כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

גילי כהן ארזי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי התמחות:

גילי כהן ארזי

גילי מתמחה בייצוג חברות ויחידים בתיקי ליטיגציה מסחרית ואזרחית בכל ענפי המשפט ובפני ערכאות ורשויות רגולטוריות שונות בארץ, כמו גם בהליכי גישור ובוררות. 

התיקים בהם גילי מטפלת כוללים מחלוקות בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, ייצוג תאגידים בינלאומיים בהתדיינויות מסחריות בישראל, לרבות בתובענות ייצוגיות, תביעות מקרקעין וליקויי בניה, תביעות בנושאי קניין רוחני, לשון הרע ועוד.

 

גילי התמחתה במשרד ברנע ושות'.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A , LL.B ממשל, 2010.

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2013חדשות ועדכונים - גילי כהן ארזי:


מרץ 5, 2017

הקרב על ג'ורג' קלוני: אספרסו קלאב ניצחה את נספרסו

בית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה את התביעה שהגישו חברת Nespresso, ותאגיד המזון העולמי Nestle נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית. בבסיס התביעה עמדה טענה, כי הפרסומת של אספרסו קלאב, בה נעשה שימוש בכפיל של ג'ורג' קלוני, פוגעת בקנין הרוחני של נספרסו ומתחרה באופן לא הוגן. בית המשפט דחה את טענותיה של חברת נספרסו ואף חייב אותה בהוצאות משפט בסך של 110,070 ש"ח. אספרסו קלאב יוצגה על ידי עוה"ד זוהר לנדה, איתי חתם וגילי כהן-ארזי ממשרד ברנע ושות'.

מרץ 2, 2017

התערבות שיפוטית בשיקול הדעת העסקי של תאגיד

עו"ד זוהר לנדה ועו"ד גילי כהן ארזי ממחלקת הליטיגציה במשרד ברנע ושות' במאמר לצ'יימברס אנד פרטנרס על המגמות האחרונות בפסיקה הישראלית המצביעים על שינוי אפשרי בגישת בתי המשפט בהתערבות שיפוטית בשיקול הדעת העסקי של תאגיד.

פברואר 27, 2017

קיפוח המיעוט והפרת חובת אמונים: אושרה ייצוגית על סך 400 מיליון שקל נגד קבוצת דלק

המחלקה הכלכלית של בית המשפט המחוזי בתל אביב אישרה לאחרונה בקשה לאישור הגשת תובענה כתובענה ייצוגית של בעלי מניות המיעוט כנגד בעל השליטה ונושאי משרה בחברת דלק מערכות אנרגיה בע"מ. בית המשפט דן בשאלה האם חל איסור על בעל מניות שליטה בחברה ציבורית שנסחרת במדדים לבצע פעולות של רכישת מניות בחברה, כאשר פעולות אלה עתידות להביא לכך שמנית החברה לא תיסחר עוד במדדים.

לכל החדשות של גילי כהן ארזי >

תחומי התמחות:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: