כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עורך דין אריאל נדלר

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אריאל נדלר

בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה  במתן ייעוץ משפטי לחברות ממשלתיות, ציבוריות ופרטיות, וכן ליזמים, חברות בנייה, קבלנים, מרכזי קניות ומשקיעים פרטיים.

תחומי ההתמחות של אריאל כוללים: הפקעות קרקעות, ירידות ערך מקרקעין, הליכי תכנון ורישוי, מיסוי, ניהול מו”מ במסגרת עריכת חוזים וייצוג בבתי משפט ובפני ועדות ערר.

 

אריאל פועל למען לקוחותיו הרבה לפני שלב הנחת היסודות, ולאורך כל שלבי מחזור הנדל”ן: יזמות, מימון, תכנון ובנייה, רישום, מכירות, רכישות, חוזי שכירות ושיווק.

 

אריאל משמש גם כיועץ משפטי של חברת נתיבי הגז הטבעי לישראל בע”מ, חברה ממשלתית בעלת רישיון להקמת והפעלת מערכת הולכה לגז טבעי.

 

 

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב, LL.B, 1994

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1995חדשות ועדכונים - אריאל נדלר:


January 25, 2017

סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות

משרדנו יקיים ב-14 בפברואר סמינר בנושא חוק מיסוי ריבוי דירות. עו"ד מאיה זיסר, שותפה במחלקת הנדל"ן במשרדנו תדבר על החוק החדש - על מי הוא חל, מה שיעור המס, אופן התשלום, פטורים ומענקים. עו"ד הראל פרלמוטר ממחלקת המיסים במשרדנו ידבר על האופן בו ניתן לחסוך בתשלום המס על הכנסות מהשכרת דירות.

December 13, 2016

מלכוד המימון של הזוכים בהגרלות מחיר למשתכן

עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת הנדל"ן, במשרד ברנע ושות', התראיין לביזפורטל בעקבות שורה של פרויקטים במחיר למשתכן בהם ביטלו הזוכים את זכייתם בגלל בעיות מימון. לדברי אריאל במסלול תשלום הכולל ערבות בנקאית, ניתן לשלם 20% מהתשלום על הדירה בהתחלה ו-80% עם הכניסה וקבלת טופס 4. ההמלצה היא להשאיר כמה שיותר כסף לתשלום האחרון.

October 30, 2016

האם כניסת חברות ביצוע בינ"ל לארץ תיצור תחרות בריאה בענף או תפגע בחברות בנייה קטנות ?

עו"ד אריאל נדלר, שותף וראש מחלקת הנדל"ן במשרד ברנע ושות', התראיין ל-Ynet  והבהיר, כי היצע הקטן שקיים היום בשוק מבחינת חברות הבנייה יגדל בעקבות המהלך. כמו כן, הוא התייחס לשאלת הבעייתיות שעשויה להיווצר עבור הצרכן הנדרש לעמוד מול חברה זרה ואמר, כי הוא משוכנע שמשרדי האוצר והבינוי, במסגרת התנאים שהציבו לאותן חברות מחו"ל, ידאגו לביטחונות נאותים כדי להבטיח את נושא הליקויים ואיכות הבנייה.

לכל החדשות של אריאל נדלר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: