כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

יובל לזי

יובל הינו שותף במחלקה המסחרית ומחלקת המיזוגים והרכישות במשרדנו

יובל מתמחה במיזוגים ורכישות חוצי גבולות, השקעות הון פרטיות והשקעות הון סיכון, הן בתעשיית ההיי-טק והן בתעשיית הטכנולוגיה הפשוטה ("low-tech") מימון, ניירות ערך, קניין רוחני וכן עסקאות תאגידיות ומסחריות מורכבות, דוגמת העברות טכנולוגיה, הסדרי זיכיון או הפצה בינלאומיים ו- BOT.

 

יובל משמש כמנטור בגוגל קמפוס, ומייעץ לעשרות סטארטאפים בהליכי גיוס, מימון ובתחומים משפטיים שונים.

ליובל ניסיון רחב בייצוג של תאגידים רב-לאומיים, הן בישראל והן בחו"ל, לרבות בארה"ב, רוסיה ומזרח אירופה והוא מייצג לקוחות מתחומים מגוונים, לרבות חברות הזנק (סטארט אפ) והיי-טק, תקשורת, תעשיות אוטומציה, אגרו טכנולוגיה, תעשיות מזון ותעשיות רפואיות, וכן טכנולוגיות תעשייתיות וירוקות.

 

השכלה:


אוניברסיטת ברונל, אנגליה, LL.B, 2001 בהצטיינות

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין, משנת 2003

חבר לשכת עורכי הדין, ניו יורק משנת 2004חדשות ועדכונים - יובל לזי:


מאי 7, 2017

משרדנו לוקח חלק בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב

משרד ברנע ושות' לוקח זו השנה השנייה חלק בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב. במסגרת הוועידה, ד"ר דותן ברוך, עו"ד יובל לזי ועו"ד אריאלה דרייפוס, שותפים במשרדנו, ישמשו כשופטים בתחרות הסטרטאפים בתחומי ה-Fintech, Gaming ו-IoT. עו"ד מיקי ברנע, שותף מנהל, ירצה על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים ויכהן כשופט בגמר תחרות הסטרטאפים בהשתתפות מנטורים נוספים מחברות Shazam, Prezi, Capsula  קבוצת שטראוס והתעשייה האווירית.  כמו כן עו"ד יובל לזי ישתתף בפאנל העוסק במימון חברות סטארט אפ יחד עם נציג של משרד המדען הראשי ומנכ"ל תכנית הסטרטאפים של אל על Cockpit.

אפריל 25, 2017

הרצאה של יובל לזי בקורס יזמות עילית של Startau

כחלק מהליווי השוטף של משרדנו בתכניות היזמים השונות המתקיימות במרכז היזמות Startau, עו"ד יובל לזי, שותף במחלקה המסחרית, ירצה היום בנושא הסכם מייסדים וגיוסי הון בקורס 'יזמות עילית', קורס הדגל של המרכז. 

מרץ 26, 2017

עו"ד יובל לזי בראיון ל'מדברים על יזמות' : הסכם מייסדים

עו"ד יובל לזי, שותף במשרד ברנע ושות', בראיון לבלוג הישראלי 'מדברים על יזמות' בנושא חתימה על הסכם מייסדים. בראיון הסביר יובל מה הסיכון באי עשיית הסכם מייסדים, כמה זה עולה וכמה זמן אורך התהליך .

לכל החדשות של יובל לזי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: