כל הזכויות שמורות לברנע. משרד עורכי דין 2015 ©

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אילן בלומנפלד

אילן מתמחה בייעוץ ולווי תאגידי. לאילן ניסיון משפטי מגוון והוא משמש כיועץ משפטי לתאגידים מסחריים שונים, לרבות אגודות שיתופיות, קיבוצים, אירגוני קניות, חברות היי-טק וחברות מהתעשייה המסורתית.

במהלך השנים האחרונות, אילן ייעץ במגוון עסקאות גדולות ומורכבות, לרבות מיזוגים ורכישות, הסדרי בנקים, ומהלכי רה-ארגון. 
אילן מעניק ייעוץ וליווי תאגידי בנושאים מסחריים וכן בנושאים רגולטיביים מול משרדי הממשלה, רשויות מקומיות, המועצה לענף הלול ובמידת הצורך גם מול טריבונלים משפטיים.

 

אילן מייעץ לחברות ישראליות וזרות בכל תחומי ההגבלים העסקיים הנוגעים למיזוגים ורכישות, הקמת מיזמים משותפים, קבוצות ריכוז, מונופולים והסדרים כובלים וככל הנדרש, מייצג את לקוחות המשרד בפני הממונה על הגבלים עסקיים.

 

במסגרת השירותים המשפטיים, אילן מלווה את לקוחות המשרד בעסקאות מסחריות על כל שלביהן, החל מהליכי המשא ומתן וכלה בהכנת ההסכמים עצמם. לאילן נסיון רב בעריכת חוזים מסחריים מגוונים כגון הסכמי השקעה, הסכמי מייסדים, הסכמי הפצה, הסכמי תיווך, הסכמי ניהול, הסכמי שירותים, הסכמי ייעוץ, הסכמי הלוואה ובטחונות.

השכלה:


המרכז הבינתחומי, B.A , LL.B, התמחות בשיווק, 2005.

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2006חדשות ועדכונים - אילן בלומנפלד:


אפריל 4, 2017

ברנע ושות' ייצג את ויולה קרדיט ברכישה של נגב קרמיקה

ברנע ושות' ייצג את ויולה קרדיט וקבוצת משקיעים בהסכם לרכישת נגב קרמיקה, לפי שווי של 355 מיליון ש"ח. את ויולה קרדיט ייצגו עורכי הדין מיקי ברנע, ינון יוגב ואילן בלומנפלד.

מרץ 15, 2017

האם וכיצד לאכוף על מונופול את האיסור על גביית מחיר מופרז בלתי הוגן

עו"ד אילן בלומנפלד, שותף במחלקת הגבלים עסקיים במשרד ברנע ושות' במאמר דעה לדה מרקר העוסק בשאלה האם וכיצד על הרשות לאכוף על בעל מונופול את האיסור על גביית מחיר מופרז בלתי הוגן.

מרץ 2, 2017

רשות ההגבלים העסקיים ממשיכה במגמת החמרת הענישה

רשות ההגבלים העסקיים הודיעה על כוונתה להטיל עיצום כספי בסך של 25,640,000 ש"ח על יינות ביתן– בשל הפרת תנאי המיזוג בינה לבין רשת מגה.

לכל החדשות של אילן בלומנפלד >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: