כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עורך דין דניאל ישראלי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

דניאל ישראלי

דניאל הינו עורך דין במחלקת שוק ההון וניירות ערך של המשרד, המתמחה בייעוץ וליווי חברות ציבוריות ופרטיות, הקמת קרנות השקעה וייעוץ לגופים פיננסים.

דניאל מלווה חברות בהיבטים שונים של דיני החברות ודיני ניירות ערך, לרבות הנפקות ראשונות ומשניות של ניירות ערך לציבור, הכנה וכתיבת תשקיפים, הצעות רכש וייצוג לקוחות המשרד מול רשות ניירות ערך והבורסה לניירות ערך בתל-אביב.

 

דניאל מעניק ייעוץ משפטי למגוון רחב של קרנות, מנהלי תיקים, יועצי ומשווקי השקעות וחתמים (כולל ייצוג חתמים בהנפקות ציבוריות בחו"ל).

 

טרם הצטרפותו למשרדנו, עבד דניאל במשרד עו"ד המתמחה בשוק ההון, קרנות השקעה וגופים פיננסים ושימש כעוזר הוראה בקורס לדיני תאגידים במכללת שערי משפט.

 

דניאל חבר בוועדת ההיי-טק ובפורום שוק ההון ועסקים של לשכת עורכי הדין. 

השכלה:


מכללת שערי משפט, LL.B התמחות במשפט מסחרי, 2013

אוניברסיטת בר אילן, LL.M התמחות במשפט מסחרי, 2014

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2014



חדשות ועדכונים - דניאל ישראלי:


דצמבר 29, 2016

חידושים בתחום השותפויות

על מנת לשכלל את שוק השותפויות הישראלי, ועל מנת לגשר על פער מהותי שקיים בין דיני השותפויות בארץ לבין דיני השותפויות בעולם, פרסם משרד המשפטים בחודש דצמבר 2016 נוסח להערות הציבור של תזכיר לחוק השותפויות.

אוגוסט 1, 2016

חברת הביומד סלקט ביוטכנולוגיה ביצעה הנפקה בנאסד"ק

חברת הביומד סלקט ביוטכנולוגיה הודיעה ב 31.7.16 כי היא ביצעה הנפקה בנאסד"ק, ומעתה תיסחר בנאסד"ק במקביל למסחר בת"א. משרד ברנע ושות' ייצג קבוצה של חתמים אמריקאים, בראשות H.C. Wainwright and Co., LLC, בתהליך פרסום תשקיף הצעה לציבור ורישום למסחר ב-Nasdaq של ניירות ערך של חברת סלקט ביוטכנולוגיה בע"מ. במסגרת הרישום למסחר ב-Nasdaq גייסה סלקט סך של 8.4 מיליון דולר. סלקט ביוטכנולוגיה היא חברה ציבורית ישראלית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל-אביב, והיא מפתחת טכנולוגיה להפרדת תאי גזע בצורה יעילה ובטוחה יותר.

יוני 16, 2016

הקלות נוספות לחברות ציבוריות

בחודשים האחרונים רשות ניירות ערך קידמה סדרת הקלות נוספת בכללי הממשל התאגידי החלים על חברות ציבוריות

 

לכל החדשות של דניאל ישראלי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: