על מחזיקי 3 דירות ומעלה, התראיינה עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במשרד ברנע ושות' ל- Bizportal. ליאת התייחסה ליתרונות והחסרונות הנובעים מאפשרות של הקמת חברה על ידי בעלי הדירות לניהול הנכסים.

לכל החדשות של ליאת קיסרי יהלומי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: