כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

איתי חתם

לאיתי ניסיון בליווי סכסוכים במגוון רחב של שדות משפטיים. 

איתי מייצג לקוחות בסכסוכים הקשורים להפרות חוזים, סכסוכים בין בעלי מניות, סכסוכי מקרקעין, סכסוכים הנוגעים להפרת זכויות יוצרים וסימני מסחר, הליכי חדלות פרעון, תובענות ייצוגיות, תביעות נגזרות, דיני ניירות ערך, דיני תיווך, עתירות מינהליות ועתירות לבג”ץ ועוד.

 

כמו כן, איתי מספק ייעוץ משפטי שוטף על בסיס קבוע למרכז קניות גדול ולפארק מים.

 

איתי הצטרף למשרד בשנת 2012 כעורך-דין. טרם הצטרפותו למשרד, איתי עבד במשך שנתיים במחלקת ליטיגציה במשרד מוביל.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב. LL.B, שנת 2010

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2011חדשות ועדכונים - איתי חתם:


May 25, 2017

אספרסו קלאב מבקשת הגדלת הוצאות המשפט לסכום של חצי מיליון שקל

לאחר דחיית תביעת נספרסו ונסטלה נגד אספרסו קלאב בעניין הקמפיין שבו הוצג כפיל של הפרזנטור ג'ורג' קלוני, חברת אספרסו קלאב, המיוצגת על ידי עוה"ד זוהר לנדה ואיתי חתם, ממשרד ברנע ושות', הגישה הבוקר ערעור. הערעור הינו ביחס לסכום ההוצאות שקבע בית המשפט המחוזי, בטענה כי סכום ההוצאות אינו סביר ביחס להוצאות בפועל.

March 27, 2017

נספרסו הפסידה לאספרסו קלאב

בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה תביעה שהגישו ענקית המזון נסטלה, ונגד חברת הבת שלה - נספרסו, נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית, בטענה להפרת זכויות יוצרים, הפרת סימן מסחר, תחרות בלתי הוגנת וגרימת נזק למוניטין של נספרסו.

March 5, 2017

הקרב על ג'ורג' קלוני: אספרסו קלאב ניצחה את נספרסו

בית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה את התביעה שהגישו חברת Nespresso, ותאגיד המזון העולמי Nestle נגד חברת אספרסו קלאב הישראלית. בבסיס התביעה עמדה טענה, כי הפרסומת של אספרסו קלאב, בה נעשה שימוש בכפיל של ג'ורג' קלוני, פוגעת בקנין הרוחני של נספרסו ומתחרה באופן לא הוגן. בית המשפט דחה את טענותיה של חברת נספרסו ואף חייב אותה בהוצאות משפט בסך של 110,070 ש"ח. אספרסו קלאב יוצגה על ידי עוה"ד זוהר לנדה, איתי חתם וגילי כהן-ארזי ממשרד ברנע ושות'.

לכל החדשות של איתי חתם >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: